Şimdi Ara

400 TL İkinci El Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet hocalarım, artık tek çekirdek sony xperia tipo'yu emekli etme vakti geldi

İkinci el telefon almak istiyorum, öncelikle neler yapacağımı yazayım ;

- Oyun ve oyun videosu çekmeyi düşünüyorum. Çok oyun oynarım. Bu yüzden hafıza en az 16, grafik işlemci de en az Adreno 320-330 gücünde olmalı, yani Mali-400 falan kurtarmaz.

- İşlemci güçlü olmalı, telefona çok program yüklerim, en az 2 GB Ram, bir kere 1 GB ram hatası yaptım, bir daha yapmam.

- Ekran farketmez, ama en düşük çözünürlük 1280x720 olmalı, oyun videosu çekeceğim çözünürlük lazım

- Pil çok sıkıntı değil ( ama 2000 mah altıda olmasın yani :D )

- Marka servisi iyi olmalı, yani meizu oppo moppo falan önermeyin.

- G-Sensör olsa güzel olur ama olmasada olur, ışık sensörü olmazsa olmaz.

İşte böyle bir ikinci el telefon arıyorum, eski yeni farketmez, bunları karşılasın yeter.

Tavsiyelerinizi bekliyorum üstadlar.

Not : Bütçe arttırma imkanım yok, o yüzden işte 700 tlye gm4 var gibi şeyler demeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• g2 bulabilirsin o fiyata
  • hocam o fiyata sen telefoncuda adam akıllı telefon bulamıssın telefoncularda çok pahalı üzerine adam kar koyup satınca telefon fiyatı baya pahalılaşıyo sahibinden de felan evine yakın olan birinde bul elden teslim alırsın onun dışında master_evil in dedigi gibi g2 felan bulabilirsin o fiyata
    https://www.sahibinden.com/cep-telefonu?query_text=g2+
  • g2 olabilir yada lenovo a7000 bulabilirsin o paraya
  • G2

• G2 efsane cihazdır.
  • Kesinlikle 2. elde bu fiyata satılması reva olmayan cihazdır. Temizini bul ve al. Swap (garantide değişim yapılmış) cihaz bulursan daha da iyi olur ama o biraz daha pahalı olabilir.
  • Samsung note 2 den bahsediyorsunuz
  • Hocam Lenovo A7000 çok beğendim tam bana göre ama babam bana para çıkmayı reddeder diye korkuyorum, bugün veya yarın konuyu açmaya çalışacağım eğer hayır derse nexus 4 veya g2. Ha bu arada son mesajdaki hocam note 2'yede bakmayı ihmal etmeyeceğim

• Arkadaşlar android vazgeçtim çok pahalı geldi Nokia N97 Mini alıyorum yarın :)

• Kaça alıyorsunuz n97 miniyi?

• G2
    S4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sahibindenden 100tlye elden nokia n97 minimi aldım hepinize teşekkürler emekleriniz için :)

• Hayırlı olsun 100 liraysa iyi 300-400 lira isteyenler olmuş da öyleyse aşınmaz diyecektim. Sizin fiyat iyiymiş güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Hayırlı olsun 100 liraysa iyi 300-400 lira isteyenler olmuş da öyleyse aşınmaz diyecektim. Sizin fiyat iyiymiş güle güle kullanın.

Teşekkürler hocam normalde 150-200 altı bulunmuyor zaten ender rastlanan bir telefon 100 tlye çok iyi buldum hem temizdi tamirde görmemiş az kullanılmış pilide sağlam orjinal

Çok ballıyım varya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertxray

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Hayırlı olsun 100 liraysa iyi 300-400 lira isteyenler olmuş da öyleyse aşınmaz diyecektim. Sizin fiyat iyiymiş güle güle kullanın.

Teşekkürler hocam normalde 150-200 altı bulunmuyor zaten ender rastlanan bir telefon 100 tlye çok iyi buldum hem temizdi tamirde görmemiş az kullanılmış pilide sağlam orjinal

Çok ballıyım varya

sevindim. Tekrar hayırlı uğurlu olsun hakikaten şanslısınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.