Şimdi Ara

Halimden anlayın telefon onerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben 5 (Beş) senedir t20 kullaniyorum. Okuldu sinavdi alamadik yenisini.Ben size isteklerimi yazayim siz bana telefon onerin.

-Samsung veya Iphone olmayacak.
    -Android olacak.
    -Tabiki pil ömrü ve şarj etme süresi iyi durumda olacak.
    -Kamera önemli değil. Fotografcilikla ugrasmam. Karanlikta biraz goruntu olsun yeterli.
    -Zırt pırt coken ve whatsapptan baska uygulamaya hafizasi yetmeyen bi telefon kullandigim icin ram ve islemcisi super olmasa da iyi durumda olmalı.
    -Tip olarak çok buyuk olmamalı ve eline alinca dolgun bi his vermeli. Bazı telefonlarin ici bosmus gibi hissediliyo eli doldurmalı.

-Gelgelelim bütçeye. Bütçenin üst sınırı 1200-1300 civarı olacak.

Boyle az taninmis Huawei gibi telefonlar olabilir. Size guveniyorum. Soyle paranin hakkini veren markaya degil icraate bakan bi telefon onerin bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vibe p1, honor 7 incele istersen 2side güzel ürün o fiyat aralıgında

• Vibe p1 olabilir biraz kalim ve agir ama guzel cihaz ayrica Z3compact bakin batarya ve akici stabil arayuz mutlu eder android6 guncelleme avantajida var

• Huawei düşünüyorsan SAR değerine de dikkat et.
  • PeopleCanFly kullanıcısına yanıt
    Sar değeri ne oluyor hocam pek bilmiyorum. Yaydığı radyasyon felan mı

• Honor 7
    +1

• Kovlu kullanıcısına yanıt
    Onun gibi bir şey. Detaylarına tam vakıf değilim ama Huawei cihazlarda 1'den yüksek oluyor genelde. 1'den az olması öneriliyormuş. Ne kadar az o kadar iyi anlayacağın.
  • huawei honor 7

SAR Değeri (Baş) 0.53 W/kg (10g)
    SAR Değeri (Vücut) 1.13 W/kg (10g)

sar, telefonun yaydığı elektromanyetik dalgaların şiddeti gibi bişey anlıyacağın. ne kadar azsa o kadar az zararlı oluyor telefon.
  • Honor7 alma şunu al diyen var mı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovlu

Honor7 alma şunu al diyen var mı :D

Ne yaptınız karar verdiniz mi. Ben de sizin durumunuzdayim.honor 7 ye baktım da şarjı az gidiyor diyorlar. G8. Nasıldır acaba. Veya sony m5 , xa da olabilir.
    Burda faturasiz htc A9 m9 m9+ var 1000-1400 civari. onlar nasıldır. Alınır mı.

• Tūrk Telekom Honor 7 nin Huaweiden bi farki var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: albaycan_19

quote:

Orijinalden alıntı: Kovlu

Honor7 alma şunu al diyen var mı :D

Ne yaptınız karar verdiniz mi. Ben de sizin durumunuzdayim.honor 7 ye baktım da şarjı az gidiyor diyorlar. G8. Nasıldır acaba. Veya sony m5 , xa da olabilir.
    Burda faturasiz htc A9 m9 m9+ var 1000-1400 civari. onlar nasıldır. Alınır mı.

faturasız hiçbirşey almayın. çalıntı çıkar da telefonu elinizden alırlar, üzerine başınıza iş çıkarırlar. hiçbirşey de diyemezsiniz
  • vibe p1 kesinlikle
  • HTC M8 - M9
    Sony Z5 Compact
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.