Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.814
Cevap
1
Favori
339.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende satabilim 2.el
  • Ne kadar istiyorsunuz 2. ellere. Arkadaşım bende gördü ve çok beğendi oda 2. el arıyor.
  • Merhaba arkadaslar,
    foruma ilk mesajim bu. 2 hafta once motorola E2 aldim. Telefon cok guzel, sevmedigim tarafi ise sarj meselesi.

1) normal kullanimda 2 gun gidiyor, buna birkac saat muzik dinleme + yaklasik 30-40 dak konusma dahil. hele ilk gunlerde biraz da kurcaliyordum bir gunde bitiyordu.

2) sarj gostergesi dengesiz. uzun bir sure 3 cubuk gosteriyor 2 cubuk kaldiktan kisa bir sure sonra bitiyor.

simdi sormak istediklerim sunlar,
    1)telefonunuzun sarj sureleri nedir?
    2)sarj etmek icin telefonun bataryasinin iyice bitmesi gerekiyor mu? eger oyleyse telefonu bilgisayara usb kullanarak takinca, telefonun sarja baslamasi zararli mi?

ha bi de, ben telefonu alirken icerisinde dokuman goruntuleyici vardir sanmistim. ama yokmus. onereceginiz java dokuman goruntuleyici var mi?
  • *
  • selam arkadaşlar yaw bu telefon hafıza kartındaki mp3 leri görmüyor yaw çıldıracam yaw bu nasıl müzik telefonu??böyle saçma şey mi olur.yaw birsürü şarkı attım nasıl olur da görünmez listede allah aşkına biri yardım etsin ya..
  • evet arkadaslar hafıza kartındakı mp3 leri nasıl görür bu telefon..lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr_gorunmez

evet arkadaslar hafıza kartındakı mp3 leri nasıl görür bu telefon..lütfen yardımcı olun

Medya bulucu >> Seçenekler >> Yenile.

Önce medya bulucuya girip sonra seçeneklerden yenile denemeniz gerekiyor.
  • sagol dostum..
  • arkadaş tamam da buna rağmen görmüyor benim derdim de bu..bunun bi çözümü war mı??

quote:

Orjinalden alıntı: orodyn

quote:

Orjinalden alıntı: dr_gorunmez

evet arkadaslar hafıza kartındakı mp3 leri nasıl görür bu telefon..lütfen yardımcı olun

Medya bulucu >> Seçenekler >> Yenile.

Önce medya bulucuya girip sonra seçeneklerden yenile denemeniz gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arastgeldi
    arkadaş tamam da buna rağmen görmüyor benim derdim de bu..bunun bi çözümü war mı??

menüden ofis araçlarına gir. 5 numaralı dosya yöneticisine gir
    hafıza kartını seç.
    burada şarkılarını ana dizine mi koydun ya da bir alt dizine mi koydun şarkıların oradalar.
  • ya arkadaşlar tamam da ben şarkıları yenile dediğimde göremiyorum.tanak ın dediği gibi yapınca görüyor ama medyalarım ı yenileyince şarkıları göremiyorum.daha yeni aldık telefonu bööle saçmalamaya başladı.tek çare flash atmak heralde
  • Merhabalar.

Arkadaşlar Rokr E2'yi bayağı sevdim.
    Bana bu telefonu doğal haliyle sevdirecek birkaç şey söyler misiniz ?
    Eğer cazip gelirse almayı düşünüyorum.
    Bir de en ucuz nerede bulabilirim bunu ?
  • arkadaşlart satıcak varsa havuc_hotmail@hotmail.com bi bağlantıya geçin.
  • arkadaşlar bnde w810i yi verip E2 aldım sizce iyi yaptın mı tavsiyeleriniz nelerdir acaba salı gunu elimde olucak
  • keşke satmasaydın w810 unu ama artık olmuş olan hayırlı olsun e2 in
  • quote:

Orjinalden alıntı: yersen135

keşke satmasaydın w810 unu ama artık olmuş olan hayırlı olsun e2 in

nie yaa
  • kamerası w810 güzel çekmiyecek

kitlenmeler mesajlarda yavaşlamalar olucak

hele bu telefona tema program yuklemek eziyet
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Arkadaşlar ultimate i kullanıyorum fw olarak ama arada kız arkadaşımı aradığımda tel açık bile olsa ulaşılamıyor diyor. Çok can sıkıcı bir durum. Siz neyi öneriyorsunuz? Hangi fw yi kurayım? Uzak kaldım rokr dan çok...

Sorum halen geçerli...
  • arkadaşlar sıfır bir e2 siparişi verdim bugun elimde olucak inşallah...size bir şey sormak istiyorum..şimdi bu telefon geldiğinde içindeki orjinal sürümün kulaklık sesi k750i den farksız deniyor bazı yorumlarda..
    ***bu bahsedilen n91 le bile yarışacak denilen sesi alabilmek için illaki de içine yeni bir versiyon mu yüklemek gerekir..?
    SİZCE NE YAPMAK MANTIKLI...YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM....ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESE
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.