Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.814
Cevap
1
Favori
339.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oguzhant

Çok sevinçliyim sattım kurtuldum telefonu :
    sizde benden kurtuldunuz dostlar
    biroldh herşey için çok saol
    Hadi bakalım hayırlısı
    Diyorum E2 herkese göre değil , telle uğraşmayı sevmeyenler kesinlikle almasınlar. Uğraşmadan bu telin üstün özelliklerini kullanamıyorsunuz. Şimdilik yeni kullanıcılar için HAZIR SİSTEM (Hafıza kartı için) hazırladım işe yarıyormu bilmiyorum hiç yorum yapan olmadı.

• quote:

Orjinalden alıntı: ugur67

Katze 4 Reverse Engineering For Beta TEST cıkmışdır bilginize..

Teşekkürler ama sitede sorun var inmiyor, indirebilen varsa nete yüklesin bi zahmet..
  • ben kurdum sağol gayet güzel çalışıyor.gerçi oyunların hepsini silip medya programlarını test ettim, oyunlarda çalışıyordur herhalde

quote:

Orjinalden alıntı: biroldh

Şimdilik yeni kullanıcılar için HAZIR SİSTEM (Hafıza kartı için) hazırladım işe yarıyormu bilmiyorum hiç yorum yapan olmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmert

ben kurdum sağol gayet güzel çalışıyor.gerçi oyunların hepsini silip medya programlarını test ettim, oyunlarda çalışıyordur herhalde

quote:

Şimdilik yeni kullanıcılar için HAZIR SİSTEM (Hafıza kartı için) hazırladım işe yarıyormu bilmiyorum hiç yorum yapan olmadı.

denedim ama nescube de fps çok yavaş
    (gerçi fw yüklemedim ama )
    kdplayer dosyaları okumuyor...
    diğerleri çok iyi şekilde çalışıyor
    teşekkürler biroldh

• Arkadaşlar mrb,dün itibariyle bimeksten e2 almış bulunmaktayım halehazırda bir adette mpx200 üm var öncelikle şunu söylemeliyimki bana sorarsanız windows mobile linuxun mobile versiyonundan çok çok daha başarılıdır.Nedenine gelince en azından basit bir uygulamayı kurmak için bile insanın kırk takla atması lazım win mobileda bu yoktur exe ye tıklarsın kurulumu yaparsın wm smartphonelerin karışık olduğunu söyleyen insanlar için bu tip telefonlar daha zahmetli gelecektir.Ama şuda var tabiki telefonu alır aldığı gibi mp3 atar arama yapmak mesaj yollamak için kullanırsa bi sorun yaşamaz elbette.Ama ben mpx200 den gelen alışkanlıklarımdan dolayı aldığım cihazı sadece telefon olarak kullanmam iki gündür forumu karıştırıyorum daha bi tane uygulama kurmayı beceremedim!Motorolayı böyle güzel bir makinaya saçma bir sistem kurup insanlara sattığı için kınıyorum.İnanın şu telefonda windows mobile 5 veya 6 kurulu olarak gelse şuankinden çok daha fazla performanslı ve kararlı olacağına emin olabilirsiniz.Umarım ilerleyen zamanlarda yazılım geliştirici arkadaşlar bu telefonlara wm smartphone yi kullanılabilir hale getirebilirler bu kadar güzel ekranı ve işlemcisi olan bi alete yazık olmuş.Bakalım inşallah bi kaç yazılım kurup kendimizi avutabileceğiz.Symbian bile daha iydir bana sorarsanız.Tabi şuan için butür sorunların en büyük kaynaklarından biriside ayrıca bir Türkçe forumun olmamasıdır,eğer bir forum olursa herşey daha iyi olabilir belki.Son olarak bişey sormak istiyorum ben cihaza yeni bir rom yüklemeden yazılım yükleyemezmiyim ctunes isimli yazılımı burdaki bir arkadaşın anlattığı şekilde kurdum ama menüde ikon oluşmadı,yardımlarınızı bekliyorum...

Sağlıcakla.

• ben de e2 alıp almama konusunda karar aşamasındayım açıkçası, bu forumda ve yabancı forumlarda çok şey okudum telle ilgili...

linux'la ilgili bu sayfanın başında biroldh'ın söyledikleri çok doğru, hani nerede çokluk orada ...... sözü var ya, aynen öyle birşey bu linux... açık kaynak kodu olduğu için önüne gelen birşey yazmış birinin programı diğerinde çalışmaz, ki zaten linux'ta program çalıştırmak başlı başına bir derttir!... motorola da linux'lu bir makine çıkarmış ama umarım yazılımlarını da sunar piyasaya... yoksa bu e2'deki çile bitmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: garip-
    quote:

ben kurdum sağol gayet güzel çalışıyor.gerçi oyunların hepsini silip medya programlarını test ettim, oyunlarda çalışıyordur herhalde
    quote:

denedim ama nescube de fps çok yavaş
    (gerçi fw yüklemedim ama )
    kdplayer dosyaları okumuyor...
    diğerleri çok iyi şekilde çalışıyor
    teşekkürler biroldh

Nescube nin kendisi öyle ayarlarını bir kurcala bayağı bir ayarı vardı.. fps hızı fw ile alakalı değil Snes9x in fps hızı ama gayet iyi. fw atmadım demiştin sende Zmplayer ve snes9x çalışıyormu??

• quote:

Orjinalden alıntı: sersiler

Arkadaşlar mrb,dün itibariyle bimeksten e2 almış bulunmaktayım halehazırda bir adette mpx200 üm var öncelikle şunu söylemeliyimki bana sorarsanız windows mobile linuxun mobile versiyonundan çok çok daha başarılıdır.Nedenine gelince en azından basit bir uygulamayı kurmak için bile insanın kırk takla atması lazım win mobileda bu yoktur exe ye tıklarsın kurulumu yaparsın wm smartphonelerin karışık olduğunu söyleyen insanlar için bu tip telefonlar daha zahmetli gelecektir.Ama şuda var tabiki telefonu alır aldığı gibi mp3 atar arama yapmak mesaj yollamak için kullanırsa bi sorun yaşamaz elbette.Ama ben mpx200 den gelen alışkanlıklarımdan dolayı aldığım cihazı sadece telefon olarak kullanmam iki gündür forumu karıştırıyorum daha bi tane uygulama kurmayı beceremedim!Motorolayı böyle güzel bir makinaya saçma bir sistem kurup insanlara sattığı için kınıyorum.İnanın şu telefonda windows mobile 5 veya 6 kurulu olarak gelse şuankinden çok daha fazla performanslı ve kararlı olacağına emin olabilirsiniz.Umarım ilerleyen zamanlarda yazılım geliştirici arkadaşlar bu telefonlara wm smartphone yi kullanılabilir hale getirebilirler bu kadar güzel ekranı ve işlemcisi olan bi alete yazık olmuş.Bakalım inşallah bi kaç yazılım kurup kendimizi avutabileceğiz.Symbian bile daha iydir bana sorarsanız.Tabi şuan için butür sorunların en büyük kaynaklarından biriside ayrıca bir Türkçe forumun olmamasıdır,eğer bir forum olursa herşey daha iyi olabilir belki.Son olarak bişey sormak istiyorum ben cihaza yeni bir rom yüklemeden yazılım yükleyemezmiyim ctunes isimli yazılımı burdaki bir arkadaşın anlattığı şekilde kurdum ama menüde ikon oluşmadı,yardımlarınızı bekliyorum...

Sağlıcakla.

++++++++++

cTunes gibi java yazılımlarını kurunca "games" adlı klasöre gidiyor ordan açabilirsin.. Java yazılımlar için fw atmana gerek yok. Hatta ilk önce "hazır sistem" diye nete yükleme yaptım onu indir hafıza kartına kopyala programlar direk kullanmaya başla, ilerde öğrenirsin nasıl kurulduğunu şimdilik direk olarak basit bir şekilde kullanabilirsin bu şekilde..

• quote:

quote:

Bu hazır sistemde sorun çıkmazsa gerekli herşeyi toparlarız hazır olarak çok iyi olacaktır, örneğin aklımda pdf ve excel , word programları var ama arkadaşların verdiği programlar sorunlu bu tarz gerekli programları eklemek istiyorum, volumemodder(ses ayar programı her fwde çalışmıyor, ilove3Dserisi,katze serisi.....) gibi,
    işte gerekli olan tüm programlar hazır olarak toplarız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 15 Ekim 2007; 0:27:15 >

• Arkadaşlar her yere baktım hatta fw backup yazılım yapan firmalara bile mail attım adamların tek dedikleri "henüz E2 için yedekleme programı yok"..

Ama tesadüfen şimdi e2mod.coma baktım "sbf backup" diye program yapmışlar, şimdilik
    çalışıyormu diye denedim Sd karta backup.sbf olarak 24mb lık bir dosya oluşturdu, yarın deneyeceğim eğer bu, fw yedekleme ise yaşadık, stok fwlerimizi alabileceğiz..

SBF Backup by DDSH
    http://www.e2mod.com/content/view/241/28/
  • quote:

Cevaplar için teşekkürler.Ama şunuda söylemeden edemeyecem linuxun daha çok yolu var...
  • dostum bende sorun yok ama kullanım adetli olarak demo olabilir...
    ben pek kullanmıyorum...

Dostum vodafone ayarları gelmiyorsa vodafone nin kendisinde sorun vardır. motorolanın sayfası bende
    açılıyor.. Şimdi denedim numaramı yazdım sayfa çalışıyor mesaj gelirmi bilmem hattım takılı değil.

Birde senin verdiğin pdf programı için yazı yazmıştım okudun mu, sende o program ile şuan bir sorun varmı kimsede çalışmıyor çünkü bir müddet sonra.

Mesajını düzenle adres gözükmesin forum çok geniş oldu sağ tarafa doğru..
  • dostum bendenmi bilmem ama hazır sistem rardan cıkmıyor... hata veriyor... inmesi uzun sürdü bağlantımdan sorunlu inmiş olabilir bide tükanda indircem
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: oguzhant

Çok sevinçliyim sattım kurtuldum telefonu :
    sizde benden kurtuldunuz dostlar
    biroldh herşey için çok saol
    Hadi bakalım hayırlısı
    Diyorum E2 herkese göre değil , telle uğraşmayı sevmeyenler kesinlikle almasınlar. Uğraşmadan bu telin üstün özelliklerini kullanamıyorsunuz. Şimdilik yeni kullanıcılar için HAZIR SİSTEM (Hafıza kartı için) hazırladım işe yarıyormu bilmiyorum hiç yorum yapan olmadı.

dostum ben bunu bir süre önce kurdum denedim dediğin gibi bi backup oluşturdu hafızaya ama geri dönmeyi denedim... ama hiç birşey olmadı

quote:

Arkadaşlar her yere baktım hatta fw backup yazılım yapan firmalara bile mail attım adamların tek dedikleri "henüz E2 için yedekleme programı yok"..

Ama tesadüfen şimdi e2mod.coma baktım "sbf backup" diye program yapmışlar, şimdilik
    çalışıyormu diye denedim Sd karta backup.sbf olarak 24mb lık bir dosya oluşturdu, yarın deneyeceğim eğer bu, fw yedekleme ise yaşadık, stok fwlerimizi alabileceğiz..

SBF Backup by DDSH
    http://www.e2mod.com/content/view/241/28/

• evet dostum hazırsistem yine cok yavaş iniyor büyük ihtimal buda hatalı inecek...
    divshare çok ağır rapide falan bi atsanızda bizde denesek

edit: bu arada iyi bir futbol oyunu aramaktayım.. menajerlikte olabilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdy -- 15 Ekim 2007; 8:50:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferdy

evet dostum hazırsistem yine cok yavaş iniyor büyük ihtimal buda hatalı inecek...
    divshare çok ağır rapide falan bi atsanızda bizde denesek

edit: bu arada iyi bir futbol oyunu aramaktayım.. menajerlikte olabilir....

Sitede sorun yok, flashget tarzı program kullanmadan indirin.. Şimdi ben deneyeceğim sorun varmı diye...

Sitede bir yavaşlık söz konusu, kesin serverlada bakım gibi bişidir, bir kaç gün sürebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 15 Ekim 2007; 11:48:44 >
  • arkadaşlar dün ilove3d yazılımını yükledim cihaza, kullanılan fontu da çok beğendim.sonra TR paketi yükleyince font orjinal hale döndü
    eski haline nasıl getirebilirim veya farklı fontlar kullanmak için ne yapabilirim ?
  • quote:

arkadaşlar dün ilove3d yazılımını yükledim cihaza, kullanılan fontu da çok beğendim.sonra TR paketi yükleyince font orjinal hale döndü
    eski haline nasıl getirebilirim veya farklı fontlar kullanmak için ne yapabilirim ?

E2den My_favor klasörüne "myfont.ttf " font dosyasını atınca değişmesi gerekir.. Senin beğendiğin font telin içinde vardır oradan bul buraya at.

http://www.e2mod.com/content/view/164/26/
    quote:

unrecognized files/My_***:

My_FAVOR:
    myfont.ttf (system font)| ezx_volumetable.cfg (system volume)| ui_start_up_mono.wav(poweron sound)
    put in , reboot, and mounted

My_BORDER:
    put in your own borders and use them when taking photo

My_SKIN/
    skin
    setuptheme
    which links to /ezxlocal/download/appwrite/ skin setuptheme
    for you to delete or copy skin & theme files

• cihazdan baktım ama gizli dosya olduğu için görünmüyor herhalde.içinde sadece düzenlediğim ses dosyası var.telnet olayına girmenin zamanı geldi anlaşılan ...

quote:

E2den My_favor klasörüne "myfont.ttf " font dosyasını atınca değişmesi gerekir.. Senin beğendiğin font telin içinde vardır oradan bul buraya at.
  • quote:

cihazdan baktım ama gizli dosya olduğu için görünmüyor herhalde.içinde sadece düzenlediğim ses dosyası var.telnet olayına girmenin zamanı geldi anlaşılan ...

quote:

Evet oraya gitmen için telnet i yada Lİnksys programını kullanmalısın. Linksys sende olması gerekiyor.YOksa indir bu programı çalıştır..http://www.e2mod.com/content/view/86/28/
    system içinde bak..

Gitmen gerekn yer...
    Anamenü\dosya yöneticisi\system/ezxlocal/download/mystuff/unKnown/My_FAVOR/myfont.ttf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 15 Ekim 2007; 12:24:07 >

• doğru linksys işimi görür.programı mevcut, sağol

düzeltme : linksys ile de baktım ama klasörün içinde sadece ses dosyası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 15 Ekim 2007; 13:02:36 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.