Şimdi Ara

Başvurdugum yerler geri dönmüyoor(kariyer.net)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler kariyer.netten starbuck,vatan,teknosa ve cafe gibi yerlere başvuru yaptım toplam 50 tane vardır hiçbiri geri dönmedi 3 gün oluyor boşunamı denedim acaba yoksa yalan mı bu site

• Özgeçmiş değiştir, resim koy veya kendi sitelerinde başvurma şeysi varsa oradan başvır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgeçmişimi çok iyi ayarladım,resim var dedigin gibi kendi sitelerindede başvuru yaptım ama sonuç aranmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2245metin -- 26 Haziran 2016; 4:24:31 >
  • Okul zamaninda bende basvurmustum

Ama sanirim oradaki firmalar reklamlari icin bos ilanlar aciyormuş basvuruya bakan yok yani. Banada geri donus olmamisti hic

Binevi oarayada firma isimleriyle reklam yapmis oluyorlar.

• oradaki başvurular sürekli aktiftir bazısı 1 hafta bazısı 2 ay sonra arar mesela ben en son 3 ay önce boynere başvurdum 2 hafta öncemi ne aramışlardı
  • bi yerini kaldırıp direk elden başvur
  • dönüyorlar reklam amaçlı değil bil diye söylüyorum...ama ne zaman dönerlerr bilmiyorum.
  • Ben 6,7 firmaya başvuru yapmıştım ve hiç dönüş yapan olmamıştı . Ama, bulunduğum ilçeden 2 tane firmada , başvuru yapmadığım halde beni telefonla aradılar ve işi anlatıp bizle çalışmak istermisiniz dediler. Tabi , büyük şirketler olmadığı için kabul etmedim . Bir arkadaşımda , büyük bir firmanın bir konumuna başvuru yapmıştı ve geri dönüş yapmamışlardı . Torpil ile o firmanın kariyer.net te başvurduğu konumdaki işe alındı. Yani işin özeti , büyük firmalarda torpil işliyor , küçük firmalarda seni arıyor . Tabi , bunlar benim karşılaştıklarım.
  • Büyük firmalar da torpilin işedliği bir gerçek ama giren herkes de torpilli değil tabi ki.. Yoksa bütün şirketler b.ka sarar

Büyük şirketler, kariyer.net veya başka iş ilanı sitelerinden adam almazlar hocam. Kendi insan kaynakları kendi siteleri aracılığıyla veya yüz yüze hallederler. Kendini Starbucks müdürlerinin yerine koy. Öyle internetten adam almazsın veya çağırmazsın, daha doğrusu nadirdir.

Biraz aşındırmak lazım o kapıları, telefonları...
  • cafe neroya gidip başvuru yaptım yüzyüze ondanda haber çıkmadı,yarın starbucks'a gidim en iyisi
  • dönüyorlar da olasılık düşük biraz. herkes issiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.