Şimdi Ara

SONY XPERIA Z5 YANIYORRRR. 1677 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
5.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, teknosada z5 1677 tl z5 premiumda 1877 tl civari idi. Indirime girdigini soylediler birden bu kadar indirim nasil olabilir anlayamadim. Ihtiyaci olanlar kacirmasin sinirli stok oldugunu soylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kevzer -- 26 Haziran 2016; 1:52:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşhir olmasin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşhir olduğu her halinden belli. Cihazlar parmak izleriyle dolu

• Cihazlar teşhir ürünü değil sıfır kapalı kutu. Bugün kendi mağazamızda Z5 premium stokları tükendi. Z5'ten az kaldı.
  • Hocam teshir degil bizzat sordum kapali kutu vereceklerini soylediler.
  • Xperia x ve Xperia xa piyasaya giriyor. Onlara yer açıyorlar.
    Ancak bu z5ler onlardan daha performanslı.
    xperia x performance hariç onun yüzünü gören yok.
  • Uretici firma fiyati asagi cekince haliyle bunlar da cekiyor ilerleyen zamanlarda daha da dusecek demekki

• Sony ler maalesef son zamanlarda kronik sorunlu cikiyorlar en guzeli samsung ust segmentler

• Gidin samsung üst segment telefonları alın o zaman ne diyelim, adam fırsatı görmüş açmış konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Cihazlar teşhir ürünü değil sıfır kapalı kutu. Bugün kendi mağazamızda Z5 premium stokları tükendi. Z5'ten az kaldı.

Hangi mağaza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bit yeniği yoksa eğer bu fiyata alınacak en iyi telefon bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmdoul

Gidin samsung üst segment telefonları alın o zaman ne diyelim, adam fırsatı görmüş açmış konuyu.

Abi ne güzel dünkü üyeler önüne geleni banlıyor

Adam fikrini olan bir sorunla belirtiyor. Burası sıcak fırsatlar, her şeyden öteside forum. Fikir ve bilgi pazarı yani kaldı ki gayet mütavazi yazmış. İnsanları soğutmayın forumdan.

Bana göre sony telefonların en büyük sorunu fiyat düşmesidir. Telefonu 2300 e alırsın 1 sene sonra bin lira olur. Cihaz bozulsa bu kadar koymaz adama. Şu telefonlarda 5-6 ay sonra 1300 e düşecektir. Bu dalavere işine alıştık artık.

Kaç liradan piyasaya girdi şu telefonlar? Müptalasına resmen hakaret.

• OIS koymaması başlıca olmak üzere Sonylere soğudum, yoksa telefon alma arefesindeyim. Fiyat dürtüyor ama direniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevzer

Arkadaslar merhaba, teknosada z5 1677 tl z5 premiumda 1877 tl civari idi. Indirime girdigini soylediler birden bu kadar indirim nasil olabilir anlayamadim. Ihtiyaci olanlar kacirmasin sinirli stok oldugunu soylediler.

Z5 compactda da indirim varmıydı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: denmdoul

Gidin samsung üst segment telefonları alın o zaman ne diyelim, adam fırsatı görmüş açmış konuyu.

Abi ne güzel dünkü üyeler önüne geleni banlıyor

Adam fikrini olan bir sorunla belirtiyor. Burası sıcak fırsatlar, her şeyden öteside forum. Fikir ve bilgi pazarı yani kaldı ki gayet mütavazi yazmış. İnsanları soğutmayın forumdan.

Bana göre sony telefonların en büyük sorunu fiyat düşmesidir. Telefonu 2300 e alırsın 1 sene sonra bin lira olur. Cihaz bozulsa bu kadar koymaz adama. Şu telefonlarda 5-6 ay sonra 1300 e düşecektir. Bu dalavere işine alıştık artık.

Kaç liradan piyasaya girdi şu telefonlar? Müptalasına resmen hakaret.

tesekkurler

• Seni gömdürmeyiz başkan:)

• iyi güzel yorumlarınız güzel ama fiyat hakikaten iyi . ben bu fiyata başka yerde göremedim .......
  • Z5 Compact ta indirim var mı ? Birde hangi mağaza ?
  • dangerousman kullanıcısına yanıt
    Z5 compacta dikkat etmedim hocam. Teknosa hocam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.