Şimdi Ara

ACİLLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum şuan telefonum s3 mini bunun yerine yeni telefon alacağım :))

sizce 1700 TL arasında en iyi telefon hangisi (f/p)?

1700 TL'yi hakkeden bir telefon önerir misiniz

Kafamda LG G4 ve REEDER P10S var.
    Sizce Hangi Telefonu almalıyım ?
    Haftaya pazartesi alacağım :)
    ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19Kral07 -- 26 Haziran 2016; 0:44:00 >

• reeder p10s özellikleri çok iyi ama kullanıcı yorumu önemli. hiç öncesinde duymadım bu markayı ama incelemesine baktığımda baya bi güzel anlattılar telefonu. çok da güzel kişisel özellikleri var telefonun. bir de elephone p9000 var o da aynı fiyat özellikleri çok iyi. onun kullanıcı yorumlarına baktım elephone p8000 veya elephone wowney modellerini kullananlar çok memnun kalmışlar öneriyorlardı. ama daha tam bilinmeyen markaya da 1500 lira vermek düşündürür açıkçası :) LG G4 TR garantili ise alınabilir. sorunlu telefon olduğu söyleniyor sürekli. bootloop falan diyorlar pek incelemedim nedir kimleri ilgilendirir.
  • Lenova Vibe P1 mi alsam kafam çok karıştı :((
  • Sony Xperia Z3+ alabilirsin, Huawei Honor 7 veya Türk Telekom Honor 7 alabilirsin. ya da Samsung Galaxy A7 2016 alabilirsin. Lenovo Vibe P1 bataryası itibariyle çok ilgi çeken bi telefon. ama şimdi piyasaya bakınca 3-4 gb ramli telefonlar çıktı ve 6gb ram yakında cıkacak. 2 gb ram biraz geride kalır. telefon 2 sene zor götürür seni. en azından 3 gb ram olsun telefonda. dediğim modellere bak. huawei honor 7 dediğim model iyi bir f/p telefonu. kullanıcı yorumlarına falan bak artısı eksisi neler onlara bak sonra kararını ver
  • Be idugu belirsiz cihazlar var piyasada. Ben bir ara Huawei P9 düşünüyordum

Sonra Çin markasına 2400 tl vermek dedim ve kendime geldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam reeder bulaşmayın, tablet aldık bozuk çıktı umurlarında değil hocam. LG G4 iyidir ama garantisiz alınmaz. Çin malı zaten bulasmayin hocam.

Bu fiyata Xperia Z3+, LG G4, Samsung Galaxy S6 vs alabilirsiniz bilinmeyen markalara bulasmayin hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3+ uzmez,kalite ve saglam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Note 4 sizce nasıl
  • Samsung Galaxy Note 5 2.el mi alsam 1.850tl ye :)
  • 2. el güvenilir mi bilemem. TR garantili mi 1850 lira ? neden satacakmış cihaz kaç aylık ? note 4 bence qhd ekranı haricinde note 3 gibi bi telefon. çok artı bi özellik gelmedi sanırım. 4.5g var mı bilmiyorum ama yok galiba 4.5g de.
  • 19Kral07 1 kullanıcısına yanıt
    Samsung a7 2016

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-note-5-292205483/detay

bir bakarmısın

Aciliyetten satılıkmış öyle yazıyor zaten yanına gidip telefonu görme şansım var bende Yalova'da oturuyorum :)

Kutusu falan her şeyi varmış galiba :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19Kral07 -- 27 Haziran 2016; 11:50:20 >
  • hocam adamla görüş satma sebebini sor.bir de telefonun imeisini falan sorgulat. nerden almış kutu fatura nereye ait vs. gerçi 2. el 1850 lira çok da ucuz değil telefonda bi sıkıntı olacagını zannetmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.