Şimdi Ara

sportinstreet indirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
29
Favori
31.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skecherlerden biri geldi kaba gibi biraz nbden ses yok piyasada bu arada gelen skecher şu

http://www.sportinstreet.com.tr/Skechers-51251-Ccrd-Antrasit-Erkek-Fitness-Ayakkabisi
  • PALLADİUM AYAKKABILAR kaliteli ve rahat görünüyor. marka pek bilinmediği için fiyatları baya çekmişler galiba.
    ya da en azından ben yeni gördüm bu markayı.

Palladium Palladium 1920 yılında Lyon, Fransa’da kuruldu. Savaş sırasında havacı kuvvetler için kat kat canvas ve kauçuktan lastik üretmeye başladı. Dayanıklılığı ile başarı gösterdikten sonra Avrupa’nın tüm hava filoları için üretim yapmaya başladı. 1947’de 2. Dünya Savaşı esnasından uçaklar için lastik ihtiyacı azaldığında, Palladium uzmanlığını en az uçak lastikleri kadar dayanıklı ve zor aşınan botlar yapmak için kullandı. Bu botlar o kadar rahat ve dayanıklıydı ki; Yabancı Fransız Lejyonu tarafından engebeli arazilerde kullanılmak için alındı. Markanın hedefi şehri keşfetmek için en iyi ürün hattını oluşturmak ve insanları şehirde ki gizli saklı yerleri arayıp bulmaları için teşvik etmektir. Palladium giymeyi tercih edenler kentsel arazi içinde sadece cool görünmek için takılmazlar. Kenti keşfetmenin peşindedirler. Keşfetmek dinamik ve aktif olmak demektir ve bu da ürünün sadece moda olması dışında fonksiyonlu ve kaliteli olmasını gerektirir. Her şehrin turist rehberlerinde bulunmayan, ilk bakışta görünmeyen gizli hikâyeleri vardır. Gün içinde bu yerlerden geçsek bile; belki de ardında hiç bilmediğimiz bir hikâyesi vardır. Palladium ise botlarını bu saklı hazineleri bulmamız için üretiyor. Palladium’un keşif alanları arasında ormanlar yok, dağın başı yok, okyanuslar ya da uzak diyarlar yok. Kozmopolit insanların yaşadığı, gelişen kültürlerin ve aksiyonun olduğu dünya kentleri var.
  • Arkadaşlar ürünüm geldi fakat büyük oldu ayağıma mağazaya iaede yapabiliyor muyuz flo yada sportinstreete kargosuz olarak
  • Dün akşam verdiğim sipariş bugün geldi.
     sportinstreet indirim
  • Benim NB574 geldi, fakat ayakkabı orjinal NewBalance kutusunda değil FLO kutusunda gelmiş. insan işkilleniyor..
  • pazar sabahı verdiğim sipariş hala hazırlanıyor, iptal edicekler herhalde. kaç gündür iptal bile edemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

Benim NB574 geldi, fakat ayakkabı orjinal NewBalance kutusunda değil FLO kutusunda gelmiş. insan işkilleniyor..

hocam kırmızı 574 mıydı modeli
  • nuisance kullanıcısına yanıt
    orjinal nb kalitesinde değil o zaman Flo için özel üretilmiş olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim solomon crosspeed 44 camo kargoda. Ayni ayakkabidan 45 olan varsa ve buyuk geldiyse beklesin benimki kucuk gelirse takas ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkowner19

quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

Benim NB574 geldi, fakat ayakkabı orjinal NewBalance kutusunda değil FLO kutusunda gelmiş. insan işkilleniyor..

hocam kırmızı 574 mıydı modeli

lacivert hocam.
  • benim aldığım ürünün küçük gelme ihtimali olduğundan araştırdım. mağazalara iade yapılabiliyormuş. sitede belirtilmiş.
    ürün evde, akşama deneyeceğim, eğer küçük gelir ise, yarın cevahir mağazasına iade edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

benim aldığım ürünün küçük gelme ihtimali olduğundan araştırdım. mağazalara iade yapılabiliyormuş. sitede belirtilmiş.
    ürün evde, akşama deneyeceğim, eğer küçük gelir ise, yarın cevahir mağazasına iade edeceğim.

Teşekkürler hocam sanırım flo mağazasında da değişim yapabiliyoruz ürün var ise olmadı şansımıza diyelim artık
  • Ücret kredi kartınıza iade edildi diyor ama gelen giden yok, parası iade edilen varmı 28 de iptal edildi
  • Para iadesi yapılan var mı?
  • Arkadaşlar, eşime aldığım 38 numara salomon x tour bayan ayakkabı küçük geldi (adidas 38 giyiyordu) eşim bu ayakkabının 40 numarası kesin uyardı ve o numarayı da almıştım ama onuda iptal ettiler. Acaba Flo mağazalarında Salomon ayakkabı satışı var mı ? oradan bire bir değişim yapamazmıyız ?

sportinstreet indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 29 Haziran 2016; 17:59:06 >
  • http://www.sportinstreet.com.tr/Skechers-Synergy-Power-Switch-Kirmizi-Erkek-Sneaker bu modelin kırmızı ve fosfor olanını geçen sene haziran ayında 280 liradan almıştım.model olarak çok rahat içinde köpük nedeniyle, ayakkabı çok hafif ve hava alışı çok güzel.antalyada yaşıyorum burdaki sıcak havaya rağmen hiçbir zaman ayağımı terletmedi.benim gibi rahatına düşkün olanlar varsa kaçırmasınlar.
  • Arkadaslar nike aldim bir tane daha almak istoyorum su ayakkabi nasilhttp://www.sportinstreet.com.tr/Skechers-51458-Lgyl-Acik-Gri-Erkek-Fitness-Ayakkabisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Arkadaşlar, eşime aldığım 38 numara salomon x tour bayan ayakkabı küçük geldi (adidas 38 giyiyordu) eşim bu ayakkabının 40 numarası kesin uyardı ve o numarayı da almıştım ama onuda iptal ettiler. Acaba Flo mağazalarında Salomon ayakkabı satışı var mı ? oradan bire bir değişim yapamazmıyız ?

sportinstreet indirim

Flo'da yok Salomon.
  • Cehennemden_Cennete kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, eşime aldığım 38 numara salomon x tour bayan ayakkabı küçük geldi (adidas 38 giyiyordu) eşim bu ayakkabının 40 numarası kesin uyardı ve o numarayı da almıştım

Tüh yahu modelinide çok beğenmişti üzüldü, haliyle bende üzüldüm. Müşteri hizmetlerini aradım iade dışında hiçbir çözüm sunmuyorlar, 40 numarasını aldım o tam uyacaktı onuda iptal ettiniz dedim cevap yok. Bari 38 iptal olaydı da 40ı göndereydiniz Sanırım iade dışında alternatifim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Az önce geldi 142 tl Belki amazonun şimdiye kadarki en dip fiyatına aldık

Tabanı çok yumuşak bastıkca çöküyor sakız gibi

numaraya gelirsek ben 42 giyerdim 43 aldım tam oldu ama 42,50 alanların ayakların taraklı değilse oda çok sorun çıkartmaz
    Bu mesaja eklenen görseller:

sportinstreet indirim

Hocam bende almayi dusunuyorum bu ayakkabidan nasil on tarafi fileli mi ayakkabi suet mi fileliyse cabuk yirtilr mi benim nike vardi yirtildi filesi hemen onerir misiniz ayakkabiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA918FB37 -- 29 Haziran 2016; 18:06:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.