Şimdi Ara

Ben bir hiçim!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ezik,asosyal,tipsiz,beceriksiz,şu 3 günlük dünyada en ufak bir iz bırakamadan gidecek olan biriyim.değişeceğimi de sanmıyorum.beni bu hale getirenlere lanet olsun,ama onlara müsaade ettiğim için ilk önce bbana lanet olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mamarink

Ezik,asosyal,tipsiz,beceriksiz,şu 3 günlük dünyada en ufak bir iz bırakamadan gidecek olan biriyim.değişeceğimi de sanmıyorum.beni bu hale getirenlere lanet olsun,ama onlara müsaade ettiğim için ilk önce bbana lanet olsun...

@turbolinea sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Ezik,asosyal,tipsiz,beceriksiz,şu 3 günlük dünyada en ufak bir iz bırakamadan gidecek olan biriyim.değişeceğimi de sanmıyorum.beni bu hale getirenlere lanet olsun,ama onlara müsaade ettiğim için ilk önce bbana lanet olsun...

@turbolinea sen

ne demek istiyosun anlamıyorum

• Bende aynıyım. Tek farkımız sen insanları suçluyorsun ben yaratanı xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

@turbolinea sen

ne demek istiyosun anlamıyorum

Neden Hocam?

• bende öyleyim insanlarda ne şeref ne haysiyet kalmış herkesin derdi para pul dostluk diye birşey yok benim memlekette arkadaşlarım olarak gördüğüm insanların benle pek takılmamasını anladığım için sırf bilgisayar aldım bu insanlara ne yaparsan yap yaranılmıyor bunu anladım beraber yediğim içtiğim takıldığım insanlar sadece param olduğu zaman ve işleri düştüğünde tek bana geliyorlar bişeyler ismarlarsan gözünde insansın kişilik olarak tam bir şerefsiz olan bir arkdaşım var 2 kelimeden biri yalan çocugun ama çok popüler kendisi üstelik hırsız çocuk ama kabul etmiyor paramı çaldı 2 defa kabul etmedi çaldığını tabi ilk söyledim niye aldın diye ben para almadım dedi üstelemedim bile bi insan para için bu kadar düşebilir mi istese vermeyen o.çocuğu ya belki 30 bin lira para yedik beraber çoğunu onla yedim 10 senedir arkadaşım ama tam bir şeref yoksunu biri bu yüzden artık insanları sevemiyorum sürekli bi yalan arkadan iş çevirme peşinde başka işi gücü yok adamın paranı yemek sadece işi adamın senin nasıl arkadaşların var bilmem ama benimkilerin 1-2 tanesi dışından cacık olmaz 30 tane arkdaş varsa 2 tanesi adam gibi adam diğerleri bir hiç resmen gözümde bıktım bu hayatı yaşamaya bu şekilde hayat hep çelme takıyor hep düşüyorum kalkamıyorum neyse kafa açmayayım hayalet gibiyim arkadaşların yanında yüzlerinden anlaşılıyor sevilmediğim ama arada sırada mecbur kalıyorum onlarla takılıyorum neyse bu aptal hayat üzülmeye değmez kimseyi üzmeye değmez hiçbirini üzmedim ama üzenler daha çok değer görüyor bu memlekette bunu anlıyorum hadi iyi günler

• Kardes hepimizin dipte hissettigi zamanlar oluyor. Bu zamanlarin gecici oldugunu bilip hayatina devam etmelisin. Ise gir calis estetige para biriktir. Beceriksizsen hobi edin. Ezigim diye aglamakla bir sey degismiyor. Intiharda etmeyeceksen cozume gitmelisin.

• Aynı durumdayım. Allah belamızı vermiş bizim

• İşte gerçeğe ulasmissin hiçlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lisede bende boyleydim sakal çıkınça biraz toparladım.ama ben senin gibi değildim okurdum etkınlıklere katılırdım gezerdim ;sen baştan kabullenmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damage1000

Kardes hepimizin dipte hissettigi zamanlar oluyor. Bu zamanlarin gecici oldugunu bilip hayatina devam etmelisin. Ise gir calis estetige para biriktir. Beceriksizsen hobi edin. Ezigim diye aglamakla bir sey degismiyor. Intiharda etmeyeceksen cozume gitmelisin.

ben dibinde dibindeyim hocam,belamı bulmuşum.daha kırk günlükken belalar gelmeye başlamış başıma...
  • Bunu mu dememizi istiyorsun? Kalk ve savaşmaya devam et!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif1 -- 27 Haziran 2016; 4:09:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.