Şimdi Ara

LOL kaybedenleri wtcnn ve lelouch.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllarca profesyonel arenada oyuncu bulunamadığı için öne çıkan arkadaşlarımız son 2-3 sezondur nerede ne yapıyor?
    Sanırım bir tanesi qız arkadaşıyla beraber duo atmaktan koçluğunu yaptığı takım 0 çekiyor. qız arkadaşını lole hazırladığı kadar takımı hazırlasa belki 1-2 galibiyet alırlardı?
    Diğeri gamer house falan oyş yesinler yayın yapmacalar takılmacalar haftalık funny videoları falan :):):)

Bu tiplerin git gide piyasadan kaybolmasını silinip gitmesini görmek güzel. 1-2 sene içerisinde geriye hiçbir şey kalmayacak ve bu arkadaşların çabaları ne yapsalar boş.
    Lol oyuncuları çok kötü :( topluluk leş :( Türkiye abi burası ne beqliyon? :( Anladım hocam :(
    Bunların devri geçti gençler artık gidin amelelikte olsa bir iş kapın.

• güzel yazı.
  • Hsb (hot story bro)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyresse daha çöptü ama adam anladı lolden bir şey olmayacağını işe başladı
  • çok geç artık adamlar kaç yıldır freeden yolunu buluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  LOL kaybedenleri wtcnn ve lelouch.
  • Zamanında iyi para kaldırdılar hala da kaldırıyorlar ama dediğin gibi yavaş yavaş çöküyorlar.
  • Tyresse ya akıllı ya realist yada her ikisi en son sebzemi satıyordu napıyordu baba işi felan biseyler duymustum bunun gibi.
  • Karaktersiz insanları yeterince besledi bu topluluk. Artık yeter.
  • Altına imzamı atarım. Zamanında TR'de LoL oynayanların çok az olduğu dönemlerde oyuncu oldular. Doğru dürüst kendilerini geliştirmediler. 3-5 adam çıktı aradan Naru , Holy ve Thaldrin gibi gerisi boş. O tipleri izleyip , bağış atanlara cidden yazık. Gereksiz tiplerin egosunu şişirmekten başka bir şey yapmıyorlar malesef.
  • Ferite sempatim var aslında ama özellikle tyresse e sinir olurdum iyiki silindi gitti

• ya arkadaş 2 sinide sevmem ama bu ne bilgisizliktir böyle. 2 bin tl kazanıp günde 12 saat çalışan adamlara kurtuldu gözüyle bakıyorsunuz o mühendisin 10 katını kazanan istanbulun en pahalı yerlerinden birinde ev tutup en iyi sistemlerle oyun oynayıp arkadaşlarıyla takılan adama loser diyorsunuz lelouch da kaldırmıştır tonla para sen merak etme. lolden tonla kazananlar lolün kaybedeni olurken lole anca para veren sen kazananı mı oluyorsun ?
  • Adamlar iki yayın açıyor bağıştan parayı götürüyorlar, ha dersen ki bu daha ne kadar böyle gider onu bilemem ama şu sıralar kazandıkları ile sağlam bir yatırım yapsalar iyi olur.

Diğer bir durum da maliye de bu işe el atmak üzere vergi sistemi geliyor gittigidiyor olayını bilen bilir onun gibi bu da patlayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Okumadım ben, hocam.

okuduğuma pişman oldum bende hocam
  • Boş bir yazı daha...

• Bu ne boş bir yazıdır
  • ağla xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

ya arkadaş 2 sinide sevmem ama bu ne bilgisizliktir böyle. 2 bin tl kazanıp günde 12 saat çalışan adamlara kurtuldu gözüyle bakıyorsunuz o mühendisin 10 katını kazanan istanbulun en pahalı yerlerinden birinde ev tutup en iyi sistemlerle oyun oynayıp arkadaşlarıyla takılan adama loser diyorsunuz lelouch da kaldırmıştır tonla para sen merak etme. lolden tonla kazananlar lolün kaybedeni olurken lole anca para veren sen kazananı mı oluyorsun ?

10 yil sonra incelemek lazim durumu oyundan gelen parayla kac yil daha dayanir ev bark gecindirebilirmi asil onemli sorular bunlat

• wtcnn karaktersizdir bende uzun zaman takip ettim ama şu son zamanlarda iyice çizmeyi aştı ve izleyenlere hakaretler hiç bitmedi bende yedim permayi doğal olarak
  • Bu işin tabiki bir sonu var, yani insan günde 3 4 saat yayın yapıp geyik muhabbet yapamaz biyerden sonra patlak verir. Ki böyle bir hayatta nekadar güzel tartışılır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.