Şimdi Ara

superonline adsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadslar belki bööle bir cok konu acılmıstır ama kusura bakmayın

ben evime adsl baglatıcam superonline uye olana koblosuz modem ve babycam veriomus cam okadar önemli deil ama kablosuz modemle internet girmek icin illaki laptop yada psp gibi wireles özellikli cihazların mı olması lazım normal bilgisayarla girilmez mi yada ekstra parca mı takmak lazım suan icin laptop um falan yok ama ileride olabilir o yuzden kablosuz olsun istiyorum sizce ne yapmalıyım superonline nın bu paketi bana avantajlı gibi geldi almalımıyım cevaplarınızı bekliyorum

• ADSL AL BOŞVER SUPERONLİNEYİ TELECOMUN EN AZINDAN TABANI VAR KÖTÜDE OLSA
  • ya superonline da adsl ama hangisini almalıyım bilmiyorum yardımınızı bekliyorum
  • wireless modeme baglanmak icin masaustu bilgisayara wireless cihazı alman lazım.yani eger masaustu kullanıyorsan + bir meblag cıkarır sana.ayrıca datron modemler sorunlu oluyor genelde.yine de secim senin.
  • kablosuz bağlantıyı alman için sana lazım olan Wriless lan adaptar usb griişli..

şuan EDİMAX MARKA WRILESS LAN ADAPTAR 25$ + KDV
  • sorun derken ne sorunu nasıl sorun cıkarıyor birde tt dan herkes sikayetcı o yuzden superonline adsl almak istiyorum superonline nasıl sizce guvenilir mi turktelekoma gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadoes -- 24 Ocak 2007; 16:25:25 >
  • datron kullanan arkadaşlarım war.modem 4 kere değişti.ve bu sorun sadece 1 kişide değil.bircok kişide war.forumlarda datron modemler hakkında bi araştırma yaparsan sorun cıkardıgını gorebilirsin.superonline telekomun altyapısını kullanıyor.yani telekomda bir sorun oldugu zaman normal olarak süperonline da da olacaktır.çünkü superonline da interneti telekomdan alıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SimoneKSK

datron kullanan arkadaşlarım war.modem 4 kere değişti.ve bu sorun sadece 1 kişide değil.bircok kişide war.forumlarda datron modemler hakkında bi araştırma yaparsan sorun cıkardıgını gorebilirsin.superonline telekomun altyapısını kullanıyor.yani telekomda bir sorun oldugu zaman normal olarak süperonline da da olacaktır.çünkü superonline da interneti telekomdan alıyor.

hizmet seçiminde tercih sebebim superonline olmuştur.çünkü ttnet ile arasındaki tek fark müsteri hizmetlerindeki görevlilerin kesin ve net bilgiye sahip olması ve daha ciddi bir yaklaşım sergilemesi...
  • Superonlinenin şu an birinci gün üyesiyim. promasyon datron modemi kolay bir şekilde kurdum. şu an için bir sorunum yok. wireless bağlantısını akşam laptobumdan deneyeceğim. sonuçlarını sizinle paylaşacağım.

syg.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.