Şimdi Ara

Biz o kadar çalıştık yine zenginin çocuğuna yaradı sınav

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biz 1 sene köpek gibi calıstık simdi zenginlerin bebeleri gider bilkent koça yada başka ünilere %0 bursla hiç çalışmadan yada amerikaya falan giderler okumaya hayat hiç adil değil cidden bu kişiler sınav stresi bile yaşamadan direk iyi bölümlere para verip giriyorlar olan bizim gibi fakirlere oluyor işte şurda parası olmadığı için binlerce insan tıp okumak için mesela 3. 4.senesine kalıyor 400 yapan zengin bebeleri parayı bastırıp özel ünilere giriyor hukuğu zaten söylemeye gerek bile duymuyorum tm3'de 270 puana kadar düşmüş.

Şimdi bir çocuğumuz paramız olmadıgı için ya kötü ünilere gidicez.
    Yada istemediğimiz bölümlere gidicez.
    Yada 2 3 sene daha hedeflerimiz için mezuna kalıcaz.
    Emeklerimiz boşa gidicek.

Zengin çocukları para verip çok prestijli özel ünilere giricek devlet ünilerinden daha iyi eğitimler alıcaklar,bazıları avrupaya amerikaya okumaya gidecek bazıları babalarının sirketlerinin basına geçecek hemd 0 EMEKLE!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paulwalks -- 25 Haziran 2016; 14:46:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılıyorum...

• Koc A Zor Gider Burssuz 20k mi Neydi (Psikoloji) Tabi Tm Icin
    Tip... De Unutmamak Lazim 20k Kuralindan Dolayi.

• Ne zengin bebesi diye otekilestiriyon olum benim tanidik arkadaslarim var gayet iyi cocuklar.

O na bakarsan senden kotu durumda olan dershaneye gidemeyen adamlarda var simdi sen zengin bebesimi oluyosun.

Dunyada adalet yok,sorgulamayi birakip cok calisalimda ilerde adil davranabilecegimiz konumlarda olalim

(Tip icin 3.seneye kalmis fakir bir garibanim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 25 Haziran 2016; 14:38:09 >
  • Koc a bilkente burssuz girmek kolay degil. Muhendisligine tabiki.

• Dünya tabi ki adil değil bu konuda. Kendi zenginliğinizi kendiniz yaratın.

• A.Berkehan kullanıcısına yanıt
    türkiyede 100 civarı özel üni var hangi okula gitti onemlı değil ki hiç çalısmadan gitmeleri sorun hem sen boşver o kuralları fasa fiso bizim gibi fakirlere öyle lanse ederler zengin olup çok para vereni yine üniye alırlar sonucta unıler devlete baglı kurumlar değil neler dönüyordur

• Centaureea C kullanıcısına yanıt
    Katiliyorm insanlari zengin bebesi veya zugurt diye ayrim yapmamak gerekiyor biz olsak bizde o yolu seceriz hangimiz amele gibi fizik calisopta sinavda yorum gelmesini ve sinir krizi gecirmeyi isterizki

• up

• Ya ne olacaktı ? Sizler şurda saçma sapan bir kurumun badem bıyıklı abilerinin hazırladığı soruları yaptıktan sonra karşılığını alacağınızı mı sandınız ?

Tek eğitimin okulla olacağını ve genç ayrımının hangi bölüm okuyorsun sorusuyla hat safhaya tırmandığının farkında mısınız ?

Oğlu veya kızı sınavı kötü geçti diye senden bir bok olmaz diyen babalarınızın annelerinizin olması bu ülkenin geçmişini ve geleceğini gayet açık şekilde gözler önüne seriyor.

Eğitim sisteminin çöp olduğunu ve sizlerin hayatı hiçbir zaman rahat ve ferah yaşayamayacağını bilmek beni çok üzüyor dostlarım.
  • Sınav zengin olmayanlar için zaten dostum. Şimdi mi anladın. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.