Şimdi Ara

Edebiyat kolay mı olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar fen sinavi kolay olduguna gore (sayisalcilarin yalancisiyim) edebiyat da mi kolay olur? Gecmis senelerde bu sekilde bir paralellik soz konusu muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Crescentleap kullanıcısına yanıt
    ilk resmi gazeteyi falan sorarlarsa ağlarım

• Kim Kolay Diyor?Trollere Aldirma Millet Zor Diyor.Yoksa Ben Mi Trollere Denk Geldim?

• Fiziğe zor diyorlar aslında..Bizde de edebiyat zor coğrafya kolay olabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SM1101 -- 25 Haziran 2016; 12:41:20 >
  • Ulan benim çevremdekilerde zor diyor aldırmayın su trollere

• A.Berkehan kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarim soyluyor. Sinava ben de girdim ama pek bilgim olmadigi icin cok yorum yapamiyorum. yine de zorlayici gozukmuyordu bana gore.

• orta karar olur

• Çevremdeki herkes kolay diyor, matematiğe bu yorumu yapmadılar. Fizik sözel ağırlıklı olduğundan ortaymış diğerleri kolay

• Kolay olursa inletirim yeri göğü. Hadi feni anladım da 800 bin edebiyat kayıdı yapıldı. Fen olmazsa hukuk olur yea diyen akıllılar ayıklanmayacaksa tüküreyim ben böyle sınava. Dergah gazetesinin kapatılma sebebini bile soraalar gıkım çıkmaz ama kolay sınav... No dostum no.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazKızıı

Kolay olursa inletirim yeri göğü. Hadi feni anladım da 800 bin edebiyat kayıdı yapıldı. Fen olmazsa hukuk olur yea diyen akıllılar ayıklanmayacaksa tüküreyim ben böyle sınava. Dergah gazetesinin kapatılma sebebini bile soraalar gıkım çıkmaz ama kolay sınav... No dostum no.

tmci miydin sen? mat iyiydi hedef neresi

• Lan kolay olursa böyle sisteme koyim o kadar kıyıda köşede yazar ezberledik

• LazKızıı kullanıcısına yanıt
    dergah gazetesinin kapatılma sebebini sormak da haksızlık olur, ilk resmi gazeteyi sormak da.

• Ya geçen sene de çok kolay diyorlardı edebiyata ama 45'i geçen çok yoktu.Çalışan her türlü alır emeğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: LazKızıı

Kolay olursa inletirim yeri göğü. Hadi feni anladım da 800 bin edebiyat kayıdı yapıldı. Fen olmazsa hukuk olur yea diyen akıllılar ayıklanmayacaksa tüküreyim ben böyle sınava. Dergah gazetesinin kapatılma sebebini bile soraalar gıkım çıkmaz ama kolay sınav... No dostum no.

hocam neden kapandı acaba :=?
  • kolay olacağı yönünde duyumlar aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: borni101

kolay olacağı yönünde duyumlar aldım

kim tarafından?
  • beyler bakın geçen sene çok kolay olmasına rağmen full çeken adam sayısı belliydi 45 artı yapan da bu sınav kesinlikle geçen seneden zor olur ve yığılma aşılır rahat olun
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Kaynak oturma organi

• Şair Evlenmesi'ni, İntibah'ı, Ateşten Gömlek'i filan sorarlarsa çok fena söveceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4AE1C562F -- 25 Haziran 2016; 13:08:13 >
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    dayım ösym de çaycı

orda konuşurlarken duymuş edebiyatı kolay yapalım falan demişler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.