Şimdi Ara

Fatih Terim'i, Galatasaray'a yakıştıramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle yapmacık, çakma bi kabadayının ne işi var koskoca kulüpte. GS'li arkadaşlara samimi şekilde soruyorum, siz yakıştırıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gidişinden dolayı hala kızgınım kendisine. Ancak olur da gelirse ve takım içi huzuru sağlayıp 11-12 sezonundaki gibi bir etki oluşursa diye içten içten korkmuyorsanız bir şey bilmiyorum.
  • keşke vp gs de terim fb de olsaydı
  • Bir GSli olarak Unal Aysal gibi, Mancini gibi efendi insanlari bu kulube yakistiriyorum, eminim cogu Galatasarayli boyle dusunuyodur.
  • sanki piyasada metin kurtlar falan cirit atıyor da galatasaray fatih terim'i getiriyor. kim var kardeşim karakterli piyasada? bu piyasaya girmen için önce karakterini bırakman lazım zaten. şenol güneş mi karakterli? vitor pereira mı karakterli? bu karakterli dediğiniz adamların hepsi basın toplantılarında elinden gelen tüm algı yönetimlerini kendi ibrelerine kullanmak üzere yapıyorlar. geçin karakter işlerini falan. babanız değil bu adamlar. paralı çalışanı kulübün. efendi efsane dediğimiz gökhan'ın yaptıklarını gördükten sonra karakter falan istemiyorum işini yapsın yeter.

• Gözünüzü açtığından beri tuttuğu takıma gün yüzü göstermeyen bir adamı sevecek değilsiniz tabi.
  • "elalemin derdi" demi?ler duydun mu sen o lafy?
    milany aya?ynyza getirdi?inde açaydyn konuyu.
    galatasarayyn son 20 ylynda tek isim vardyr, ba?ary esastyr.
  • Abi sen Beşiktaşlısın neden böyle saçma sapan konular açıyorsun sanane fatih terimden yahu

• Bende Şenol Güneş'i Beşiktaş'a yakıştıramıyorum. Şenol Güneş gibi şikeden şampiyonluğu elinden alınmış bi hocanın Beşiktaş gibi adıyı şikeye bulaşmış bi kulübe gitmesi çok kötü.
  • bende şenol güneş gibi bir hocanın beşiktaş gibi küçük bir kulüpte olmasına anlam veremiyorum

• Türk milleti Buckingham sarayında yetişiyor sanırım, nedir bu FT agresifliği.
    İşine gelince küfür eden, yalan söyleyen ve birbirinin kuyusunu kazan bir milletiz zaten.
    Fatih Terim tam da Türk insanını yansıtıyor zaten.
    Gerçeği görmek mi zorunuza gidiyor.
  • Kabadayı dediğin adam, yakıştıramadığın kadar büyük kulübün bugününde en büyük pay sahiplerinden biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

bende şenol güneş gibi bir hocanın beşiktaş gibi küçük bir kulüpte olmasına anlam veremiyorum

Aynen katiliyorum.

• Adamın başarıları ortada bende çok sevmem ama başarıya saygı duyduğumdan takımın basına getirildiğinde kızamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

Böyle yapmacık, çakma bi kabadayının ne işi var koskoca kulüpte. GS'li arkadaşlara samimi şekilde soruyorum, siz yakıştırıyor musunuz?

Adamın tek başına sizin tüm şampiyonluklarınızın yarısı kadar şampiyonluğu var neredeyse. Ben olsam ben de sevmem tabii
  • Sen kimsin

• Gayet "yakışıyorlar"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.