Şimdi Ara

Galatasaray bu sene ligi kaçıncı bitirir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Fatih Terim gelirse şampiyon olacaklarını düşünüyorum ve Riekerink hoca kalırsa da şampiyon olacaklarını düşünüyorum.

• 2
  • 8
  • Orası rezervasyonlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 6 senedeki 4. şampiyonluğumuz alır, 5. yıldız için ilk adımı atarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

Orası rezervasyonlu

iyiydi bu
  • Bu sene ben Fenere kesin gözüyle bakıyorum çünkü bu sene de 4.yıldızı takamazlar ise büyük derecede çalkalanacaklar. Ayrıca TFF de ikili rekabet arasındaki farkı acmamak ıcın Fenerı sampıyon yapmaya oynayacak. Tam tersi olsaydı bu sefer GS için oynayacaklardı. Kuralı böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Bu sene ben Fenere kesin gözüyle bakıyorum çünkü bu sene de 4.yıldızı takamazlar ise büyük derecede çalkalanacaklar. Ayrıca TFF de ikili rekabet arasındaki farkı acmamak ıcın Fenerı sampıyon yapmaya oynayacak. Tam tersi olsaydı bu sefer GS için oynayacaklardı. Kuralı böyle.

Aynen,turkiyede futbolu sahada birakmiyorlar.Bjk nin ust üste şampiyonluğunu ne yayıncı kuruluş nede ülke kaldıramaz,Seneye fb nin şampiyonluk sırası geldi,bu yıl nasıl bjk nin sırası olduysa.

• Riekerienk vb devam edilirse 3 ncülük bile zor.
  • 1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riekerink kalırsa sondan 6. olur.
  • Biz defans hattını kuramazsak ve kalede Tolga olursa şampiyon falan olamayız.

• 18
  • 2 transfer daha yapıp iyice motivasyonlarını düşürelim şu rakiplerimizin.
  • İlk 5'e zor gireriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Bu sene ben Fenere kesin gözüyle bakıyorum çünkü bu sene de 4.yıldızı takamazlar ise büyük derecede çalkalanacaklar. Ayrıca TFF de ikili rekabet arasındaki farkı acmamak ıcın Fenerı sampıyon yapmaya oynayacak. Tam tersi olsaydı bu sefer GS için oynayacaklardı. Kuralı böyle.

Ben fenere geçtiğimiz sezonda da kesin gözüyle bakıyordum olamadılar Yalnız bu sene de olamazlarsa harbi büyük rezalet olur. Hem 4. yıldız meselesi baya büyür hem de CL hasreti 10 seneye çıkar.

• 1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray 2. 3. falan olamaz zaten büyük takım 2. 3. falan olmaz.

Ya erken koparsın bilmem kaçıncı olursun ya da şampiyon olursun.

Ben gene 4-5 bekliyorum
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Senin mantığa gore madrid surekli 12. Falan olması lazım büyük takım ya

Neyse birisi makas demiş diğeri ikincilik rezerv falan demiş valla garip

Tüm sezonlarda ligte en çok puan toplayan gsye 70 puan bakın 70 nerdeyse 1 sezon bjkye nerdeyse 200 puan buda 2.5 3 sezon yapıyor fark atmisiz.Googlea tüm zamanlar puan durumu yazın çıkar

Arada 1 samp fark var ama makas açılmasın diye fbyi samp yapacaklar

Konuda fenere sallanmis o yüzden bu yorumu yaptım kirletme amacım yok

Konuya gelirsek bence ilk 4 banko 2 sene önceki gibi 3 lu bi yaris olabilir gs erken koparsa sasirmam.

Ama 3 büyük takım ilk 3 te olur k samp olur kestirmek zor vp olmasa %90 biz derdim

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    İspanya'da Real Barça ve ATM'yi 4.sıraya itebilecek bir güç yok Uefa'nın onursal başkanı Sevilla bile yapamıyor.Real dediğin takım yarım sene hocasız (benitez) yarım sene de alt yapı hocası (Zidane) ile yönetilip CL kazanan bir kültür.Real ligi 6. bitirse İspanya'da hükümet düşer iç savaş çıkar.

Ben tüm sezonlar puanını biliyorum zaten sebebini de sen biliyorsun Galatasaray ligde 1. değilse 5-6-7-8. sen 1. değilsen 2. sin.

Ligin en çok şampiyon olan takımı Galatasaray en çok 2. olanı fb en çok 3. olanı bjk. He sana bu bilgiden sonra aynı şekilde cevap vermek gerekirse =

Biz en çok bu yönünüzü seviyoruz taraftarına 2. olmayı kabul ettiren daha aciziyetle bunla övünmenizi sağlayan bir başkanınız var

2. likle övündüğünüz sürece biz çok mutluyuz sakın bozmayın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.