Şimdi Ara

Gnç uygulaması lcwaikiki.com %15 indirim(BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
16
Favori
7.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya tekrardan aktif arkadaşlar dün başlamış ben bugun uygulama bildiriminden gördüm

Gnç yani gnctrkcll in uygulamasının icinden lcwaikiki.com da geçerli %15 indirim kodu veriyor arkadaşlar

ilgili link ; link

DETAYLAR
    "Kombinsiz kaldım" dediler, geldik!
    lcwaikiki.com’da yapacağın tüm sezon ve outlet alışverişlerde geçerli %15 indirim, Turkcell’den gençlere hediye!
    Hemen GNÇ uygulamasına gel, fırsatlarım bölümünden kampanya kodu al.

KAMPANYA KOŞULLARI
    1) gnçtrkcll www.lcwaikiki.com marka işbirliği kampanyası 01.09.2016 - 25.09.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    2) gnçtrkcll kulüp üyelerine,www.lcwaikiki.com web sitesi üzerinden yapacakları tüm alışverişlerde ek %15 indirim sunulmaktadır.
    3) İndirimin uygulanabileceği maksimum sepet tutarı 200 TL’dir. Minimum sepet tutarı yoktur.
    4) Yararlanmak isteyen üyelerin öncelikle GNÇ uygulamasından şifre almaları gerekmektedir.
    5) Katılımcı GNÇ mobil uygulamasından şifreyi aldıktan sonrawww.lcwaikiki.com ürün satın alma ekranlarında kampanya şifresi ve telefon numarasını girer, doğrulama yapılır ve %15 indirim hakkını kazanır.
    6) Kampanya süresince en fazla 4 adet şifre alınabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.
    7) Kampanyadan sadece aktif gnçtrkcll üyesi Turkcell aboneleri yararlanabilir.
    8) Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LCW ve Turkcell’de saklıdır.

Gnç uygulaması lcwaikiki.com %15 indirim(BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 27 Eylül 2016; 17:13:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rez.

• kullanmayacak varsa yollayabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod al dedikçe farklı kod veriyor, kullanım sınırı yok galiba, yada aldığın kodu kullandıktan sonra hakkınız doldu dermi ki ?
  • Valla bana da lazım. Vermek isteyen kardeşim varsa. Çok mutlu olurum.

• Turkcell var ama gnç siz maalesef. Keşke yararlanabilseydik. Ayda en az iki kere siparişim oluyor. İyi olurdu.

• Almak isteyen varsa pm den ulaşabilir . Çek satıştan satacak varsa Allah'a havale ediyorum.

• Kullanmayacak varsa sevaba girer.

• http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/alisveris-firsatlari/ne-giycem-dediler-geldik?place=gnc_privileges_hub

DETAYLAR
    "Kombinsiz kaldım" dediler, geldik!
    lcwaikiki.com’da yapacağın tüm sezon ve outlet alışverişlerde geçerli %15 indirim, Turkcell’den gençlere hediye!
    Hemen GNÇ uygulamasına gel, fırsatlarım bölümünden kampanya kodu al.

KAMPANYA KOŞULLARI
    1) GNÇTRKCLLwww.lcwaikiki.com marka işbirliği kampanyası 24.06.2016 - 31.07.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    2) GNÇTRKCLL kulüp üyelerine,www.lcwaikiki.com web sitesi üzerinden yapacakları tüm alışverişlerde ek %15 indirim sunulmaktadır.
    3) İndirimin uygulanabileceği maksimum sepet tutarı 200 TL’dir. Minimum sepet tutarı yoktur.
    4) Yararlanmak isteyen üyelerin öncelikle GNÇ uygulamasından şifre almaları gerekmektedir.
    5) Katılımcı GNÇ mobil uygulamasından şifreyi aldıktan sonrawww.lcwaikiki.com ürün satın alma ekranlarında kampanya şifresi ve telefon numarasını girer, doğrulama yapılır ve %15 indirim hakkını kazanır.
    6) Kampanya süresince en fazla 4 adet şifre alınabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.
    7) Kampanyadan sadece aktif GNÇTRKCLL üyesi Turkcell aboneleri yararlanabilir.
    8) Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LCW ve Turkcell’de saklıdır.

• Görende bedava ürünleri kapışıyorsunuz zanneder :)
    Her isteyene verir burdaki forumdaşlar, sıkıntı yok.
    Lazım olan alır lazım olmayana indirim de cazip değil yani.
    Sıkıntı etmeyin.
  • SGXSX2426L kodu da benden

• zamir84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ilk mesajı düzenledim

• 4 kod verdim 4 tane ile sınırlıymış

• Kullanmayan birinden ben de rica ediyorum

• Kullanmayacak olan varsa ben de talibim. Şimdiden ALLAH razı olsun.

• Kullanmayacak varsa mesaj atabilirse sevinirim.

• Bende rica etsem verebilecek olan var mı

• Arkadaşlar kodları gönderdim güle güle kullanın :)

Benden bu kadar
  • bir arkadaş ta bana gönderebilirse çok sevinirim.
  • Arkadaşlar fazla kodu olan bana gönderebilir mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.