Şimdi Ara

FIAT EGEA HB 1.4 T-Jet 120 HP (TEST)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
10.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat Egea HB'nin bayideki ön incelemesinden sonra, detaylı testini de gerçekleştirdik. Testte kullandığımız araç Egea 1.4 T-Jet 120 beygir 215 nm torka sahip manuel vitesli model oldu. Egea HB almayı düşünenlere fikir verebileceğine inadığımız bu videoyu ekliyorum. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzcaa -- 24 Haziran 2016; 21:31:50 >

• Bu arabanın üretimi Türkiye'de değil de farklı bir yerde üretilseydi, millet öve öve bitiremezdi. Tabii ki girmedi EUNCAP'a ama bu fiyata gerçekten bu arabadaki özellikler çok iyi. İleri ki zamanlarda EUNCAP'a gireceğini düşünüyorum ben. Yani tasarım arıyorsunuz tasarım var. Performans arıyorsunuz performans var. İç hacim arıyorsunuz, iç hacim var.
  • Emeginize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık.Sanırım yeni bir oluşum kanal ama şimdiden izlenmeler oldukça yüksek tebrikler.
  • Bu arabanın üretimi Türkiye'de değil de farklı bir yerde üretilseydi, millet öve öve bitiremezdi. Tabii ki girmedi EUNCAP'a ama bu fiyata gerçekten bu arabadaki özellikler çok iyi. İleri ki zamanlarda EUNCAP'a gireceğini düşünüyorum ben. Yani tasarım arıyorsunuz tasarım var. Performans arıyorsunuz performans var. İç hacim arıyorsunuz, iç hacim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Bu arabanın üretimi Türkiye'de değil de farklı bir yerde üretilseydi, millet öve öve bitiremezdi. Tabii ki girmedi EUNCAP'a ama bu fiyata gerçekten bu arabadaki özellikler çok iyi. İleri ki zamanlarda EUNCAP'a gireceğini düşünüyorum ben. Yani tasarım arıyorsunuz tasarım var. Performans arıyorsunuz performans var. İç hacim arıyorsunuz, iç hacim var.

tangır tungur kapanan teneke kapıları var. ne ncapı?
  • Yanlışım varsa düzeltin, testte sedanda arka tekerler kampana demişsiniz ama, lounge donanımda arka frenler disk diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Bu arabanın üretimi Türkiye'de değil de farklı bir yerde üretilseydi, millet öve öve bitiremezdi. Tabii ki girmedi EUNCAP'a ama bu fiyata gerçekten bu arabadaki özellikler çok iyi. İleri ki zamanlarda EUNCAP'a gireceğini düşünüyorum ben. Yani tasarım arıyorsunuz tasarım var. Performans arıyorsunuz performans var. İç hacim arıyorsunuz, iç hacim var.

tangır tungur kapanan teneke kapıları var. ne ncapı?

Oooo golfcü reis cc ye gereksiz diyen arkadaş park sensörü taktırdın mı bu arada 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerde alacam ben bitane puntoyu satıp

• Test içine elinize sağlık.Araç için yorumum,65 Bin civarı bir fiyata gelse idi alınırdı,hatta ben bile düşünüyordum ama fiat kusura bakmasın kimse 1.4 tsi golf'ü bırakıp,1.6 Valvematic auris'i bırakıp aynı fiyata egea almaz.
  • hic tip yok arabada

• LPG takılabiliyorsa motor iyi ama arac dandık
  • estetik yok, malzeme kalitesi yok, yalıtım yok, yol tutuş yok, cazip fiyat yok.
    sadece motoru iyi denilebilir.
    neden alınsın ki ?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

estetik yok, malzeme kalitesi yok, yalıtım yok, yol tutuş yok, cazip fiyat yok.
    sadece motoru iyi denilebilir.
    neden alınsın ki ?

bu kadar iyi yalıtımlı araba az gördüm bu segmentte. yol tutuş olarak nerde denedin bilmiyorum ama bende kötü bir intiba bırakmadı. Galbia günlük olarak Levorg'a falan biniyorsun. Motoru da eğer punto ve lineadaki motorsa lpg uyumu da var. Malzeme kalitesi olarak da ısırmayı tadına bakmayı da düşünmüyorum. Adaptif CC var, tipi de görecelidir ve bana göre güzel. Neyse senin gibiler çamur attıkça fiyatı falan düşer belki. Teşekkkürler.

• Johnnn J kullanıcısına yanıt
    Hocam millet kullanmadan sallamayi sevdiği için bu şekilde yazmaları çok normal. Eleştirenler herbi tarafını eleştirmeye çalışıyor tamamda ama bana sorsalar aracın en öne çıkan özelliği ne diye ilk aklıma gelen kesinlikle yol performansı derim. Millet sallaya dursun biz keyfini çıkarıyoruz

• Bu araca yalıtımı iyi diyen kim

O kadar düşük hızda videodaki kişilerin seslerini duymakta zorluk çekiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.