Şimdi Ara

Hayatım Böyle Mi Devam Edecek?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valla bıktım çirkinlikten. Asosyalliğin dibindeyim zaten. Arkadaşım dışarı çağırsa bile gitmem çünkü tipsizim. Üstüne üstün zayıfım. Onu bunu geçtim sosyal fobi var. Hat trick yaptım.Bana iç güzellik önemli demeyin gerçekten dış güzellik çok çok önemli. Ortalama olsam neyse de tipimi görseniz.

• Tip şöyle böyle. O zaman kekoların yanındaki kızların olma sebebi ne?
    Parada değil kekolar fakirdir zaten.
    Sosyo fobinin çözümü bazı şeylerin bilincine varmak ve psikolog.
    Bende zayıfım 173 boy, 50 kg

Sende biliyosun tipin o kadar önemli olmadığını. Sana 10 tane kızla gez demiyoruzki tipine vs baksınlar. 1-2 kafana uyan arkadaş bul yeter zaten.

Daha yazılcak çok şey varda istersen yazarım zamanım olunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seninde çalışma, iş hayatın olucak ailenle yaşamayacaksın ömür boyu yarın yaşayacağımızın bile garantisi yok sonuçta

• Öfff bıktım artık şu eziklerden. Bak h bir sorunun olmadığı halde hayıflanıyorsun. Cidden sizin gibilerden tiksiniyorum ne kadar iğrenç insanlarsınız. Kimseye katkınız yok kendinize bile! Bu söykediklerinin hiç biri gerçek değil. Tipsiz misin? Yakışıklı denen kavram zaten ünlülere göre oluşmuş bir şey. Git bir yerde çalış et başar fitnıssa git. Hocom omo oylo olmuyo yooo diyerek ya da eziğim ühühühühü diyerek bir yere varamazsın.

• Doğru durust giyin saçına başına dikkat et bnde lisedeyken böyleydim şuan uni 1 okuyom sakal vb çıktı spor yapıyorum yüzüm iyice oturdu 3 tane de sevgilim oldu ,lisede yüzüme bakmiyolardi.

• kardeş senin için de güzel değil ki.
  • Ben hadi ya yakışıklı olayım yeter artık deyince olmuyor. Tipim bildiğiniz kürtlere benziyor. Düzelecek gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

Ben hadi ya yakışıklı olayım yeter artık deyince olmuyor. Tipim bildiğiniz kürtlere benziyor. Düzelecek gibi değil.

Eee seni acındıracak yapan tipsizliğin mi? Yoksa karakterin mi?

• akif1 kullanıcısına yanıt
    Hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Öfff bıktım artık şu eziklerden. Bak h bir sorunun olmadığı halde hayıflanıyorsun. Cidden sizin gibilerden tiksiniyorum ne kadar iğrenç insanlarsınız. Kimseye katkınız yok kendinize bile! Bu söykediklerinin hiç biri gerçek değil. Tipsiz misin? Yakışıklı denen kavram zaten ünlülere göre oluşmuş bir şey. Git bir yerde çalış et başar fitnıssa git. Hocom omo oylo olmuyo yooo diyerek ya da eziğim ühühühühü diyerek bir yere varamazsın.

haklısın bende görüyom böyle insanları ama bu dertleri dertsizlikten dert nedir bilmezlikten gerçek sert bir dertleri olsa yada biraz zorlansalar hiç bu hallerini kötülemiyecekler
  • Ben senden daha beterim. Böyle gelmiş böyle giderim ben lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

Hepsi

Adamım sen bir eziksin ve bunların hepsini kendi kendine yapıyorsun. Bir işe gir açılırsın o zaman

• Moruk kendine bakmassan kimse sana bakmaz sende lisedeki halimi görüyorum,

• Hocam bu video umarım seni motive eder(Türkiye'den başka bir ülkeye git)https://youtu.be/IRKf56kM1B4

• "bakma yüzlerine hiç, görme onları" topluma karışmadığın sürece kendi kendini yiyip bitireceksin bende o yollardaydım ama inan ki seni açan bi tanıdığın olmadıkça, veya ben bunu yapabilirim diye adım atmadıkça kurtulamazsın bu halinden. nasıl baktıkları, ne söyledikleri ve düşündüklerinin ne önemi var allah aşkına. özgüvenini kazan bişeyler başar bak o zaman bana mısın demeyeceksin.
  • Karanlığa küfür etmeyi bırakın artık.

• evet böyle devam edecek ve ölüm döşeğinde iken hayatın film şeridi gibi gözlerin önünden geçerken bir hiç olarak yaşadığını farkedeceksin,hiçliğe doğru giderken...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.