Şimdi Ara

Syndra Rehber/Gameplay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güzel bir syndra rehberi,gameplay videosu yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen yardımcı olayım kardeşim:

R
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Güzel bir syndra rehberi,gameplay videosu yok mu ?

üstadımız bu. hazırlama niyetim var da beceremiyorum o işi. resimler bilgiler hareketler falan. ama yapana yardımcı olurum bilgi veririm. epey oynamışlığım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Güzel bir syndra rehberi,gameplay videosu yok mu ?

üstadımız bu. hazırlama niyetim var da beceremiyorum o işi. resimler bilgiler hareketler falan. ama yapana yardımcı olurum bilgi veririm. epey oynamışlığım var.

syndra çöp çünkü çok güçlü

• AAAaaaa sen elmas değil misin başlı başına rehbersin zaten qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

AAAaaaa sen elmas değil misin başlı başına rehbersin zaten qnq

Ne yani hero öğrenemez miyim
  • Irelia Sucks kullanıcısına yanıt
    çok net tarafsız olarak söylüyorum. şu an viktor azir lb klasmanında güçlü bir büyücü daha midde yok. uçurum var diğerleriyle arasında.
  • topları koy önce sersemlet sonra ultiyi çak adamın kafasına tutuşturu da koy tek atarsın
    beceremezsen özelden ulaş skypetan özel ders vereyim ücrette anlaşırız.
  • Combosu zor değil ama r hariç full skillshot olduğu için beceri gerektiriyor. Ayrıca damageini hesaplaması da çok zor. Normal oyunda baya trainlemeniz lazım çözebilmek için. Mobil olmaması da büyük sıkıntı. Mobil olmayan şampiyonları oynamaya alışkınsanız sıkıntı çıkmıyor ama.
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Bu arada video için teşekkürler iyi olmuş baya. Bilmiyodum bu videoyu.
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Fazla vaktim yoktu hizli yaptim biraz eksikler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Trolleme beni.
  • İlk Q sonra W fulle.

Q-E ile adam yakalamaya çalış.

Heyecan yapma, mantıklı ol. Syndra'nın en önemli olayı olan stunı kesinlikle tutturmaya çalış, üstüne atlayan assassini bile bu sayede kesebilme ihtimalin var.

ToG aldıktan sonra Morello çık.

Mümkünse %45 CDR oyna.

Syndra'yı gerçekten öğrenmediğin sürece her düşmanın karşısına seçme çünkü skill eğrisi çok yüksek. Öğrendiğini düşünüyorsan Zed karşısına ile alabilirsin. Oyunun en iyi duel magelerinden.

Squishy yakalayacaksan Q-W-W-E kombosunu dene, ulti at. W'ye gerek bile yok. Yok tanka atacaksan W'yi de kullan ve ultiyi 7 küre olmadan atma.

Teamfight'ta adam yakalama amacın yoksa 7 ultiden sonra E bas, bütün takımı stunla.

Syndra'sın, damage'i en yüksek magelerden birisin ve CD'lerin kısa. Pozisyon alabilirsen tüm takımı taşıyabilirsin. Sakın 1 kişiyi keseceğim diye ölmeye kalkma.

Daha yok mu dersen eklemeye çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 26 Haziran 2016; 23:52:03 >

• Syndra şu an tier 2, neredeyse de tier 1 mage bence. Bufflardan sonra baya güçlü oldu. +125 oyunda %74 winrate'i var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Syndra şu an tier 2, neredeyse de tier 1 mage bence. Bufflardan sonra baya güçlü oldu. +125 oyunda %74 winrate'i var.

Q+E kombosu için taktik verir misin,tek sorunum bazen wları ve q+e kombolarını tutturamam,normal skillshot gibi değiller,garip geliyorlar cidden.

Edit:Ek olarak neden ikinci w ? E fullendiğini görüyorum genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 27 Haziran 2016; 0:36:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.