Şimdi Ara

Iphone 6s mi SE mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 6s 16 gb ile SE 64 gb arasında kaldım.Sosyal ağları sürekli kullanan biri olarak 16 gb yetmeyecek korkusu var sizce yeter mi? Telefondan oyun oynamıyorum

• aynı çelişkideyim bende, kesinlikle 6s daha iyi ancak 16gb yeter mi ondan emin değilim.
  • Ben 6s 16 gb kullanıyorum çok memnunum fakaaat hafıza hariç,bende sosyal ağları çok kullanır çok resim çekerim ayrıca bir tane de yüksek boyutlu oyunum var resimlerimi ne yazık ki ayda 1 bilgisayara atmam gerekiyor.Sonuç olarak karar sizin ben fikir olması smacıyla yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdi55 A kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 6S alırdım. SE iyi bir cihaz ama ara model. Abisi varken kardeşi alınmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 24 Haziran 2016; 20:06:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence iphone 7 bu saatten sonra se de alınmaz 6s de

• abdi55 A kullanıcısına yanıt
    İkisini de kullanmış biri olarak şu an bile ikisi arasında tercih yapacak olsam kesinlikle 6s olurdu. Hatta sıfır değil de temiz bir 6s 64gb alırdım. Her ne kadar tek elle kullanıma uygun SE avantajlı olsa da artık en az 6s boyutunda olmalı ekran.

• 6s tabiki daha iyi ekran boyutu artık yetersiz 4 inch, 16 gb konusunda sorun yaşarmısınıza gelirsek bende 30 civarı uygulama var 1600 foto + spotify çevrimdışı müzik listemde 100 civarı şarkı var 3 gb gibi bir boş alanım mevcut , fakat yüksek boyutlu oyun tarzı düşünceleriniz varsa yetmeyebilir. Bana yetiyor ama 64 olsa daha iyi olurdu tabi

• Ben zaten öyle oyun oynayan bir insan değilim sosyal ağ fotoğraf müzik bide birkaç uygulama yeter diye düşünüyorum önbellek yüzünden ilerleyen süreç te dolabilir o biraz sıkıntı bütçem de 2900 civarı olunca 6s 64 gb çıkamıyorum
  • ben olsam kesinlikle se almazdım
  • Kesinlikle 6s ama 16gb sıkıntı

• Artık 16gb iphone kesinlikle alınmaz hele hele 6s gibi 2k çekim yapan kamera varken hiç alınmaz..uygulaması,oyunu,müziği derken bir süre sonra ciddi sıkıntı yapmaya başlıyor..iphone alırken bundan sonraki en büyük kriter hafızadır benim için..yüksek hafıza olsun 6s yerine 6 olsun yada iphone se olsun hiç farketmez..

• 6s öneririm ben

• 6s gerçekten daha iyi bir cihaz 16 gb da bu kullanıma yeterli aslında. SE nedense bana ömrü çok uzun olacakmış gibi gelmiyor. Belki de eski kasanın içini modifiyeledikleri içindir. Ekran boyutuna gelirsek artık 4 inc telefon piyasada yok gibi birşey sizin için 6s daha uygun hatta 2. el çok temiz 64 gb cihazı ben 2500e aldım siz de rahatlıkla bulursunuz diye düşünüyorum.

• Sıfır almak tercihim zaten hep kafam da 6s var hafıza olayı biraz sıkıntı yaratacak gibi duruyor
  • 6s tabıkıde se ne kadarda iyi bir telefon olsada 6s le yarısamaz 6s amiral se giriş telefonu

• senin 6s alman lazım
  • 6s hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s

• Büyük ekran sevmiyorsan SE.

ben askerdeyken almıştım 6s'i
    geldiğimde alacak olsa idim kesinlikle SE alırdım.
  • Ben olsam SE alırdım. Net.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.