Şimdi Ara

Ulkede ki insanlarin %60 zeka geriligi var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Ulkede ki insanlarin %60 zeka geriligi var

• Hocam gerçekten baydı artık yani aşırı klasik oldu. Ben de benzer şeyleri düşünüyorum hatta ben bu oranın daha fazla olduğunu düşünüyorum, sadece malum kastedilen kitle değil, sol tarafta da ciddi derecede zeka geriliği görüyorum ama yeter yani artık :)
  • 60 az olmadı mı hocam???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yapılabilir peki önerin nedir? kendimizi kurtarmak adına
  • gdo lu yicekler

• yurt dışında hayat kurmayı düşünmeyen kaldı mı?
  • peki sen ne yapmayı düşünüyorsun?
  • sonra da orada kalacağını düşünüyorsun di mi
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle master yapıp, o ülkede yaşayan bir sürü insan var.
    bkz: beyin göçü

Bu ülkeyi nasıl daha iyi duruma getiririz dersen, bun çok zor, çünkü 78 milyon nüfusumuz var, toplasan 5 milyon elit kesim ancak çıkar. O elit kesim de halkla içli dışlı olmaz pek, çünkü halk bazen anlattığın şeyleri anlamamakta çok ısrarcı çıkabiliyor.
  • marvellous123 kullanıcısına yanıt
    hocam artık insanlar canlarından bezdi. nefret dolu bir şekilde yolda yürüyorlar. ben de başka bir yerde yaşamanın peşindeyim. araştırmalar yapıyorum.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    nefret dolu bi şekilde yürümemek elde mi!!
    Ben bu ülke iyi olsun diye insanlara bir şeyler anlatmaya çalışıyorum. Gelip arap baharından zarttan zurttan bahsediyorlar.
    Artık arap baharı da her neyse. Kültür yoksunuyuz ve bunu kabullenen çok az insan var. Bir de üretim yok, üretim yoksa para yok, para yoksa adamın yapacağı tek felsefe ''ayın sonunu nasıl getiririm'' oluyor.
    AB'ye girememe sebeplerimizin yazıldığı bir makale okudum bugün. Bu sebeplerden biri çok fazla insan olması ve %90'ının donanımsız olması. Bunların avrupaya göç etmesi sonucunda iyi şeyler olmayacağını öngörüyorlar. adam asgari ücretle 5 çocuk yapıyor... Nüfus fazla ve donanımsız. Ayrıca özgürlük yok.
  • herkes aynı şeyi diyor. radikal dinci adama soruyorsun o da ülkenin hepsi aptal bu ülkede yaşanmaz ben avrupa ya gitmek istiyorum diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum partiye verenlerin hepsi üstüne daha fazlada var
  • %50'nin zaten %40'i aptal.

Ustune bir de diger %50'in %20'sini falan koysan.

Al sana %60. Nur topu gibi din tuccari, comar, hirsiz, subyanci cocugunuz oldu.

• marvellous123 kullanıcısına yanıt
    adamlar Türkiye geliyor kaçalım dediler resmen. ülke berbat durumda. para biriktirip dil okuluna gitmeyi düşünüyorum hocam daha sonra da master falan bu resmi yol tabi. bir de illegal olarak yurt dışına kaçak olarak gitmek falan var buna pek sıcak bakmıyorum.
    sizin bir düşünceniz var mı yurt dışında yaşamakla ilgili fikir olabilir belki bize de.
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    diğer %50 nin %20 si mi? çok iyimser olmadı mı? bence diğer %50'nin de %40 ını alabiliriz. bu ülkenin %80i aptal.
  • %40 ında çok akıllı olduğu söylenemez
  • %60 az bence en az %80

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • barsav12 kullanıcısına yanıt
    O zaman en az 31000000 kişi ile tanıştın.
  • Hocam herkes yurtdışına gidicem diyor da kaç kişi gidiyor. Herkes senin dediklerini yapıcam diyor kaç kişi yapıyor? Dil öğrenicem diyosun öğrendiğin dil yarım yamalak. Master yapıcam diyosun başvuracağın yapacağın masterı binlerce kişi yapıyor veya başvuruyor. Yani seni farklı kılan orjinal bişey olmadıktan sonra ne olacak ki?

Kalıp nasıl düzelticez diye soruyo herkes. İki seçenek var: Ya bana ne canım ben parama bakarım deyip "olaylara karışmayacaz" Ya da bi iç savaşı beklicez nerde angut var birbirini yiyecek kesecek doğrayacak, böylece nüfus azalacak böylece verim artacak. Yani çözüm: Nüfusu Azaltmak.

Tabi benim söylediğim en gaddarcasıydı. Nüfus azaltmanın çeşitli insancıl yolları da var tabi.

Bu saatten sonra böyle bir nufustan düzelmesini, verim artmasını beklemeyin. Ayrıca niye küçülüyoruz, çoğalalım daha çok işler yaparız demek de aptallık. Böyle bir ülkede nerde çokluk, orda....

Çözüm: Nüfusu azaltmak. Tehcirle, kanunlarla, sınırdışılarla, idamlarla vs.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.