Şimdi Ara

Superonline Rezaleti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 yıldır kaza bela , kapana açıla , internet gide gele superonline kullanıyorum.

Her neyse 3 haziran günü (yanılmıyorsam) arıza kaydım alındı. Benim bağlı olduğum mahalle içindeki telefon kutusu milattan önce kalmadan olduğu için arızalanmış. Modemime net gelmiyor. Ben de durumu müşteri temsilcisine aktarmaya çalışıyorum lakin her ne hikmet ise müşteri temsilcileri ne laftan anlıyor ya da başından sağmak için kalıp cümleler kullanıyor. Tam 1 ay oldu 1 aydır hergün aralıksız Superonline'ı arayıp önce hal hatır soruyorum sonra Kutu arızalı Allah rızası için RAMAZAN AYINDAYIZ VİCDANINIZ VAR ise şu kutuyu değiştirin diyorum.

Bildiğiniz telefon kutusu..

Superonline Rezaleti.

Şu ya şu parasını ben vereceğim dedim.. Artık en son o ratteye geldim başka mahalleye gidiyorum gözüme kutu kestirmeye çalışıyorum gece söküp kendi mahalleme takayim diyorum vaz geçiyorum..

Size yemin ederim Adana Milletvekilini aradım Allah rızası için telekomu arayın da kutu taksınlar şuraya dedim..

Bu kadar da olmaz şuan sinirden kendimi ifade edemiyorum. 46 kere İnterneti aramışım. Kız arkadaşım diyorki kim bu internet trip atıyor... Birisini internet diye mi kaydettin beni mi aldatıyorsun diyor..
    Daha ne yapabilirim şaka gibi gelebilir ama yemin ederim şaka değil..
    .. kadar kutu ya parasını vereceğim gelin değiştirin artık çıldıracağım...

Bu arada altyapıyı ttnet sağlıyormuş o yüzden değiştiremiyorlarmış o yalanıda bırakın artık adam gibi SERVİS ağı kurun miladınız dolacak.

• semblance kullanıcısına yanıt
    Alt yapı tırt telekomun parasını karşılarsanız özel proje kapsamında yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Alt yapı tırt telekomun parasını karşılarsanız özel proje kapsamında yapıyorlar.

Hocam onu nasıl yapacağım?
    Türk Telekom Müdürlüğü alt yapı planlamaya gidin özel proje olarak fiber alt yapı kurdurmak istediğinizi belirtin onlar sizi yönlendirir.
    sorunun kaynağı tırt telekom çözecek olan o... superonline bu konuda bir şey yapamaz... sen fiber optiğe başvur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.