Şimdi Ara

Makro tuşları gerekli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet. Yeni bir klavye alacağım. Kafamda 2 fikir var. Biri makrolu biri makrosuz. Makro gerekli mi? Siz hangi konularda kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı oyunlarda gerekebiliyor, ben ark online ve the long dark da kullanmıştım onun haricinde kullanmadım. Ark online da taş toplarken yada berry toplarken yanına gidip sürekli e ye basman gerekiyor ben onu makroya atamıştım tuşa bastığımda taşın veya berrylerin yanından geçtiğimde otomatik topluyordu makro tuşuna bastığımda macroyu durduruyordu... the long dark da da kurtlar la savaşırken sürekli mousun sol tuşuna hızlı tıklaman gerekiyor ben de bitane makro hazırladım tuşa tıkladığımda mouse defalarca hızlı bir şekilde tıklıyordu... eğer oynadığın oyunlarda cok fazla gesture varsa onları da makro tuşları yerine atayabilirsin Eğer alacağın klavyeler arasında çok fazla fiyat farkı yoksa makrolu olanı al belki ilerde bi oyuna merak sararsın oynarken makrolardan faydalanırsın...
  • Hatta kullanıcısına yanıt
    Peki hocam beceriyi köreltir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Becerini köreltmez sadece daha konforlu oluyor sürekli deli danalar gibi tıklayarak gezeceğine bey gibi paşa gibi dolaşıyosun rahat rahat
  • Oynadıgın Oyun Türüne göre degişir Örnek Cs Go-Rain Bow Six-Arma 3 gibi oyunlarda gerekli degil ama bi Wow oynuyorsanız örnek baya iş yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.