Şimdi Ara

Remake ne lan şakamı bu ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna girdim westte seri maçım karşıda zyra afkydı adamlar dakika 3 te sur verdi sonra ne ip verdi hiç bişi vermedi oyun bitti galibiyet vermedi. Bu nasıl bir saçmalık böyle ???

• Ağlama yok öyle beleş galibiyet bb
  •  Remake ne lan şakamı bu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

Ağlama yok öyle beleş galibiyet bb

Banane kalmasaydı afk benim sorunum mu yapcakları oyuna bak be yazık ne hale getirdiler
  • Achilles. kullanıcısına yanıt
    Kendi takımında olsa ağlardın?
  • Kes velet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Abi AFK olan oyundan zevk alacak mısın gerçekten bu denli egonuza yenik mi düştünüz? Eğlenmeyi unutmuşsunuz :D.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Afk kalan oyuncunun takımının boş yere mağlubiyet almaması zoruna mı gitti
  • onun yeryne ow daki sistem gelebilir o syrada o ligde oyun arayan by kysy baglanabilir maça mesela ama rol farky vs cok olabilir ama remake çok yerynde by system oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Afk kalan oyuncunun takımının boş yere mağlubiyet almaması zoruna mı gitti

Banane onlardan ben galibiyet alamamışım takımımdakiler alamamış hakettigimiz halde şaka gibi oyunu bitiriyorlar
    oyun daha 3 dk olmadan hakettiğini nereden anladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

Banane onlardan ben galibiyet alamamışım takımımdakiler alamamış hakettigimiz halde şaka gibi oyunu bitiriyorlar

"Hakettiğiniz halde" kazanamadiniz oyunu demek.2 gün sonra takimina afk gelincede "Karşı taraf hakettigi halde kazanamadi oyunu,lanet remake sistemi" diye konu açacak mısın acaba ? Hiç empati kuruyor musun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı üstünde oyun lan eğlence için oynanır bu ne hırs bu ne saçmalık
    Böyle oyuncular geldiği zaman takıma bilerek feedliyorum en güzeli catliyorlar sonra

• aynısı senin takımında olsa burada konu açar " yeter artık afk lerden bıktık oyunumuzun içine ediyorlar " diye ağlardın ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Geldi

oyun daha 3 dk olmadan hakettiğini nereden anladın

Cs farkları vardı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

"Hakettiğiniz halde" kazanamadiniz oyunu demek.2 gün sonra takimina afk gelincede "Karşı taraf hakettigi halde kazanamadi oyunu,lanet remake sistemi" diye konu açacak mısın acaba ? Hiç empati kuruyor musun ?

Bu ikisi arasındaki farkı söylersen sevinirim. Nida ilk 5 dakika afk ti sonra biraz daha oynadı yine çıktı bende burda yenilgiyi haketmedim Remake ne lan şakamı bu ???
     Remake ne lan şakamı bu ???

• Lol oynama basit

• kendi takımında olsa seri maçında remake yaptığın için Riot'u dünyanın en iyi şirketi yapardın. ne iğrenç bir community bu ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 24 Haziran 2016; 23:06:04 >
    Yanında supportu olmayan adama farm farkı atıp ben cs farkı attım hakediyorum diyorsun Allah akıl fikir versin. O diğer oyunun kaybetmişsin evet haketmemişsin onda haklısın. Ama ilk söylediğinde haksızsın kardeşim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.