Şimdi Ara

carrefour belirli ürün gruplarında %50 indirim(24-27 Haziran) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
4.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Şimdi mağazaya ulaştım.Mustafa diye birisi ile konuştum İzmir karşıyaka carrefour.Meğer mağaza baya küçülmüş.Büyük alışveriş merkezi yapılıyormuş.O nedenle promosyon ürünler sınırlı geliyormuş.
    Eski büyük mağaza olsa sorun olmaz palet palet ürün geliyordu dedi.Ancak en başta 15 adet promosyonlu ürün zaten gönderilmez dedi.Ben de oldukça ters konuştum.Oraya gelebilsem dedim ne yapacağımı
    görürsünüz ama bana bayağı uzak.Neyse arkadaş alttan aldı.Abi stoklara giremiyorum dedi.Sipariş nosunu ve isim aldı.Ben sana dönerim dedi.Olmadı belli miktar ayarlarız dedi.Bakalım bekliyoruz.Bu arada
    şikayetvar.com a da yazdım.

Eskisinden daha buyuk bir magaza mi acilcakmis?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama adamın dediğine göre avm nin içinde olacakmış.En az eskisi kadar büyük olur veya daha büyük olur herhalde.Bu arada arkadaş geri döndü.Ne rafta ne de depoda ürün
    yok dedi.Şikayet e maili atıyorum sizin için dedi.Gelen cevaba göre size haber vereceğim dedi.Belki aldığınız fiyata 3 veya 5 adet verebilirler dedi.Bekliyoruz.
  • Sofia yoktu mağazada. Papia vardı o da 9.5 civarı birşeydi. Selpak da aynı şekilde 9 küsürdü. Yuvamı açtık kullandık bence o kadar kötü değil. Ayrıca 30 tl üzeri 1 kilo kiraz 1 tl idi. Ondan da aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çayçorba -- 26 Haziran 2016; 0:04:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kağıt havlu sadece papia 16lı kalmış o da 14.90 fiyat yazmışlar. (Zaten yer kapladığı için mağazada hiç çeşit olmuyor.) Almadım. 2 tane duş jeli aldım. Bir de kiraz aldım. Kirazın memleketinde millete salihli kirazı diye pazar kirazı satıyorlar. Tat yok. Kesinlikle önermiyorum. Evet 1 TL para değil ama yiyemezsiniz. Ben bir tabağa koydum kendimi zorladım yiyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Şimdi mağazaya ulaştım.Mustafa diye birisi ile konuştum İzmir karşıyaka carrefour.Meğer mağaza baya küçülmüş.Büyük alışveriş merkezi yapılıyormuş.O nedenle promosyon ürünler sınırlı geliyormuş.
    Eski büyük mağaza olsa sorun olmaz palet palet ürün geliyordu dedi.Ancak en başta 15 adet promosyonlu ürün zaten gönderilmez dedi.Ben de oldukça ters konuştum.Oraya gelebilsem dedim ne yapacağımı
    görürsünüz ama bana bayağı uzak.Neyse arkadaş alttan aldı.Abi stoklara giremiyorum dedi.Sipariş nosunu ve isim aldı.Ben sana dönerim dedi.Olmadı belli miktar ayarlarız dedi.Bakalım bekliyoruz.Bu arada
    şikayetvar.com a da yazdım.

Eskisinden daha buyuk bir magaza mi acilcakmis?

Daha yikilan yerin hafriyati bile yeni toplaniyor. Sanalmagazacilar 2yil bu boyle gider diyor. Yani,alternatif belirleyip siparis vercez. Degisim baska urunle asla yok.sadece ayni barkdluysa degisim var. Baska urun alucam 15gun icinde dersenuz,iade kesip para iadesi yapilur.banka kampanyasi varsa ona gore hareket edin.mucadeleci ,sabirli olmali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Carrefourun yerine Optimum açılacağı söylentisi var Mavişehirde. Bana kalsa boş kalsın, rekreasyon alanı vs yapsınlar. Mavibahçe yeterince oranın trafiğini mahvetti. Şimdi tramvay da gelince görün trafiği.

• Saç boyalarında indirim sadece mağazada mı?
  • Urunlerin indiriminde, magaza ile online arasi fiyat farki var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

CarrefourSA %50 indirim günleri başlıyor! 24-27 Haziran'da CarrefourSA ve carrefoursa.com'da saç boyası, duş jeli, kağıt havlu, yer, yüzey, banyo, mutfak, ahşap krem temizleyicilerinde %50 indirim!

Allah razı olsun bir kısmı ni dagittik binaya .kalanları sergileyeyim dedik
    Bu mesaja eklenen görseller:

carrefour belirli ürün gruplarında %50 indirim(24-27 Haziran) carrefour belirli ürün gruplarında %50 indirim(24-27 Haziran) carrefour belirli ürün gruplarında %50 indirim(24-27 Haziran)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 26 Haziran 2016; 13:51:15 >

• İnternet sitesinden sipariş verdim deolar için 19 Haziranda ürün stokta yok diye yollamadılar.Umarım bugün duj jelleri gelir
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Yine iyi bir alışveriş olmuş abi Tuvalet kağıtlarında %35 indirim geçerli.%50 sadece kağıt havlularda olmuş abi.Neden öyle acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarossa18

Urunlerin indiriminde, magaza ile online arasi fiyat farki var mi?

Var kesinlikle mağazadan ( İçerenköy ) alışveriş yapmanızı önermiyorum, Sofia 12'li 15,90 yazıyordu 9,95'e düşmüş
    Marc 9,90 yazıyordu 13,50'dan 6,75'e düşmüş
    Vanish halı 2x850 14,45 raf fiyatı vardı ve indirim düşmemiş.
    daha da fazla yazmaya gerek yok tüketiciyi aldatmaya yönelik bu mağazaların tutumu.

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    SelamunAleykum haci abi hiç affetmiyorsun kampanyaları yüklü alım yapıyorsun iş adamısın herhal

• Tepe natiluse giden varmi orda durumlar nasil ?cok gec kaldim alisveris icin 4 aile icin kagit havlu alicam teno 12li 3.5 geliyo sanaldan bakinca ama indirim bindirim olayi olurmu magazada

• Tepe natilustan dün verdiğim 8 li papia ve 12 li sofia siparişim sorunsuz geldi, bugün durum nedir bilmiyorum....

• carrefour sağolsun ev ihtiyaçlarımızın çoğu karşılandı.
    1 nisanda %50 indirim
    sonra bkm indirimiyle 17 liraya alinin yağlar
    %50 deodorant indirimi
    son olarak bu indirim 40 liralık duş jeli,40 liralık cif...
    Teşekkürler carrefour

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 26 Haziran 2016; 16:42:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Tepe natilustan dün verdiğim 8 li papia ve 12 li sofia siparişim sorunsuz geldi, bugün durum nedir bilmiyorum....

Kac tl den kac adet aldiniz? Teno alcaktim sepete attim 3.45 tl gorundu gece ama simdi stoklarda bile gorunmuyor 20 adet almayi dusunuyorum isteyen cok siparis ile getirirlermi okadar miktari

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

quote:

Tepe natilustan dün verdiğim 8 li papia ve 12 li sofia siparişim sorunsuz geldi, bugün durum nedir bilmiyorum....

Kac tl den kac adet aldiniz? Teno alcaktim sepete attim 3.45 tl gorundu gece ama simdi stoklarda bile gorunmuyor 20 adet almayi dusunuyorum isteyen cok siparis ile getirirlermi okadar miktari

papia 12 lı kgıt havlu dunku 5 sıprısımnde 13.90 ıdı 2 paaket ıken sımdı 19.90 olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

quote:

papia 12 lı kgıt havlu dunku 5 sıprısımnde 13.90 ıdı 2 paaket ıken sımdı 19.90 olmus

Carefourlari gezmeye basladim suan kucuk carrefoura gittim %35 indirim varmis 17 den 8.95 iniyor dunden bugune fiyatlar artti ve urun bulmak sorun 1 adet kalmis buna ragmen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.