Şimdi Ara

'Gerçekten' Kötuler gelince napiyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani oynuyoruz oyunu ates ediyoruz felan karsimizdaki adami tokatliyoruz vs oyuna hakimiz ulan simdi bot olmese tf yapsak alicaz oyunu ama ben 3 kill alirken dakika 10 da botun olup olup durmasi roam atayim diyorum su salaklara ulan roam atiyorum 2 dakka sonra tekrar oluyolar hic kimse kazanmak istemiyo yukselmek icin iyi olman gerek diyosunuz fakat silver5 den gold5 e max 10 lose alarak cikarttigim hesapta oldu 2 win 1 lose 2 win1 lose mac listem bu swkilde komple boyle cikarttigim hesapta oldu bence bu oyun ya sans oyunu yada kanser gibi oynamayan cikamaz abi bu kadar net adc vayne mid de cok op bir car junglea kha zix soloya dariyi almadigin surece bu oyunda kazanamassin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çare : Premade

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı onlara bırakma silver gold da maçı taşıyacak herolar al.
  • Jungle sup bilse yeter.Her nasılsa destek doldur dan jung gelmişti kha aldım desteğe taric aldı adc yerine beni korudu üst üste 5 kere zıpladım :D Gerisini sen düşün.
  • Gerçekten kötüler gelince : Sövüyorum.
  • Mid open bebek
  • Alt + F4
  • Gerçekten o kadar kötülerse yani onlara ettiğim yardımdan sonra hala geri düşüyolarsa tamamen boşveririm orayı. Rakipi onların seviyesine indirmeye çalışırım ki eşitlensin, exp deny , gold deny tarzı. Rakibi geri düşürdükten sonra , bizim kötü olan lanenin kulesini alırım , bunlar keko olduğu için haritanın kalanını denylıyıp itecekler , onlar itince rakipte gelecek . Ben mid , kötü oynayanların botlane olduğu bir senaryoda eğer ben rakip mid+jungle tökezletmişsem , o savaşlar bizim yararımıza olacaktır.

Eğer oyunlarının en az %50'sinde lane rakibini(+jungler) ağır ezemiyorsan , sen o lige aitsindir , çıkmanın tek yolu kendini geliştirmendir. İyi olan yükselir bu oyunda. Takım kötü bahanesi bayatladı artık.Bari dynamic queue yüzüden ağlayın xd
  • Vayne oyna? Gunumdeysem 1v9 tasiyabiliyorum. Bunlar disinda jinx ezreal lucianla guzel tasiniyor. Karsida suikastci yoksa jinx aliyoruz 3 esya bitirip rakip takimin irzina geciyoruz.

• onlarıda öyle kabul edıceksın edemıyorsan west cha kasıcaksın
  • eğlenmene bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtk2

eğlenmene bak.

+1

sen yine en iyi şekilde oynamaya çalış sportmen ol ve küfür falan etme yine yardım etmeye çalış nb3 bence bu konuda çok iyi adama ne troller geliyor yine ragelik yapmıyor oynayışına buffları vermeyişine bir şey diyemem ama rage olmadığı kesin. baktın gerçekten adamlar harbi avel ve hiçbirşey yapmıyorlar ek olarak kaybetmek için oynuyorlar o zaman eğlenmene bak ve yapabileceğinin en iyisini yap
  • 1 macta gelirse laf etmem ama 2 3 mac ard arda gelirlerse bu kisiler baya bi soverim acimam

• Ghimox kullanıcısına yanıt
    İyi adam her türlü taşır
  • Unlucky deyip önümüze bakıyoruz kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: fat koala

Vayne oyna? Gunumdeysem 1v9 tasiyabiliyorum. Bunlar disinda jinx ezreal lucianla guzel tasiniyor. Karsida suikastci yoksa jinx aliyoruz 3 esya bitirip rakip takimin irzina geciyoruz.

Bi ara wayen rehberi hazırlanan qrşM

• Cok rehberlik bir durumu yok aslinda ama cok istiyosaniz hazirlayabilirim. Ama soyle soyluyeyim vayne oynadikca alisilan bir sampiyon - zaten su halimle adc konusunda eksik, huzursuz hissetigim durumlar var (Missclick, cs kacirma). Bir de suan laptopum elime ulasti, orta yuksek modda 60 fpsde oynarken dusuge ayarliyayim dedim fps birden 10lara 20lere dustu... Dusuk fpsle de adc oynamak tam bir iskence. Hele vayne oynamak gercekten kabus gibi.

• Fizz veya ekko + iyi bir jung her türlü oyunu taşır

• "Takım kötü diyenler o lige aittir." diyenlere kötü takım gelmemiş, maç geçmişime baksan ağlarsın. Ranked ı bırak abi kanser olmak istemiyosan. Normal game gir meta dışı şeyler dene. Adı üstünde oyun. Eğlenmene bak yani.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.