Şimdi Ara

ARAÇ ÖNERİSİ (GÜNCELLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben 40.000 TL dolaylarında araç satın almak istiyorum. Alacağım bu aracı uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum. Abimin tavsiyesi ve ısrarları üzerine Honda Civic (otomatik) alacağım sanırım. Yorumlara baktığımda ve kullanan bir arkadaşıma da sorduğumda herhangi bir memnuniyetsizliğinin olmadığını söyledi. Yalnız baktığım zaman Honda'nın ilgili modelinde çok seçenek mevcut. 40.000 TL dolaylarında alınabilecek donanım olarak iyi seviyede Civic'in hangi modelini önerirsiniz. Kıymetli ve tarafsız yorumlarınız bu aracı almamda çok etkili olacaktır. İlginiz için teşekkürler.

Olmasını istediklerim:
    1) Otomatik Şanzıman
    2) 1.6 motor
    3) 2008 ve üzeri model
    4) Az parayla çok özellik

Not: Bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyim, özellikle herhangi bir kronik sorunu var mı, ya da alırken kesinlikle şurasına bak falan diyebileceğiniz yönleri nelerdir. Bunlar çok önemli benim için arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightWatchman0 -- 26 Haziran 2016; 0:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, yok mu önerisi olan?

• biraz daha acin isteklerinizi hocam. 40 bine arac demek sahibinden de ki ilanlarin 40 bin tl etiketli tum arabalari.
  • Bravo 1.6 dizel severseniz hb araç tam bir f/p aracıdır.
    Yok ben uğraşamam ikinci elle derseniz
    Hyundai i20 1.2 44 civarı
    Clio 1.2
    Symbol 1.2
    Sandero 1.5
    Linea 1.4
    Gibi risksiz araçlarda mevcut ben olsam sıfır ve parama göre araç bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Bravo 1.6 dizel severseniz hb araç tam bir f/p aracıdır.
    Yok ben uğraşamam ikinci elle derseniz
    Hyundai i20 1.2 44 civarı
    Clio 1.2
    Symbol 1.2
    Sandero 1.5
    Linea 1.4
    Gibi risksiz araçlarda mevcut ben olsam sıfır ve parama göre araç bakarım.

Hocam evet sıfır olması avantajlı ama, o paralara maalesef sıfır donanımlı araç bulmak çok zor. Aslında ikinci el de olsa tercihim Alman araçlarından yana..

• Skoda roomster 1.6 tdi bulursun.Mis gibi arac doluda.benzinli versiyonuna biniyorum imkan olsa dizelini alirim valla.Piyasasi cansiz ama isime gelir ucuz alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

biraz daha acin isteklerinizi hocam. 40 bine arac demek sahibinden de ki ilanlarin 40 bin tl etiketli tum arabalari.

Hocam o fiyat aralığında çok araç var. Tercihim sağlam kaliteli ve donanımı yeteri seviyede olması. Dediğim gibi uzun süre kullanmak istiyorum. Amacım hangi araç daha az sorunlu, hangisinin kronik sorunlari var. Örneğin duyduğum kadarıyla, Hyundai araçların çok performansli kullanildığı zaman turbo yemesi gibi bir sorun varmış. Bu gibi şeyleri öğrenmek istiyorum açıkcasi

• Eger uzun yillar kullanicam derseniz laguna 3 mondeo latitude bu fiyata alınabilecek en iyi araclardandir eger ikinci eli iyi olsun ikinci elde zarar ettirmesin derseniz focus 2.5 kasa honda civic fd6 kasalara bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xtypeee

Eger uzun yillar kullanicam derseniz laguna 3 mondeo latitude bu fiyata alınabilecek en iyi araclardandir eger ikinci eli iyi olsun ikinci elde zarar ettirmesin derseniz focus 2.5 kasa honda civic fd6 kasalara bakabilirsiniz.

Valla çok güzel özetlemişsiniz bravo. Aynı fikirdeyim.

Şöyle bir ekleme yapayım: bahserien Focus ve civic; 2011 öncesi araçlar ve bu fiyata OTM. seçeneğiniz de olması büyük avantaj. LPG ile tam uyumlu sorunsuz motorlara sahipler.
    Otm. şanzımanları da uzun ömürlü ve problemsizdir.

Araç alırken expertiz'e götürün mutlaka.
  • Toyota Corolla 2007-2010 duz veya otomatik o fiyata temizini bulursunuz..

• 2014 Opel Corsa al derim düşük km li.
  • Corolla civic lancer mazda 3

Alman o paralara zor. Opelde pek tavsiye etmem ama yeni modelleri iyidir.

• Hocam yine mağdur olmak istemiyorsan ;

1) LPG ye bulaşma

2)Yüksek km dizele bulaşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

Hocam yine mağdur olmak istemiyorsan ;

1) LPG ye bulaşma

2)Yüksek km dizele bulaşma

Hocam, biraz daha açar mısınız?
    Yüksek km'li dizel anladım da neden LPG?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

Corolla civic lancer mazda 3

Alman o paralara zor. Opelde pek tavsiye etmem ama yeni modelleri iyidir.

Araçta Alman nedense bi güven veriyor
    Opel b kasa 6/7 yıl kullandım, marka olarak gerçekten bi revizyona ihtiyaç vardı. Uzak doğu arabalarından ziyade Avrupa araçlar daha dikkatimi çekmekte. Verdiğiniz modeller full uzak doğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

2014 Opel Corsa al derim düşük km li.

Nedense hb araçlar pek dikkatimi çekmiyor. Sedan kasalar daha cazip gibi
    Önerin için teşekkürler hocam. varsa başka önerileriniz alabilirm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -O-N-U-R-

Toyota Corolla 2007-2010 duz veya otomatik o fiyata temizini bulursunuz..

Arkadaşta var Toyota. Artık torktan mı neyden ise çekişi hiç güzel değil arabanın. Toyotolarda genelde bu sıkıntı varmış denilene göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtypeee

Eger uzun yillar kullanicam derseniz laguna 3 mondeo latitude bu fiyata alınabilecek en iyi araclardandir eger ikinci eli iyi olsun ikinci elde zarar ettirmesin derseniz focus 2.5 kasa honda civic fd6 kasalara bakabilirsiniz.

Hocam, ilk verdiğiniz modeller gerçekten binilesi araçlar. Bir aksilik çıkmazsa uzun yıllar kullanacağımdan, ikinci el piyasasını şuan için düşünmüyorum. Honda'dan ziyade Focus nasıl bir araçtır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Skoda roomster 1.6 tdi bulursun.Mis gibi arac doluda.benzinli versiyonuna biniyorum imkan olsa dizelini alirim valla.Piyasasi cansiz ama isime gelir ucuz alirim

Hocam araçta tip yok ya
  • Mağdur olmak istemiyorsanız

1) Galericilerden uzak durun
    2) Bir tanıdığın galericisinden de uzak durun
    3) Filancanın akrabası varmış galerici, ondan da uzak durun
    4) Bütün galericilerden uzak durun
    5) Yüksek km almayın, yüksek km demek masraf demek
    6) Aracı almadan önce expertize sokun, bakın bu çok önemli.. Günümüzde satıcılar hep sahtekar.
    7) Acele etmeyin. Her arabayı burada paylaşın, biz yorum yaparız, yardımcı oluruz her türlü..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.