Şimdi Ara

Umbrella Corps'un İlk İnceleme Notları Oldukça Düşük

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       21 Haziran tarihinde PlayStation 4 ve PC için çıkış yapan Umbrella Corps için ilk inceleme notları yayınlanmaya başlandı.

Resident Evil evreninde rekabetçi yapıya odaklanmış shooter oyunu 6 inceleme sonucunda 45 metacritic ortalamasını bulmuş durumda. İnceleme notlarına baktığımız zaman işe yaramaz bir single player, başarısız tasarım ve teknik sorunların olduğu dile getirilmiş.

Yayınlanan ilk inceleme notları ise şu şekilde:

Hobby Consolas 61
    Cheat Code Central 58
    Twinfinite 50
    LaPS4 45
    VideoGamer 40
    Stevivor 20 

• Oyunu ben çok sevdim açıkçası bu kadar düşük puan olmaması lazım bence en azından 65 70 olsaydı.
  • Oyun mükemmel, birakın bu puan işlerini.
  • Puanlama sistemi hakkında artık tek düşüncem. "Başkalarının bizim adımıza karar vermesi" demek olduğu. Denklem basitti eskiden, seversin ya da sevmezsin. Yüzdelik sistemi ne ara dinler olduk. Saçma bir yalana kanıyoruz arkadaşlar. Gerekirse demosunu indirilip denemek gerekir olmadı korsan yolla edin seversen parası ver..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunun oyun dinamikleri pek begenilmemis yerde sürünme hizi kosma hizi gibi birsey ;D.

Oyunu denemek isterdim :D

• quote:

Orjinalden alıntı: haganeno

Puanlama sistemi hakkında artık tek düşüncem. "Başkalarının bizim adımıza karar vermesi" demek olduğu. Denklem basitti eskiden, seversin ya da sevmezsin. Yüzdelik sistemi ne ara dinler olduk. Saçma bir yalana kanıyoruz arkadaşlar. Gerekirse demosunu indirilip denemek gerekir olmadı korsan yolla edin seversen parası ver..

Oyun tamamen online olması lazım. Korsandan yana değilim ama korsan da çalışması biraz zor. Ama adamlar puan verirken geçtiği RE evrenine göre puan veriyorlar. Bu arada yıllardır takip ederim. IGN ve Gamespot bu ikisi kötü dediyse bende gerçekten o oyundan zevk alamadım. 7 nin aşağısını geçtik abi. Adamlar profösyonel. Oyun konusunda da öyleler. Bazen bizim dikkat edemeyeceğmiz şeylere dikkat ediyorlar. Her konuda olduğu gibi bu işte de bazen profesyönellere güvenmek lazım. Demo olayı da gerçekten oyun demodaki gibi olmayabiliyor. Özellikle TR şartlarında 230 TL ye oyun satılırken, bence bu adamların fikirlerine saygı duymak bizi lüzumsuz harcamalardan kurtarabiliyor. Korsan olayını söylemiyorum bile. Bence yapılmamalı.

• Pardon Single player da varmış. Ama bu puanlar normal. Çünkü bu oyun Resident Evil evreninde geçiyor ve Resident Evil denince insanlar Survival Horror bekliyor. Ama tamamen aksiyona dönük bir TPS ve ayrıca da çok hızlı bir TPS olunca. COD RE gibi bişi olmuş sanırım. Ama alıştık. cRaPCoM'un böle şeyler yapmasına. RE ismi üzerinden para sömürmeye devam ediyorlar. :(

• Oyun guzel puanlar daha yuksek olmaliydi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Killing Floor 2 varken çıkması hata zaten.
  • Bu animasyonlarla fazla puan bile almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 24 Haziran 2016; 8:24:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oynanış bu kadarmı kötü yapılır . Hala daha aklım almıyor . Gerisi biraz kurtarıyor ama oynanışda ciddi sıkıntılar var .

• resident evil raccon city den ders almamışlar

• Oyun net kötü, bu kadar sallama bir oyun ile uzun zamandır karşılaşmamıştık capcom birkaç kuruş koparmak için RE adı altında bu oyunu yapmış o kadar belli ki. Teknik manada ağlayan bir oyun var sağ sola dönerken bolca ekran yırtılması, dandik kutu kutu çevre modelleri falan of bu nedir yahu.

• bence oyun söylendiği kadar kötü değil oynamadan karar vermeyin derim notlar yanıltıcı olabilir..kanalımda bu oyunla ilgili videolar paylaşıyorum, verilen notlara bakmaktansa oynanış videolarını seyretmek daha mantıklı olabilir

• Yaaa git bu resident evil degil sırf online bazlı oyunlar gibi olsun diye güzelim resident evil adını kullanıyor bu capcom O?? sevgili capcom sana cidden sinir olmaya başladım ORC ders almadin mı be adam git kafanı duvarlara vur emi ??
  • Oyun bağıra bağıra diyordu zaten kötü olacağını.

• Free to play oyunlara benziyor,Wolf Team'dan hallice....Capcom'un düşüşü hızla devam ediyor:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: haganeno

Puanlama sistemi hakkında artık tek düşüncem. "Başkalarının bizim adımıza karar vermesi" demek olduğu. Denklem basitti eskiden, seversin ya da sevmezsin. Yüzdelik sistemi ne ara dinler olduk. Saçma bir yalana kanıyoruz arkadaşlar. Gerekirse demosunu indirilip denemek gerekir olmadı korsan yolla edin seversen parası ver..

Eğer oyunlara para veriyorsan incelemelere ve oyunu satın alan oyunseverlerin deneyimlerini de dikkate alman gerekiyor. Bir oyun 7 puan alır ama o seriyi çok seviyorsundur ve oyunu başkalarından fazla beğenebilirsin ama IGN gibi bir sitenin 10 üzerinden 3.8 vermesi ve Gamespot'un incelemeye bile değer bulmayışı gibi sebepler berbat bir oyun olduğu kanısını oluşturuyor. Yani saçma yalan dediğin şey aslında senin savunduğun meseledir, tabii ki savunduğun oyuna para vermeden oynadığın için beleş sirke baldan tatlıdır diyorsun. Senin açından bakarsan indirme zahmeti(!) çekerek emek vermişsin tabii ki güzel gelecek. Ama oyuna hevesle para verenler veya Resident Evil evreninin adam gibi bir oyunla gelmesini bekleyenler için bu şey oyun müsvettesidir.

• Yeni bir Operation Raccoon City olayı anlaşılan. Videolarını izledim oynanış çağ dışı gözüküyor, bir de grafikleri kötü olmasına rağmen çok rahat 60 FPS olabilecekken konsolda 30da dolanıyor ve kitlememişlerde bir 40 bir 30 oluyor.
  • belliydi böyle olacağı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.