Şimdi Ara

Turkcell'den Google Play Store'da geçerli 15TL hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'den Google Play Store'da geçerli 15TL hediye

Geçen yıl Google Play’deki ödeme yöntemleri arasında yerini alan Turkcell Mobil Ödeme, oyun ya da uygulama satın alan veya uygulama içi alışveriş yapan Turkcell’lileri kredi kartı bilgisi tanımlama derdinden kurtarmıştı. Bu yıl itibariyle Paycell adını alan Turkcell Mobil Ödeme sayesinde; ödemeler faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor.

Turkcell, Google Play’de Paycell kullanan müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. Buna göre satın alma işlemlerinde Paycell ile Turkcell faturalandırmasını kullanan Turkcell’lilere 10, Turkcell Platinum üyelerine 15 TL hediye ediliyor.

Turkcell'den Google Play Store'da geçerli 15TL hediye

Hediye TL’lerle oyun, uygulama, kitap veya film gibi içerikleri satın almak mümkün

Google Play’de TURKCELL FATURALANDIRMA’yı ilk kez kullanacak faturalı ve ön ödemeli hat sahiplerinin yararlanabildiği kampanyaya katılım için “GOOGLEPLAY” yazıp 2222’ye göndererek Google Play ana menüsündeki “HESAP” adımından “TURKCELL FATURALANDIRMA”yı ödeme yöntemi olarak eklemek yeterli oluyor.

Hediye TL’ler ile Google Play’den ücretli uygulama indirilebilirken, oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarda, uygulama içi satın alma da yapılabiliyor. Paycell ile Google Play Movies’den film almak ya da kiralamak da mümkün. Hediye TL’ler ilk satın almada satın alınan ürün tutarından düşülerek kullanılmaya başlanıyor ve kalan alışveriş tutarı faturalı hatlarda Turkcell faturasına yansıyor, ön ödemeli hatlarda ise TL bakiyesinden düşüyor. İlk satın almada hediye TL’lerin tümü kullanılmadığında sonraki kullanımlarda kalan hediye tutarı kadar indirimden faydalanılabiliyor.

• Kullandım bunu. Gta sa sadece 2 tl gibi bir şeye geldi.

• Onceden bir sey satin almamis olmak gerekiyormus mobil odeme ile. 40 kurusa Batman almistim. İşe bak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel işe yarar uygulama yazında alalım

• çok güzel oldu bu

• Şu daha önce kullanmamış olma şartı olan kampanyalardan nefret ediyorum. Daha önce kullanan keriz mi? Elindeki aktif müşteriyi korumaktan çok yeni müşteri derdinde Türkiye'de firmaların hepsi.

• Şansa bak numaramı yeni turkcell e taşımıştım. Monument Valley + Poweramp + Nova Launcher + Puddle diye bir oyun aldım toplamda hepsi 10.17tl tuttu indirim sağolsun 17 kuruş ödedim sadece. Ayrıca Max Payne ve GTA Vice city de alınabilir arkadaşlar tavsiye ederim.

• bu zaten türk telekomda 4 aydır var.play storden faturasız hattımı kullanarak çok ürün satın aldım

• ₺40 tutarında uygulama için ₺30 bakiye olması yeterli mi yoksa ₺40 düşüp ₺10 iade mi oluyor? (Aveada ₺40 düşüyordu sonra iade ediliyordu)

Ayrica mobil ödemenin açılış ücreti var mı? (Aveada aç kapa ücreti ₺5 idi yanlış hatırlamıyorsam)

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Kullandım bunu. Gta sa sadece 2 tl gibi bir şeye geldi.

İnternetten bedavaya indirebilirdin heryerde var apk + obb dosyası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep yeni müşterilere nedense....

• Alamıyorum yine daha önce kullanmamış müşterilere

• Android'te ücretli uygulama neredeyse yok gibi bunun pek cazibesi olmaz

• medcezir10 M kullanıcısına yanıt
    3-6 aylık ingilizce eğitim programı alabilirsiniz. Siz belki biliyorsunuz ama herkese fikir vermesi açısından yazdım.

• haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Avea musteriye bakılmaksızın 20tl vermisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: eozenir

bu zaten türk telekomda 4 aydır var.play storden faturasız hattımı kullanarak çok ürün satın aldım

Ilk defa duydum nekadar indirimi var tt nin

şöle diyim indirim vermiyor ama kredi kartı kullanmamak için ideal bir ödeme sistemi play storde telefn numaranızı kaydederseni iki tıklama ile hemen uygulama veya özellik alabiliyorsunuz
    tinder uygulaması için Premium üyelik aldım örnek.
  • buNa

• teşekkürler
  • google play yaz indirimleri falan yok mu beyler ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.