Şimdi Ara

Satılık Syma X5SW Drone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Syma X5SW Drone
    Parçalanıp toplanan, motoru yanan, içi açılıp menzil artırmaya çalışılan quadcopterlar ile karıştırmayın.
    Marka : Syma
    Ürün Adı : X5SW
    Renk : Beyaz
    Kumanda çekim Mesafesi : 50 mt kamera açıkken, 100 mt kamera kapalı iken çekim alanı vardır
    Şarj Süresi (USB) : Yaklaşık 120 dakika
    Uçuş Süresi : Yaklaşık 6-8 dakika
    Kamera : 2mp WiFi FPV kamera
    Kanal Sayısı : 4 kanal
    Pil : 3.7v 500 mAh LiPo
    Quadcopter Boyutu : 31.5 x 31.5 x 10.5 cm
    Ağırlık : Yaklaşık 0.967 kg
    Uzaktan Kumanda : 2.4 Ghz – LCD ekran - 4 x AA pil ile çalışır
    Telefon ile kamerayı FPV WIFI ile bağlayarak eş zamanlı olarak telefondan video ve fotoğraf çekimi yapabiliyorsunuz. Youtube'a Syma X5SW yazarak ürünün uçuşu ve kamera çekimi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
    Satma sebebim drone'lara olan ilgim arttığı ve DJI Phantom III aldığım içindir. Yoksa gayet eğlenceli ve keyifli bir oyuncak. Bundan önce başka bir drone'um daha vardı onda acemliği atıp syma wifi camera ile devam ediyim dedim ancak arkadaşımın DJI marka drone'unu kullandıktan sonra bunu satıp ondan alma kararı verdim. Kısacası model yükseltmek için satıyorum diyelim :)
    - Ürünle Birlikte -
    2 adet 500 mAh Li-Po Batarya
    1 adet 1100 mAh Li-Po Batarya
    4 Girişli Şarj Aleti
    4 Farklı Renk Pervane
    4 Farklı Renk Pervane Koruyucu
    4 Farklı Renk İniş Takımı
    Kumandası
    Telefon Tutacağı
    Orijnal Kutusu ve Kutu İçeriğiyle (Tornavida, Tekli USB Şarj, Vidaları) Birlikte Satıyorum.
    Ürünün gövdesinde hiç bir çizik, hasar, kusur yoktur. Sadece pervane ve pervane koruyucuları çizik onun için yanında 4 set yedek parça veriyorum.
    Ürünün kullanımı sırasında oluşabilicek hasarlar veya sizin kendi keyfinize göre pervane, iniş takımı, gövde rengi vb. parçalarını değiştirmek istemeniz durumunda yedek parçaları ücretsiz kargo ile yurtdışından (eBay, GearBest gibi sitelerden) 3-5 iş günü içerisinde temin edilebilmektedir ve fiyatları çok çok ucuzdur.
    Ankara içi elden, Ankara dışı istenilen kargo firması ile istenilen yere gönderimi yaparım. Satılık Syma X5SW Drone
     Satılık Syma X5SW Drone
     Satılık Syma X5SW Drone

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 230 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bilecik,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• özel mesaj
  • ilan günceldir. fiyatı 230 yaptım.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• satıldımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.