Şimdi Ara

UE Roll kablosuz hoparlör inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Kompak bir tasarıma sahip olan ve arkasındaki elastik bant sayesinde bisiklet ve benzeri yerlere tutturabileceğiniz UE Roll, abisi gibi suya toza dayanıklı bir yapıya sahip.

Böylece endişeye gerek olmadan ev dışında kullanabiliyorsunuz. Özellikle de sıcak yaz günleri düşünüldüğünde iyi bir piknik ve havuz arkadaşı olabilir.

Her ne kadar teknik detaylarında 9 saat yazıyor olsa da yaptığımız denemelerde %50 ses seviyesinde 10 saate yakın müzik deneyimi sunan UE Roll, tam şarj için yaklaşık olarak 5 saate ihtiyaç duyuyor.

Şarj ve 3.5mm ses girişi su ve toza dayanıklı yapı nedeniyle plastik bir kapakla koruma altına alınmış. Üzerindeki dev + ve - butonları tahmin edebileceğiniz gibi ses seviyesi ayarı için kullanılıyor fakat bu işaretlerin sadece orta noktalarında buton var. Butonlar tıklama geri bildirimi konusunda daha iyi olabilirdi.

Güç ve bluetooth senkronizasyon tuşları ise arkaya konumlandırılmış. Cihazın pil seviyesini kontrol etmek içinse artı ve eksi tuşlarına aynı anda tıklamanız yeterli. İngilizce olarak şarj durumu hakkında sesli geri bildirim alabiliyorsunuz.

UE Roll’un güzel yanlarından biri de cep telefonu uygulaması sayesinde pil durumu gibi bilgileri takip edebilmeniz yanında ekolayzır ayarı da yapabiliyor oluşunuz.

Uygulama içinde alarm fonksiyonu da yer alıyor. Günlük ve haftalık programlar yapabileceğiniz alarm sizi sevdiğiniz parça ile uyandırabiliyor.

UE Roll’un ses kalitesi ise oldukça iyi. Bas konusunda da boyuna göre iyi iş çıkartan hoparlörün sadece ses seviyesi beklentimin biraz altında kaldı diyebilirim.

Her ne kadar gerçek ses kalitesini anlamanız konusunda yeterli olmayacak olsa da dilerseniz  cihazın performansını kamera üzerindeki mikrofondan birlikte dinleyelim.

UE Roll, ev ve ofis dışında müzik dinlemek için taşınabilir bir hoparlöre ihtiyaç duyan kişilere uygun tasarımı ve ses kalitesi ile etkileyici bir ürün olmuş. Uzun giden pil süresi ise prizden uzak kesintisiz müzik deneyimi sağlıyor. Şu sıralar bir kablosuz hoparlör arıyorsanız UE Roll'u denemeden karar vermeyin diyoruz.

• Sonunda ad*block için de çözüm buldular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Sonunda ad*block için de çözüm buldular

vurdu gol oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • artı ve eksi tuşları misyonerlik sergiliyor 10 numara olsa bile almam haç işareti gibi o nedir öyle

• Keşke UE Roll2 çıkmışken onu inceleseydiniz.. İnceleme yayınlanmadan eskimiş..

• quote:

ad*guard akar, şu forumda gına gelmişti reklamdan şimdi gram reklam izlemiyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriNeO

Keşke UE Roll2 çıkmışken onu inceleseydiniz.. İnceleme yayınlanmadan eskimiş..

Ne yapacaksın işte burası DH amatörlerle anca o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

ad*guard akar, şu forumda gına gelmişti reklamdan şimdi gram reklam izlemiyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Hocam siz olayı yanlış anlamışsınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Hocam siz olayı yanlış anlamışsınız

nedir peki? ben hala uyanamadım

• Ürün resmen haç işareti taşıyor. Sırf bu yüzden almama sebebidir. Web sayfasına özel engelleme seçenekleri sayesinde uBlock Origin, ABP'den de daha iyidir..

• Xperia X'deki LDAC desteğini kullanabiliyor mu?

• hocam fiyatı nedir

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

@Extreme Victory

Hocam reklam engelliyoruz diye bu şekilde yapmaya başladılar reklamları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 29 Haziran 2016; 15:52:34 >
    ne biçim hareket o ya hihi
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

ne biçim hareket o ya hihi

Hocam cidden bir bu tür içeriği bir de okuyorsun okuyorsun en köşede basın bülteni yazısını görmek beni sinir ediyor

bir de **** sökmeyen otomatik açılan videolu reklamlar var
  • Kullanan varsa eğer yazabilir mi farklı cihazlarda geçişleri nasıl ? 3 farklı cihaza tanımladığım zaman aktif olarak geçişler rahat oluyor mu yoksa kapatıp açmak mı gerekiyor ?
  • ue roll'un önceki versiyonunu deneyimlemiştim. Memnun kalmamıştım bu iyi gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.