Şimdi Ara

[SATILIK] Oyuncu Ekipmanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyuncu ekipmanlarımı satıyorum. Her ekipmanın ilan linkini konuya ekliyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ulaşırlarsa sevinirim. Bazı ürünlerde indirim yaparım. Fiyatının yüksek olduğunu düşündüğünüz bir ürün varsa özel mesaj yoluyla beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Yakında sıfır Razer BlackWindow Chroma eklenecektir.

Mouse :http://forum.donanimhaber.com/m_117865896//tm.htm#117865896
    Mouse Pad:http://forum.donanimhaber.com/m_117867381//tm.htm#117867381

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Rainmaker -- 24 Haziran 2016; 14:46:55 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Urunler guzelde konu yanlis yerdeydi, duzelttim :) hayirli satislar dilerim.

Not: Ayni urunleri bende kullaniyorum hatta oyleki G500s den eskirse ne yapacagim diye kara kara dusunuyorum cunku ele oturan yapisi gercekten cok iyi. Onceki denedigim bilimum marka mouselar hatta bunun iki kati para yatirdigim mouselar bile bunun kadar konforlu degil. Evdeki kanepenin altinda servet yatiyor bu mouse yuzunden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Urunler guzelde konu yanlis yerdeydi, duzelttim :) hayirli satislar dilerim.

Not: Ayni urunleri bende kullaniyorum hatta oyleki G500s den eskirse ne yapacagim diye kara kara dusunuyorum cunku ele oturan yapisi gercekten cok iyi. Onceki denedigim bilimum marka mouselar hatta bunun iki kati para yatirdigim mouselar bile bunun kadar konforlu degil. Evdeki kanepenin altinda servet yatiyor bu mouse yuzunden :D

Teşekkür ederim reyiz. G500s benimde kullandığım fareler içinde genel olarak en iyi fare. Şu ortadaki tekerleği kontrol etmeye yarayan tuş bile bağımlılık yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünler kaliteli keşke param olsa da kulaklığı ben alsam :D hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hojja

Ürünler kaliteli keşke param olsa da kulaklığı ben alsam :D hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Kulaklığın fiyatını dün düşürmüştüm. 85 liradan son kez 70 liraya düşürebilir bu hafta içinde satılmazsa. Daha fazla indirim bedavaya vermek olur artık, kendim kullanırım. Saat satılmazsa beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: hojja

Ürünler kaliteli keşke param olsa da kulaklığı ben alsam :D hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Kulaklığın fiyatını dün düşürmüştüm. 85 liradan son kez 70 liraya düşürebilir bu hafta içinde satılmazsa. Daha fazla indirim bedavaya vermek olur artık, kendim kullanırım. Saat satılmazsa beklerim.

70 lira çok güzel fiyat hocam haftaiçi de alan olmazsa bana bi pm atarsanız bi bulup bulusturup ben alayım :)
  • Ürünler şahaneymiş kardeşim neden vazgeçiyorsun ekipmanlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeNyoOps

Ürünler şahaneymiş kardeşim neden vazgeçiyorsun ekipmanlardan

Uzun bir süre şehir dışında olucam. Ev kalabalık, ben yokken kalabalıkta mındar olur bunlar. Döndüğümde yenilerini almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: JeNyoOps

Ürünler şahaneymiş kardeşim neden vazgeçiyorsun ekipmanlardan

Uzun bir süre şehir dışında olucam. Ev kalabalık, ben yokken kalabalıkta mındar olur bunlar. Döndüğümde yenilerini almayı düşünüyorum.

Hayırlısı kardeşim
  • Kulaklık satılmıştır.

• Güncel. Mouse ve Pad fiyatı revize edildi.

• Klavyeyi kaça satıyosun ?
  • Klavye eklenince bakarım fiyata rez

• quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Klavyeyi kaça satıyosun ?

Bir aksilik olmazda elime geçerse o zamanki piyasasına göre bir fiyat belirlemeyi düşünüyorum.

• Güncel.

• Bu arada hocam benim tişört ve poster satmaya çalıştığım konu silinmiş. Onu konudan sizin haberiniz vardı ve sizin istediğiniz şekilde editlemiştim. Neden silinmiş olabilir ? Aynı şekilde CS bölümünde bulunan ekipman satma konumda silinmiş.

@GurcellOnline

• The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Pm ile hatirlat eve gecimce bakayim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silinmis konu goremedim. Konularin linkini atarmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Silinmis konu goremedim. Konularin linkini atarmisin?

PC geçince atayım reyiz özelden. Teşekkür ederim ilgin için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.