Şimdi Ara

League Of Legends'ın 4 Yıllık Kore Egemenliğini Overwatch Devraldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faker babanın memleketi lıçır of lıçıtın 'meta' sını belirliyen liglerin şahı korede 4 yıldır en cok oynanan oyun lolmüş ama daha rank sistemı bile cıkmamısken overwatch lıçır lıçıtı tokatlamış faker baba yakında genjide oynar.Henüz rekabetçi modun da aktif olmadığını hesaba katarsak, ilerleyen dönemlerde bu modun gelmesiyle beraber fark daha da açılabilir.

http://www.multiplayer.com.tr/e-spor/overwatch-league-of-legendsi-tahttan-indirdi/

• olblir ama liçır of liçınds tr de 1. olur çünkü fakir mode op
  • Magarra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doubleimp kullanıcısına yanıt
    haber sitede 4 saat önce ckmıs ama yınede sen bilirsin belki baska bi yerde daha once verılmıstır :D
  • Blizzarda her kuruşu helal olsun.

Umarım daha çok kazanır da Warcraft'ın sinema serisini rahatça finanse edebilir.

• 1 hafta oldu sanırım
  • O da takıbımde an itibariyle filmin solo toplam 378 milyon dolar hasılatı var. Filmin pazarlamayla birlikte bütçesinin 300 milyon civarı olduğu söyleniyordu. Bu rakam biraz daha artarsa, Legendary’yi devam filmi çekmeye ikna edecektir.
  • genji vs genji olucak mı fakerla ryu arasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

genji vs genji olucak mı fakerla ryu arasında?

ryu fakeri tek görünce girmez artık
  • İyi de uzun zaman sonra tekrar bakarsak daha sağlıklı olur. Sonuçta hype ile oynayıp bırakanlar da olacaktır.
  • Lolün ölüsü overwatchı yer ow nin daha çoook yolu var sahsen aldıgıma pisman oldum 5 hero dısında zevkli degil ve yeterince competitive degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORG1VEN paylaşmıştı Twitterdan öyle hatırlıyorum.
  • Overwatch fps değil mi ben mi yanlış biliyorum,zaten genel olarak fps ler mobalardan daha çok oyuncu potansiyeline sahip eu ve Amerikada da CS go öyle zaten lolden daha fazla oyuncu ve izleyici kitlesi var diye biliyorum bu lolün biteceği anlamına gelmez ki fps oynayan kitle başka moba oynayan kitle başka

• Genji ow un zedi ağır low herosu

• İnşallah lolü bitirir diyeceğimde zor.Oyun pahalı çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

İyi de uzun zaman sonra tekrar bakarsak daha sağlıklı olur. Sonuçta hype ile oynayıp bırakanlar da olacaktır.

+1 baya bi hypelandı
  • pcbanglerde bedava , millet gidiyor yerleşiyor , lolculere pek yer kalmıyor. Sudden attack bırakıp geçti çoğu kişi , dynamic queuelar uzun diye millet hızlı hızlı oynuyor beklerken. Twitch izlenmeleri çok düşük overwatchın dünyanın kalanı için , canlı kanal sayısı lolden fazla fakat izlenmesi çok daha az. Bilmiyorum bi 5-6 sonra bakmak lazım ne durumda olacak iki oyun .
  • Lol bitsede bu isten para kazanlar oynamaya devam eder. Oyle lol bitti birakiyoruma inananlar var gercekten

• bedava olsa yine oynamam ben mesela owerwatch ı fps oyun sevmiyorum benim gibi bir kitle de vardır kesinlikle
  • HellTruant kullanıcısına yanıt
    O iş pek öyle çalışmıyor ya. 200 milyon sabit bir oyuncu kitlesi var diyelim oyun piyasasının bu piyasa zaman zaman modaya ve oyunun kalitesine göre değişiyor. Lol de veya yeterince mobaya doyan kitle ow ye geçiş yapmış olabilir cs veya diğer (cod bf vb.) fps oyuncuları kendini başka platformda kanıtlamak isteyebilir. Sanmıyorum yakın zamanda ow nin kullanıcı sayısının düşeceğini. Bence havuzdaki payı sürekli büyüyecek.

Ek: ayrıca moba oyun türü dota ile başladı ve 2005 ten beri var benim bildiğim. Popülerdi ama bir dünya birincisi olamadı lol neden sevildi kolay ve anlaşılabiliyor. Şimdi baktığımızda bunu ow ile de yapıldığını görüyoruz tek farkı ücretli oluşu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OturanDürüm -- 23 Haziran 2016; 23:45:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.