Şimdi Ara

Asus ZenFone 3 Deluxe: Snapdragon 821 ile en hızlı Android

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus ZenFone 3 Deluxe birkaç farklı versiyon ile gelecek. İşte o modellerden biri Qualcomm'un henüz piyasada olmayan yeni nesil Snapdragon 821 işlemcisini kullanacak. Tüm detayları özel analiz videomuzda anlattık, iyi seyirler.

• Türkiye fiyatı abartı olmazsa tutar. Tasarım işini çözmüş Asus.

• Hem 5/10 kalas gibi kalın alt çerçeve hemde içinde siyah çıta var. TiSKiniyorum !

• Asus'un Zen arayüzü çöp gerçekten.Samsung'a göre seri ama kasmalar da yok değil arayüzde.

• Galiba reklam 1 saniye daha fazla izlensin diye 'Reklamı Kapat' butonunu sağ tarafa koymuşlar. Şu sitedeki reklamlardan nefret ediyorum, tamam anlarım maddi destek oluyor siteye ama çok abartmaya başladığınızı düşünüyorum, geçenlerde video izlemek için girdiğimde tam ekran Lenovo P1 reklamı vardı, forumda gezinirken bazen farklı sayfaya geçmek istediğimde sürekli reklam sayfasına atıyor ve istediğim yer açılmıyor, artık kasıtlı olarak yapmaya çalıştığınızı düşünmeye başladım.
    Sitenin içinde reklamlar yok, reklamların içinde site var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtYlmzz -- 22 Haziran 2016; 16:14:31 >
  • O siyah çerçeveleri bilerek mi koyuyorlar acaba

• Tasarim leş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus yaparsa iyi yapar ancak mobil sektörde biraz daha yol almaları tecrübelenmeleri lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O siyah iç çerçeve kalınlığı ne Allah aşkına! Güzellik kavramı, altın oran diye bir şey var bu evrende....

Bmw motoru takılmış tofaş gibi olmuş telefon kağıt üstünde güçlü ama gerçek hayat şartlarında fark yaratamaz.

Sonra neden herkes iphone kullanıyor oluyor.....

• 36 Yaşındayım. En güçlü telefonda örnek olarak gösterilen real racing oyunu çıktığında 31 yaşındaydım. fskldghslkhgfdhgfksd... Marketler gelişmedikçe, o donanımın hakkı verilmedikçe bir anlamı yok o gücün.

• 5 veya 4,7 güçlü cihazlar neden çıkmıyor artık

• arka fonda çalan müzik şu vermicem vermicemdeki değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

36 Yaşındayım. En güçlü telefonda örnek olarak gösterilen real racing oyunu çıktığında 31 yaşındaydım. fskldghslkhgfdhgfksd... Marketler gelişmedikçe, o donanımın hakkı verilmedikçe bir anlamı yok o gücün.

Ha ha :) Bu iyiydi :)

• Asus zenfone 3'ü merakla bekliyorum. Çünkü şuan amiral gemisi denilen telefonların hepsi 2k ekrana sahip ve elimdeki 3 senelik Full HD ekranlı telefona göre ahım şahım performans farkı oluşturmuyor. 2k ekran performansı törpülemekten başka en ufak faydası yok. Bu telefon resmen performans canavarı olacaktır. Hem son donanıma sahip hemde Full HD ekrana. Müthiş bir telefon geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

O siyah iç çerçeve kalınlığı ne Allah aşkına! Güzellik kavramı, altın oran diye bir şey var bu evrende....

Bmw motoru takılmış tofaş gibi olmuş telefon kağıt üstünde güçlü ama gerçek hayat şartlarında fark yaratamaz.

Sonra neden herkes iphone kullanıyor oluyor.....

Çerçeve muhabbeti yapan adamın kullandığı telefonda bu Asus ZenFone 3 Deluxe: Snapdragon 821 ile en hızlı Android

• İyi bir cihaz olmuş lakin Galaxy Note 6 nın Snapdragon 823 ile gelme ihtimali mevcut böyle bir durumda en hızlı iddasını fazla koruyamıycak gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 22 Haziran 2016; 18:48:00 >
  • Tablet olmasaydı alınırdı

• Asus ZenFone 3 Deluxe: Snapdragon 821 ile en hızlı Android

Yorumsuz

• yok olmadı DÜNYANIN en hızlı telefonu demeniz gerekirdi DÜNYA kelimesini kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

asus yaparsa iyi yapar ancak mobil sektörde biraz daha yol almaları tecrübelenmeleri lazım

Asus 10 yıldır akıllı cep telefonu üretiyor, daha ne kadar tecrübe gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.