Şimdi Ara

100 TL Civarı Kulak İçi Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Rock dinlemek için frekans aralığı yüksek olan bir kulak içi kulaklık arıyorum. Hangi kulaklığı bulsam illa çok kötü diyeni de bulduğum için bir karar veremedim. Bütçem 100 tl civarı, önerilerinizi bekliyorum.

• Ben de aynı şekilde kulaklık arıyorum. 100 civarı arıyorum ama 200 e kadar verebilirim. Aldığım 60 küsür tl lik pioneer kulaklık çöp çıktı resmen...
  • Önerisi olan yok mu?
  • 100tL civarinin ne kadar oldugunu bilemedigim icin sony mdr-xb50 önerebilrim 150tL civari sony magazalarda.. diger satis yapan yerlerde 110-120tL civarina bulunabilir hburda vb.. frekans araligi geniştir kesinlikle.. sonynin neredeyse cogu kulakligini kullandim; ucuz olan ex15den tutun ex450'e kadar.. ex250 serisi alti olanlar hepsi birbrine benzer yani ex15 ile ex110 arasi, çok küçük farklari var fiyatlari da zaten 25-75tL arasi.. ama sizi tatmin etmeyebilir.. bulabilirseniz mdr ex450 olabilir.. yurtdışı sitelerinde var hepsi.. ama xb50 serisi özellikle ekstra bass özelligi sunuyor her ne kadar yapay olsa da.. ama en azindan bass giriş çikişi için hava kanali var, kullanmadim ama denemek isiyorum, yorumlar pozitif. bir de üst modeli var onun xb70.. sadece sony önerdim :) diger markalari kullanmadim.. bütcenize en uygunu mdr-xb50 diyebilrim, biraz hantaldır görünüşü.. ayrica hoparlörler çapı 9mm degil 12mmdir ve bahsettigim ex450 ex650 xb50 ve xb70 kasalari dişaridan daha az ses geçirir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceman0 -- 25 Haziran 2016; 14:04:51 >

• iceman0 İ kullanıcısına yanıt
    [Kunye=] Çok teşekkür ederim, büyük ihtimalle sony mdr-xb50 alacağım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.