Şimdi Ara

yarın kiracıya saldırıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • köydeki çay bahçemize talip oldular kiracı olarak. kontrat imzaladık annemin imzası olduğu için evi üstlerine geçirebiliyorlarmış. tabi bunu kendi aralarında konuşmuşlar bir tanıdık aracılığıyla duyduk.
    annem bugün aradı kontratta düzenleme yapıcam yarın getirin oturalım konuşalım dedi.
    yarın adam ben ve annem mecidiyeköyde buluşucaz. adamın elinden kontratı çekip imza olan bölümü yırtıp atıcam beyler. sonrasında da evden çıkartacağız.
    muhtemelen kavga çıkacak saldırmayı düşünüyorum. sözlü olarak bir şey olmaz ama hareket yapmaya kalkarsa allah ne verdiyse uçmayı düşünüyorum.

ben 18 yaşındayım adam 35-40'lı yaşlarda. boyu benden ufak ve hafif tombalak bi herif. sizce ne yapmalıyım. yarın ne olursa olsun o kontratı parçalayacağımı hesaba katarak önerilerinizi bekliyorum

• hakliyken haksiz konuma dusersin. al elinden yirt. kufur etmekle bişey olmaz merak etme sende ona saydir ilk sayan ve sallayan o olsun gerisi gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanimteyze

hakliyken haksiz konuma dusersin. al elinden yirt. kufur etmekle bişey olmaz merak etme sende ona saydir ilk sayan ve sallayan o olsun gerisi gelir

tabiki küfür etmem ben. evi tutalı 15-20 gün oluyor. benım varlığımdan haberdarlar ama hiç tanışmaya gitmedim annem halleder diye. yarın saygılı bir şekilde tanışıcam. sonra bi bakabilir miyim diye alıp yırtacağım. bana küfür edip saldırmaya kalkarsa neler olur bilemiyorum
  • Adam masada otururken ona uçan tekme at

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durumu karmaşık anlatmışsın adamlar evi kiralamışlar ama sıkıntı ne burda ?

• boks v.s. egitimin var mi

dovebilir misin kesin

ucarim falan deme

• Yer

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLorem_54

Durumu karmaşık anlatmışsın adamlar evi kiralamışlar ama sıkıntı ne burda ?

evi kiraladılar. kontrat gibi bi şey imzaladı annem saflık yaptı. adamlar isteseler evimize el koyabilirler kendi üstlerine geçirebilirler. 2 senelik sözleşme oldugu için çıkın dediğimizde de çıkartamayacağımıza göre, yarın o sözleşmeyi yırtmaya gidiyorum. yani evimizi sağlama almak amacıyla yırtıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfgözlülegolas

boks v.s. egitimin var mi

dovebilir misin kesin

ucarim falan deme

boks eğitimim veya diğer dövüş sanatlarında bir eğitimim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

Hocam sadece şunu diyeceğim, orada kavga çıksa anneniz ne yapar onu düşünün. Arada kalır kadıncağız, göz önüne alın derim

Edit: imla

normalde benım haberim yoktu olaydan annem tek başına gidip yapacaktı bunu. ben asla tek yollayamazdım onu. yarın beraber gidiyoruz. kavga çıkarsa da bi şey olmaz simit sarayı gibi bir kafede otururuz zaten
  • İyi araştırıp öyle davran anlaşmanın kopyası olabilir Birde sakin olmaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: çengelliiğne

quote:

evi kiraladılar. kontrat gibi bi şey imzaladı annem saflık yaptı. adamlar isteseler evimize el koyabilirler kendi üstlerine geçirebilirler. 2 senelik sözleşme oldugu için çıkın dediğimizde de çıkartamayacağımıza göre, yarın o sözleşmeyi yırtmaya gidiyorum. yani evimizi sağlama almak amacıyla yırtıyorum.

nasıl üstlerine geçirebiyorlar bi tam anlatsan

• quote:

İyi araştırıp öyle davran anlaşmanın kopyası olabilir Birde sakin olmaya çalış

hukuken sadece ıslak imzalı kağıt geçerli. yani fotokopiler geçersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcılar Kralı

quote:

quote:

babacım konuya %100 hakim değilim. ama anacığım kontrat sözleşme gibi bir şeye imza atmış. içi çok huzursuz. evimizi elimizden alabilirlermiş sadece bunu biliyorum

• Notere git annen evi senin üzerine yapsın böylelikle hiç uğraşmazsınız. Hatta mümkünse yakın güvenilir akrabanız varsa mesela halan önce onun üzerine evi yapıp aynı gün senin adına satış verirse hiç korkma bişey yapamazlar. Kavgaya falan girme boşuna direk notere gidip kendi adına al evi. daha sonra tekrar annene verirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

Notere git annen evi senin üzerine yapsın böylelikle hiç uğraşmazsınız. Hatta mümkünse yakın güvenilir akrabanız varsa mesela halan önce onun üzerine evi yapıp aynı gün senin adına satış verirse hiç korkma bişey yapamazlar. Kavgaya falan girme boşuna direk notere gidip kendi adına al evi. daha sonra tekrar annene verirsin

reşit olmadığım için veremez diye düşünüyorum. ki amacım kavga değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

Notere git annen evi senin üzerine yapsın böylelikle hiç uğraşmazsınız. Hatta mümkünse yakın güvenilir akrabanız varsa mesela halan önce onun üzerine evi yapıp aynı gün senin adına satış verirse hiç korkma bişey yapamazlar. Kavgaya falan girme boşuna direk notere gidip kendi adına al evi. daha sonra tekrar annene verirsin

Aynen bunu yap hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcılar Kralı

quote:

quote:

babacım konuya %100 hakim değilim. ama anacığım kontrat sözleşme gibi bir şeye imza atmış. içi çok huzursuz. evimizi elimizden alabilirlermiş sadece bunu biliyorum

ille bi terslik yaşanacak diyorsan yanında birkaç kişiyle git, çevre masalara otursunlar. yanında da 30-35 yaşlarında bir iki kişi olsun. (senin masada)

• sözleşmeyi kontrol etmek istediğini söyle, bunu baştan yapalım size de uyar mı diye insanca sor, olmazsa yırt hemen

• Kira kontratı memlekette milyonlarca insanın elinde olan bir şey. Bu şekilde evi üzerine geçirmek mümkün olsaydı ortalık kaos yerine dönerdi. Bana saçma sapan bir evham yüzünden suçsuz insanlara saldıracaksın gibi geldi o yüzden.

Bir de 18 yaşındaymışsın adam tombul falan deme muhtemelen senden daha tecrübeli olacaktır kavga dövüş işlerinde, dayak yiyebilirsin.

Bu arada kira kontratını adamın elinden çekip yırtmak ve sonrasında adamı evden çıkarmak bildiğin suçtur. Mecidiyeköy dediğin yer her yerde kamera olan bir yer, resmen kaşınıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.