Şimdi Ara

Satılık Sapphire 290 Vapor-X OC 4GB > satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Fiyat satıldı

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
     Satılık Sapphire 290 Vapor-X OC 4GB > satıldı Satılık Sapphire 290 Vapor-X OC 4GB > satıldı Satılık Sapphire 290 Vapor-X OC 4GB > satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogitosuz_ergo_sum -- 28 Haziran 2016; 18:07:51 >

• cogitosuz_ergo_sum C kullanıcısına yanıt
    merak ettigimden soruyorum 980ti larin fiyati dustugunde sizin kartin fiyati da dusmeyecek mi?
    Yani anladigim su ki piyasa dusecek diye uygun kart kapmaya calisiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: croyal

merak ettigimden soruyorum 980ti larin fiyati dustugunde sizin kartin fiyati da dusmeyecek mi?
    Yani anladigim su ki piyasa dusecek diye uygun kart kapmaya calisiyorsunuz.

İlanı okuyup da hala nasıl böyle bir şey yazabiliyorsunuz anlamak güç. 600 TL demişim orada. Benim kartımın ikinci ellerinin ortalama satış fiyatına bakın üzerine 600 TL ekleyin sonra da o fiyata 980 Ti ilanı açın bakalım tek bir kişi verecek mi o kadar para? Onu da geçtim bu yaptığınız niyet okumak nedir? Nasıl bir insan olduğumu anlamak için referanslarıma bakmanız kafi gelir. Ne diyeyim, kişi karşıdakini kendi gibi bilirmiş.
  • cogitosuz_ergo_sum C kullanıcısına yanıt
    merak ettigimden sordugumu soylemistim. su anda forumdaki kartlarin 1700den asagiya satilmiyor, ileride dusecek zaten 1070lerin cogalmasi ile birlikte. ama sizin yaptiginiz teklif biraz daha az kalmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: croyal

merak ettigimden sordugumu soylemistim. su anda forumdaki kartlarin 1700den asagiya satilmiyor, ileride dusecek zaten 1070lerin cogalmasi ile birlikte. ama sizin yaptiginiz teklif biraz daha az kalmiyor mu?

Hocam merak ettiğinizden falan sorduğunuz yok. Yıllardır sizin gibi 'niyet okuyucu' insanlarla haşır neşirim. Öyle olsa özelden yazardınız cevabınızı alırdınız. Hala 'az değil mi?' gibisinde cümleler kurmanız dahi bunu gösteriyor. Hayır. Az da değil fazla da değil. Hakkı budur. Ne kendi malıma altın değeri biçtim (ki forumda benimkinin bir düşük modeli en ucuz 800-850'den satılıyor) ne de karşının malını gömmeye çalıştım. 850'nin üzerine koyun 600 eder size 1450. Bu fiyata, hatta daha düşüğüne, bir sürü 980 Ti yatıyor şu anda forumda.

Velhasıl alıcı da satıcı da değilsiniz. Sizden ricam uzatmayın daha fazla. Bu tür eleştirilerinizi haklı olarak yazabileceğiniz bir sürü ilan var. Herkes nasibini yer. İyi günler.

• İyi satışlar inşallah tez zamanda satarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif1

İyi satışlar inşallah tez zamanda satarsınız.

Sağolun hocam. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.