Şimdi Ara

MSI GTX 970 - (H.B.içerir) 1.127 tl. + 75 tl. maxipuan + 75+75 hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki haftadır oğluma bilgisayar topluyoruz. Sağolsun forumdaşlar ilgili sayfalarda yardımcı oldular. Daha iyi ekran kartları çıkmasına ve çıkacak olmasına rağmen vaktimizin olmaması sebebiyle bu ekran kartını takip ediyordum. Dün HB sayfasında % 10 indirim ile 1.234 tl. iken bu sabah baktığımda 1.127 olduğunu gördüm ve aldım.

http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-970-4gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-gtx-970-gaming-4g-p-BD304910 - Sepete ekleyince fiyat düşüyor.

Bunun yanında maximum kart ın kampanyası ile 75 tl. puan veriyor. http://maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Hepsiburada.com+Kampanyas%C4%B1+&IdCampaign=MTAzMA==-ISB

Ayrıca yine H.B. nın bugün başlayan kampanyası ile 75 + 75 tl. hediye çekinin 300 tl. üzeri alışverişlerde daha sonra kullanabiliyorsunuz. http://www.hepsiburada.com/staticPage/11299

Çeklerle ilgilenmeyen arkadaşlar forumda satılan çekler ile (ben 50 tl. çekli hesabını ücretsiz satan gördüm) 50 tl. daha inebilirsiniz.

Sonuçta puanları da hesaba katarsak kargo dahil 1132 tl - 75 puan - 50 çekli hesap = 1.007 tl. ye düşüyor ki oldukça mantıklı gibi duruyor benim gibi vakti olmayıp bir an önce iyi bir ekran kartı almak isteyenler için..

• 50 tl maxipuan diyor ama nasıl 75 oluyor acaba?
  • rx 480 çıkıyor 2 hafta sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx480 geliyorken bunlar alınmaz artık
  • Sanırim sadece 900 serilerde indirim var.

Bana sorarsanız almayın hali hazırda çıkacak olan modeller bu fiyat bandında satın alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

50 tl maxipuan diyor ama nasıl 75 oluyor acaba?

Verdiğim linke bakarsanız nasıl 75 olduğunu görürsünüz.
  • Başta yazmıştım "benim gibi vakti olmayanlar için" diyerek, yoksa RX480 den sağolsun arkadaşlar bahsetmişlerdi.
  • rx 480 varken bu paraya bu karta çöp diyebilirim, 500 liraya satılsaydı çöp demezdim.
  • Hala rx 480 diyen arkadaşların ya zeka problemi var yazılanı anlamıyorlar ya da hiç okumuyorlar. Adam vaktim yok diyor benim gibi vakti olmayanlar için diyor boş boş hala çöp diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Hala rx 480 diyen arkadaşların ya zeka problemi var yazılanı anlamıyorlar ya da hiç okumuyorlar. Adam vaktim yok diyor benim gibi vakti olmayanlar için diyor boş boş hala çöp diyorlar.

r9 390 alsın vakti yoksa yada 380x alsın 970 hertürlü çöptür
  • düşük bi kart alın ... aradaki farklada bi kaç aya yeni çıkan kartlar alınır... o kadar parayı vermeyin yazık ki zaten 970 te ramle ilgili sorunlarda vardı ... harcadığı elektrikte fazla .. şimdi geçici bişey alıp 1-2 aya yeni çıkanlardan alın daha kârlı olur gibi ...
  • 750 TL olursa almak için düşünmeye başlayabilirim.
  • vakit niye yokki, ekran kartsız kullanın 1-2 ay.
  • Adam oğluna alıyormuş işte çocuk durmaz ki 1 2 ay gpu suz kullan deyince. Hem 1 2 ay sonra tatili bitiyor zaten. Büyük ihtimalle kışın bu kadar yoğun oyun oynasın istemeyeceklerdir

• biz tavsiye veriyoruz parası boşa gitmesin diye 2 hafta bekleyemezse gitsin alsın o zaman e birilerinin stokları eritmesi benim hoşuma gider şahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

biz tavsiye veriyoruz parası boşa gitmesin diye 2 hafta bekleyemezse gitsin alsın o zaman e birilerinin stokları eritmesi benim hoşuma gider şahsen.

Adam tavsiye istese konuyu buraya açmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Adam oğluna alıyormuş işte çocuk durmaz ki 1 2 ay gpu suz kullan deyince. Hem 1 2 ay sonra tatili bitiyor zaten. Büyük ihtimalle kışın bu kadar yoğun oyun oynasın istemeyeceklerdir

apu alsın
  • maximum kartı olmayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • Şu kartı, şu fiyata, fırsat diye....töbe yarabbi

• Oğlum 17 yaşında, seneye üniversite sınavına girecek; anlaşmamız önümüzdeki üç ay istediği kadar vakti bilgisayara ayırabilir ancak sonrasında istenilen düzeyde çalışırsa ve bunu sınavlarda gösterebilirse günde bir kaç saat (duruma göre) şeklinde süreç devam edecek. Daha fazla ayrıntıya konuya katkısı olmayacağı için girmiyorum. Tavsiye için konu açtım ve sağolsun forumdaşların fazlasıyla katkısı oldu. RX 480 temmuz sonu gibi diyorlar ki bizim için zaman kaybı olacak. Daha hesaplı olacakmış ki kampanyalar ile aradaki farkı kapattığımı sanıyorum. Ekran kartını önceki gün 1.250 ye alıyordum az kalsın, ilgili konuya mesaj yazan ve almayı düşünenler de vardı. Dolayısıyla dün birden düşmüş olan fiyatı görünce konuyu açmayı düşündüm.

Dediğim gibi konunun amacı adı geçen ekran kartını an itibarı ile almak isteyenler için açıldı, yoksa hangi ekran kartı daha iyidir, ne zaman alınır vs. değildi. Katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkürler, bilgisayarın parçaları toplanmak üzere, birleştirilmesi sırasında tekrar sizden yarım talep edebiliriz :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.