Şimdi Ara

Koei Tecmo'nun Yeni Oyunu Berserk için Çıkış Tarihi Verildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    
       Koei Tecmo ve Omega Force'un geçtiğimiz günlerde kısa bir video ile duyurduğu Berserk -Japonya'da ise Berserk Musou olarak geçiyor- için Japonya çıkış tarihi verildi.

Anime serisine sadık bir şekilde çıkacağı söylenen yeni Berserk oyunu, Japonya'da 21 Eylül tarihinde PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita için çıkış yapacak. 

Batı bölgelerinde ise PlayStation 4, PS Vita ve PC için çıkış yapması planlanan oyunun henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyun hakkında ilk bilgiler ise ilerleyen günlerde paylaşılacak. Yeni yayınlanan 2 adet görsele ve geçtiğimiz günlerde paylaşılan duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• animesi harikaydı umarım oyunu da güzel olur :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çok liste var yahu şunuda izleyip çıkartayım aradan övülen bir anime yenisi başlamadan direk bitireyim :D pc için bekliyoruz hadi hayırlısı

• Berbat da olsa alır oynarım :D. Barsek bu boru değil :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeni animesi de geliyordu.
  • Süper haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb arkadaşlar. ps4 güncellemesini yaptıktan sonra ps4 açılmadı. böyle bir sorun yaşayıp bu sorunu çözebilen var mı? acil lütfen.... ( not: makina ışığı açık lakin ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor. ekran sürekli yanıp sonüyor)

• Musou türündeki bir oyundan iyi bir şey beklemeyin.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper ya şu animeyi bitirsinler artık.

• Griffith bittin olm sen

• SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER
    quote:

Orjinalden alıntı: Deagleturk

Griffith bittin olm sen

Nasıl kinlendim hatırlayınca, recmedicem grifitİ
  • Animesini öve öve bitiremiyorlardı izleyince bana bayağı sıradan gelmişti, tabii ki 19 yıl önce çıktığı döneme göre koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi deniyorsa bu anime de zamanına göre önemli. Savaşta tek başına 100'den fazla adamı tek başına öldüren ve 19 yıldır sevdiği kadının intikamını alması yapımcı tarafından bekletilen Guts adlı karakterin yarınm kalan macerasının ya olabildiğince sonlanmasını yada FMA gibi tekrar yapımını yahut Fate Zero yapımcısı ufotable gibi anime dünyasında görsel şölenleriyle döktüren stüdyolarca karakterlerin hikayelerinin derinlemesine yeniden işlenmesini isterdim. Oyunun ise yapımcılarına ve geçmişteki oyunlarına bakarak vasatı aşmayacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.