Şimdi Ara

Warcraft, Gişedeki Satışları ile En İyi Oyun Filmi Olmayı Başardı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Efsanevi video oyunu Warcraft, gişede yaptığı satış ile birlikte bu konuda en iyi oyun filmi olmayı başardı.

Film son raporlarla birlikte dünya genelinde 377.6 milyon dolar satış gerçekleştirmiş bulunuyor. Raporun detaylarına baktığımız zaman ise bu satışın 200 milyon dolar gibi büyük bir kısmı sadece Çin pazarında gerçekleşmiş. Yani 160 milyon dolar bütçe ile çekilen film sadece Çin pazarında giderlerini çok rahat bir şekilde çıkarmış görünüyor.

Ayrıca Warcraft filmi daha önce listenin başında bulunan Prince of Persia'nın 336 milyon dolarlık satışını da ilk aydan geçmiş oldu. Gişede en başarılı oyun filmi sıralamasının 3. sırasında ise 327 milyon dolar ile Sony'nin Angry Birds filmi yer alıyor.

Ülkemizde Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması adıyla izleyicilere sunulan film 3 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. 

• MMORPG türünün öldürücek seviyede oynandığı çin de gelirin böyle olması gayet doğal , filmi genel olarak beğendiğimi söyliyebilirim devamının gelmesi muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 21 Haziran 2016; 10:24:38 >
  • Ben ve iki arkadaşımla birlikte bu başarıya imza attığımız için gururluyum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Evet çok güzel filmdi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamlar yapmış

• Güzel böyle devam etmesi dileğiyle

• Warcraft, Gişedeki Satışları ile En İyi Oyun Filmi Olmayı Başardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

Dünya genelindeki durum bu.

• 2 kere gittim filme , 10 numara film 2.cisini beklemeye başladım bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere izledim bi 3.yede giderdim!

• Last guardian ile alakası yoktu filmin. Kendi çapında iyiydi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 21 Haziran 2016; 16:42:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: R.Rondo9

Last guardian ile alakası yoktu filmin. Kendi çapında iyiydi ama.

Last guardian ne alaka ?

• altyazısı çıktıysa bende izlerim artık
  • Warcraft oyunlarını deli gibi oynayan kesim filmi pek begenmemıs. Efekler, atmosfer on numara, seneryo da ıse derınlık yok dıye elestırılıyormus.. Ben fılmı ızledım cok begendım. Tabı hıc hayatımda warcraft oynamadıgım ıcın beklentıler nelerdı bılemıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ploff

Warcraft oyunlarını deli gibi oynayan kesim filmi pek begenmemıs. Efekler, atmosfer on numara, seneryo da ıse derınlık yok dıye elestırılıyormus.. Ben fılmı ızledım cok begendım. Tabı hıc hayatımda warcraft oynamadıgım ıcın beklentıler nelerdı bılemıyorum.

Çok dogru hala wow oynayan biri oalrak seneryo pekte derin değildi

• quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

altyazısı çıktıysa bende izlerim artık

Niye bekliyorsun ki, altyazısız izle,altyazıya ne gerek var.Ana dilin ingilizce değil mi senin
  • Gayet normal.

• film başarılı olmuş senaryoda bazı değişiklikler yapılmış o da gişeye izleyici çekmek için herhalde bundan daha iyisi de yapılabilir di ama sonuçta ticari bi amaç için yapılıyor bu filmler saf bir warcraft filmi bu kadar gişe yapabilirmiydi tartışılır

• quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: R.Rondo9

Last guardian ile alakası yoktu filmin. Kendi çapında iyiydi ama.</blockquote>

Last guardian ne alaka ?

http://bfy.tw/6Nii

Guldan ve Medivh'in anlatıldığı kitap o çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 21 Haziran 2016; 21:51:29 >
  • Warcraft sevenler, oynayanlar için harika bir film diğer seyirciler için çok gerekli ya da başarılı bir film değildi. Fakat bunu kötü bir yorum olarak yapmıyorum sonuçta yönetmen de bunu amaçlamış, çoğu şeyi açıklama gereği bile duymuyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.