Şimdi Ara

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ [ANA KONU] (GEÇİŞ 65.65 TL) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
8
Favori
21.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay sonra eskihisar topçular feribotları kaldırıldığı zaman , millet ister istemez köprüyü ve otoyolları kullanacak . neden günde 75 bin araç garantisi verdiler zannediyorsunuz . feribotlar kalktıktan sonra 75,000den kat be kat fazla araç geçmek zorunda kalacak onu biliyorlar .
  • O bu değil de bu iktidar gittiğinde ruhu hala yollarda olacak. O ruh tepenize tepenize çökecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Bu yolun tam güzergahını yazabilecek var mı yada link? İzmir'den çıkıp Bandırma'ya en yakın nereden çıkabilirim öğrenmek istediğim bu.

Yol henüz natamam.
    Viyadükler yapım aşamasında.
    Zaten otoyol tamamlandı denmiyor, Osmangazi Köprüsü tamamlandı.
    Otoyolun ufak bir kısmı faal.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

quote:

Orijinalden alıntı: ermansau

quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Ne köprüymüş arkadaş. Zannedersin direkt cennete çıkıyor öbür ucu. Sırat köprüsü anasını satayım.

Ne pazarladınız ulan bir köprüyü. Köyündeki dereden karşıya eşekle geçen herif seviniyor istanbuldan izmire 3.5 saatte gidilecek diye.

burada siyaset yapmıyoruz.. madem bir şey yapıldı doğru bilgiyi aldıkça forumda ki arkadaşlarla paylaşmak amacım.. Paylaşım yapıyoruz burada..

Ki yi bitişik yazacaksın.

De'yi herkes öğrendi ama ki'de sıkıntı var, emin olamayınca ayırıyorlar garanti olsun diye:D

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Size göre peşkeştir bana göre yatırımdır. Devlet 15 sene içinde 433 km uzunluğunda otoyol ve önemli bir köprü kazanmıştır.
    Bu işi devlet yapmış olsa sadece köprü 10 senede bitmezdi ki 3 km uzunluğundaki Bolu Dağı tünelini devlet 14 senede tamamlamıştır.

Bu güzergahtaki alternatif sayısı çoğalmıştır. Köprü,vapur ve körfezi dolaşmak ve Yenikapı-Yalova arabalı vapuru. Keşke firmanın işletme süresi biraz daha uzun tutulup 15-20 TL gibi bir fiyat olsaydı.

Ben bu güzergahta Yalova - Yenikapı arabalı vapurunu kullanıyorum. Önceden aldığın zaman 50-60 TL ye bir buçuk saatte geçebiliyorsun. Boğaz Köprüsü,otoyol parası,vapur parası,trafik ve yaktığın yakıt cebinde kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Size göre peşkeştir bana göre yatırımdır. Devlet 15 sene içinde 433 km uzunluğunda otoyol ve önemli bir köprü kazanmıştır.
    Bu işi devlet yapmış olsa sadece köprü 10 senede bitmezdi ki 3 km uzunluğundaki Bolu Dağı tünelini devlet 14 senede tamamlamıştır.

Bu güzergahtaki alternatif sayısı çoğalmıştır. Köprü,vapur ve körfezi dolaşmak ve Yenikapı-Yalova arabalı vapuru. Keşke firmanın işletme süresi biraz daha uzun tutulup 15-20 TL gibi bir fiyat olsaydı.

Ben bu güzergahta Yalova - Yenikapı arabalı vapurunu kullanıyorum. Önceden aldığın zaman 50-60 TL ye bir buçuk saatte geçebiliyorsun. Boğaz Köprüsü,otoyol parası,vapur parası,trafik ve yaktığın yakıt cebinde kalıyor.

arkadaşım bu peşkeştir

peşkeş olmasa krediler devlet garantisi sonrası devlet bankasından gelmez. peikeş olmasa hep aynı firmalar hep bu şartlarla almaz.

peşkeş olmasa riski firma yüklenir kimse geçmezse zararı sineye çeker.

iyi yatırıma herkes kredi verir, devlet kendisi yapmasın, gitsin bir firmaya aynı şartlarda yaptırsın kendisi işletsin o zaman. firmayada yapım organizasyonu ücreti ödesin.

ülke için çook çook daha iyi olurdu. bunun adı havuzu doldurmaktır. bunun size göre bana göresi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Temmuz 2016; 11:52:28 >

• Hırsız denen adamlar neler yapıyor heyyt
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsclub53

Hırsız denen adamlar neler yapıyor heyyt

kafalara gel arkadaş kırk kez anlatılmış nasıl yaptırıldığı, kimse geçmezse ücretin bizden çıkacağı, adamların nasıl deli kar edeceği, normalde kredi verilmediği, devlet bankalarından geçiş sayısının devlet tarafından garantilenmesinden sonra kredi verildiği, maliyetlere bakarsan havuza resmen vergilerin aktarıldığı.

neler yapıyor he yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Temmuz 2016; 11:56:52 >
  • bu arada kafa karışıklığı olanlar için köprü sadece bayramda değil 9 gün boyunca ücretsiz.

"Osmangazi Köprüsü bu gece saat 00.00'dan başlayarak, 11 Temmuz pazartesi günü saat 07.00'ye kadar ücretsiz olacak."

http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/06/30/osmangazi-koprusunden-10-gun-ucretsiz-gecilebilecek

https://twitter.com/TC_Basbakan/status/748613441963835392

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyrant1907 -- 1 Temmuz 2016; 12:00:34 >

• quote:

0 maliyetle 20 sene içerisinde 16 milyar dolar para kazanmak peşkeş değilse nedir? Keşke matematik bilseniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bana göre yatırımdır.

Bu köprüye sadece devlet bankaları kredi vermemiştir.

Akbank
    Finansbank
    Yapı Kredi Bankası
    Garanti Bankası
    İş Bankası
    Ziraat Bankası
    HalkBank
    Vakıfbank

ve Alman Deutsche Bank. Kredi tutarı 5 milyar dolar. Bu para hibe değildir,faiziyle geri alınacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsclub53

Hırsız denen adamlar neler yapıyor heyyt

çaldıklarına kılıf hazırladıkları için olmasın...

bak bakalım büyük ihaleleri muhteşem 5li başka alan firma var mı?

bu arada unutmadan ... ''GAZZE ye giderken bana mı sorudular? ''
  • Arkadaşlar şuan ucretli mi kopru? Babamla gececegizde 2 saate.

• quote:

Bana göre yatırımdır.

Bu köprüye sadece devlet bankaları kredi vermemiştir.

Akbank
    Finansbank
    Yapı Kredi Bankası
    Garanti Bankası
    İş Bankası
    Ziraat Bankası
    HalkBank
    Vakıfbank

ve Alman Deutsche Bank. Kredi tutarı 5 milyar dolar. Bu para hibe değildir,faiziyle geri alınacaktır.

bu köprüye devlet geçme garantisi vermeseydi bak bakalım hangi banka kredi verirdi...
  • Jestia kullanıcısına yanıt
    Keşke sizde biraz yazılan yazıları okusanız,bir önceki sayfada bir arkadaşımız açıklamış yıllık gelir 511 milyon TL diye,buna işletme süresi 15 yıl ile çarpın. Yatırım maliyetinede bakın. Bu adamlar para kazanıyor mu elbette kazanacak,7-8 milyar dolar para yatırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Arkadaşlar şuan ucretli mi kopru? Babamla gececegizde 2 saate.

dün geceden itibaren bedava, bayramdan sonraki pazartesi sabahına kadar. beleş beleş geçin mis gibi
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz hocam 11 temmuza kadar.

• tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam resim atariz :)

• Allahtan büyük sehirde degiliz işiniz zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidip sadakanızı alın traş yapmayınvıdı vıdı yapıp gene seçersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.