Şimdi Ara

(SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Kasanın tüm aparatları terkerlekleri mevcuttur hiç bir eksiği yok oldskull kasa zaten bir takım çizikler mevcut o çizikler sprey boyadan sonra oldu yani kendi çizikleri değil ister boyasını kaldırın isterseniz bir rötüş daha boya geçin advanced modeline benzetmek için içini mat siyaha boyadım bana göre eskisinden daha iyi görünümü oldu yanında 200mm , 230mm ve 140mm fan ile verilcek istanbul içi elden kargo ise alıcı ödeyecek elden alacak olanlar misafirim olsun buyursun gelsin kendi gözleriyle görsün temiz kasa..
    FİYAT -SATILDI

Tüm aparatları mevcuttur sadece kutusu yoktur.
     (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ) (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ) (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ) (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ) (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ) (SATILDI] COOLER MASTER HAF 932 EFSANE FULL TOWER (FİYAT DÜŞTÜ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alcestarist -- 10 Temmuz 2016; 23:30:28 >

• takip
  • takip
  • ürünü almak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.