Şimdi Ara

s7 edge gec sarj oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gec sarj oluyor fast charging i kapattim normalse 1 saat 45 dakikada doluyordu simdi 2, 2 bucuk saat oluyor daha tam dolmadi. En son gelen guncelleme yuklu. Birde kibrista yasiyorum hava cok sicak 38-39 derece, sicaklik sarj suresine etki ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Fast chargingi neden kapattınız anlayamadım. Pil sağlığı üzerine düşündüğünüz kadar etkisi yok. Zaten bunlar hayatı kolaylaştıran tüketim ürünleri, her türlü değiştirilerek

• HeavyClocker H kullanıcısına yanıt
    Uzun kullanimda etkisi oluyor diye biliyorum. Dediğiniz gibi eninde sonunda degistirmek gerekecek ancak bu sureyi ne kadar uzatabilirsem karima. Aslinda su anda telefin tum ihtiyaclarimi karsiliyor ancak yine bir antin kuntin yaparak degistirtecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu benim telefonum note 5 ve ben de hızlı şarjı kapatmama rağmen telefon 1,5 saatte şarj oluyor ve ben bunu kesinlikle istemiyorum. Deneyen herkes söylüyor zaten normal şarj gözle görülür bir batarya performansı artışı sağlıyor ve çok daha sağlıklı hızlı şarjdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç şarj olma sıvı temasındanda oluyor. Telefonu tekrar iyice yıkadım kuruttum. Sorun kalmadı.

• Benim cihaz da yuzde 42. Kalan sure 4.5 saat diyor. Asiri fazla degilmi? Garantisi de var ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.