Şimdi Ara

Samsung Galaxy J7 ve A3 (2016) modelleri için Marshmallow güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy J7 ve A3 (2016) modelleri için Marshmallow güncellemesi başladı 
    Samsung'un iki Galaxy serisi akıllı telefonu daha Android 6.0 Marshmallow trenine katıldı. Bunlardan ilki 2015 yılı modeli Galaxy J7 olurken diğer model ise Galaxy A3 (2016) oldu.

Geçtiğimiz sene Haziran ayında piyasaya çıkan Galaxy J7 modeli orta segmentte büyük ekran sevenlere hitap ediyordu. Şu an için ilk olarak Rusya'da güncellemeyi almaya başlayan telefon piyasaya Android 5.1 Lollipop versiyonu ile çıkmıştı.

1.04GB büyüklüğünde olan güncellemenin sırayla diğer bölgelere de yayılması beklenirken yeni sürümle ilgili kullanıcı görüş ve tavsiyelerini modelin buradaki forum konusunda bulabilirsiniz.

Bahsi geçen diğer model olan Galaxy A3 (2016) için Marshmallow güncellemesi henüz dağıtılmaya başlamamış olsa da modele ait kullanıcı kılavuzunun buradan incelenebileceği üzere Marshmallow için güncellenmiş olması güncellemenin kısa süre içinde dağıtılacağı ipucunu veriyor.

Güncellemelerin telefonlara Marshmallow'un Doze, uygulama izinleri gibi özelliklerini kazandırırken, Samsung'un en güncel TouchWiz arayüzü ve uygulamalarını da modellere getiriyor.

• Ilk ve son güncellemeleri almış hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 20 Haziran 2016; 20:52:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J5 de aldı geçenlerde daha 1 hafta olmadı. Anneme aldık telefonu, aldığı gün direkt 6.0.1 flashladım, çok memnun kullanıyor :)

• A7 2016 6.0 Alacak ama A3 2 alt modeli olduğu halde sonradan alacak ne iş

• daha yeni mi :D adamlar 7.0 gececekler. Güncelleme konusunda general mobile google anlasmasından dolayı cok iyi

• samsung'un en iyi telefonunun da,en kötü akıllı telefonunun da ömrü 1 yıl.ondan sonra çile bülbülüm çile.

• ilk ve son güncellemesi almış :)

• a3 2016 ithalatçı garantili cihaz yazılım güncelleştire tıkladığımda 'cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi' diyor ve müsade etmiyor güncelleştirmeye pc den smart switch ile bağladığımda ise program güncelleme var diyor onaylıyorum ondan sonra program güncelleştirmeyi pc ye indiriyor ama telefona yüklemeye geçmiyor sadece program kendi içinde indiriyor güncelleştirmeyi ve kesiyor ilerlemeyi, ne yapmam lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

J5 de aldı geçenlerde daha 1 hafta olmadı. Anneme aldık telefonu, aldığı gün direkt 6.0.1 flashladım, çok memnun kullanıyor :)

Telefonun sesi sizde de az çıkıyor mu hocam. Sirf bu yuzden telefonu değiştirmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Ilk ve son güncellemeleri almış hayırlı olsun

Aynen Samsung diğer güncellemeyi a4 veya a3 2017 olarak verecek(bendede a3 var)

• j7 parasının hakkını verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

J5 de aldı geçenlerde daha 1 hafta olmadı. Anneme aldık telefonu, aldığı gün direkt 6.0.1 flashladım, çok memnun kullanıyor :)

Telefonun sesi sizde de az çıkıyor mu hocam. Sirf bu yuzden telefonu değiştirmeyi düşünüyorum

bilmiyorum annem öyle birşey demedi, belki de hoparlör arkada olduğu için telefonu da yatapa falan koyunca hoparlörü kapatıyor, ondan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Ilk ve son güncellemeleri almış hayırlı olsun

Ne alaka ? Galaxy A5 (2016) kullanıyorum her ayın 15-20si arası güncelleme alıyor. Yakında Marshmallow da gelicek, Android N de gelicek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.