Şimdi Ara

Sony m5 kamera olarak nasıl??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler sony m5 in kamerası nasıl eskiten z3 kullanıyordum hani arka kamerası efsaneydi ama ön kamerası patatesti m7 den bile berbat ön kamerası vardı telefon alacağım ön kamerasının iyi olmasını istiyorum m5 beni tatmin edermi yoksa z3 gibi pişmanmı eder ? ön kamera bakımından m5 var birde a9da hoşuma gidiyor sizin önerebileceğiniz başka cihaz varmı bu fiyat bandında (1500)

• Gayet tatmin edici bir ön kamerası var.
  • Güzel hocam üzmez seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a9 ile kıyaslarsak ? a9 daha kaliteli bir malzemesi var gibi fiyat olarak aynı hemen hemen
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    M5 sorunlu bir telefon. Forumda araştırın isterseniz. A9 ile m5 birbirine yakın telefonlar. A9 un sar değeri yüksek. M5 sorunlu...
    Bu arada nick süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

M5 sorunlu bir telefon. Forumda araştırın isterseniz. A9 ile m5 birbirine yakın telefonlar. A9 un sar değeri yüksek. M5 sorunlu...
    Bu arada nick süper

a9 daha şekil ama çakma iphone gibi m9 a bakim dedim m9 arka kamerası pert diyorlar zaten ön kamerada a9 ile aynı a9 a alternatif lg g4 var işte o nasıl kafamda deli sorular
    sağol nick için

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Aman diyim hocam sakın sakın almayın ben aldım pişmanım kamerası çoğu zaman açılmıyor bile zaten telefon kendi kendine kapanıyo kullanamıyorsun ki ben aldım pişmanım 2 aydır serviste telefonum bugün hakem heyetine verdim bunları...
    Saygılar...
  • Kendi segmentinde gayet iyi kamera performansi var cevremdeki 2 kullanicisi memnun,bende eylul gibi m5e terfi edecegim kismetse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antimodo

Aman diyim hocam sakın sakın almayın ben aldım pişmanım kamerası çoğu zaman açılmıyor bile zaten telefon kendi kendine kapanıyo kullanamıyorsun ki ben aldım pişmanım 2 aydır serviste telefonum bugün hakem heyetine verdim bunları...
    Saygılar...

m5 mi hocam ? birazcık araştırdımda baya sıkıntı varmış bu cihazda birde kasa açıklığımı ne varmış ekranmı ney kalkıyormuş tam olarak anlamadım güzel selfie çeken 1500 lira segmentinde bi cihaz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

quote:

Orijinalden alıntı: antimodo

Saygılar...

m5 mi hocam ? birazcık araştırdımda baya sıkıntı varmış bu cihazda birde kasa açıklığımı ne varmış ekranmı ney kalkıyormuş tam olarak anlamadım güzel selfie çeken 1500 lira segmentinde bi cihaz lazım

Evet hocam m5 kamerasını da adam gibi kullanamıyosun zaten her kamerayı açmaya çalıştığının 3/2'sinde bi hata veriyo mutlaka

• hocam bende bakıyorum da hep m5 den şikayet okudum ve muhtemelen Honor 7 alacağım. henüz almadım ama sizde araştırın belki hoşunuza gider.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.