Şimdi Ara

Auspexa etkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• * Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum fakat gayet ilginç buldum.

* Düşenin harbiden dostu olmuyor ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şifalı Bitki -- 20 Haziran 2016; 2:12:38 >

• biz takım olarak oynuyorduk oda gidip değişik oyunlar oynuyordu ahahahaha
  • Hiçbir spor dalında böyle nankörce konusulmaz kimseyenin ardından. E-spor niye gelişmiyor diye soranlar varsa böyle veletler bu sebeplerden bir tanesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auxpexa açıklama yaptı zaten katılıyorum dedi adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongWind

Hiçbir spor dalında böyle nankörce konusulmaz kimseyenin ardından. E-spor niye gelişmiyor diye soranlar varsa böyle veletler bu sebeplerden bir tanesi.

ne nankörü olm adamın çalştırdığı bile yok en çok o biliyo oyunu çünkü.Sen adamın burdaki yorumlarını görsen yok o takıma çalşmaya gerek yok deyip motor olmalar.Yok şu oyuncu leş yok bu takım leş yok benim khazix kdam bu siz ne anlarsınız oyundan
  • Bayılıyorum bu çocuğa

• Davşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış (Olmuş mu?)
  • çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamam mı?

gibi bişey bekliyodum sonlara doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Davşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış (Olmuş mu?)

* Dağ Auspexa'mı burda
  • Auspexa abi hakkında nasıl konuşursun böyle veled auspexa abi herşeyi bilir

• not:elwind şımarık veledin tekidir. onu şımartan türk bebelerine de selam olsun burdan
  • Bu resmi bi videomu yoksa öylesine yapılmış boş beleş videolardan mı? Elwindin konuşma tarzı hareketleri falan çok böyle programı sallamıyomuş gibi. Auspexa'ya da iyi giydirdi.
  • takımdaki oyuncular vücudun organlarıysa koçlarıda beyin gibi sanırım :d
  • Nedense bu bölümdeki çoğu kişi Auspexa'yı sevmiyor.
    Aslında iyi bir insandır. Benim gelişimime fazlaca katkısı olmuştur. Boş zamanlarında yazdıklarımı okuyup doğrusunu söylerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janus

Nedense bu bölümdeki çoğu kişi Auspexa'yı sevmiyor.
    Aslında iyi bir insandır. Benim gelişimime fazlaca katkısı olmuştur. Boş zamanlarında yazdıklarımı okuyup doğrusunu söylerdi.

* Vakti zamanında ben dahil pek çok kişi sever hatta saygı duyardı Auspexa'ya.

* Sorardık, öğrenirdik vs vs.

* Bir noktada hızla yükseldi, herkes sevindi; "aramızdan birisi bak nerelere geldi" diye gurur duyduk.

* Bazı muğlak noktalar, beraberinde gelen başarısızlıklar haliyle soruları doğurdu.

* Bulunduğu pozisyonun da bir sonucu ve gerekliliğiydi eleştiriler, sorular.

* O ise mantıklı açıklamalar yapmak yerine, soranları eleştirenleri hunharca aşağılamayı tercih etti.

* Önce forumu terketti buralar bozuldu diye, sonra da bulunduğu pozisyonu kaybetti.

* Her ayrıldığı topluluk arkasından bu şekilde konuşuyorsa yanlış kimdedir, kim bozuktur oturup düşünmek lazım.

* Özetle kendi hatalarını göremeyecek kadar amatör, gösterildiğinde ise kabul edemeyecek kadar egoist bir insan kendisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki
    * Özetle kendi hatalarını göremeyecek kadar amatör, gösterildiğinde ise kabul edemeyecek kadar egoist bir insan kendisi.

Güzel özetlemişsin. Ligi domine eden 2 takımda görev aldı, oyuncu kalitesi onun hatalarını kapatıyordu. Arkasından güzel konuşan hiç kimse olmaması bizim görmediğimiz kısımdada başarısız olduğunu gösteriyor.
  • khazix ile q basabilen oyundaki herşeyi biliyordur.Mantık bu
  • Bu hafta tekrar koçluğa başlıyormuş, büyük ihtimalle Beşiktaş olacak.
    Çok şanslı he nerde sağlam kadro var oraya geçiyor sonra koç yaptı deniliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.