Şimdi Ara

Şu bisiklet 200 Liraya İyi mi ? Lütfen bir bakın :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-satilik-bisiklet-312069185/detay

200 liraya kadar düştüm pazarlıkta. 26 jantmış. Alınır mı sizce bu fiyat aralğınıda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLsTeR -- 20 Haziran 2016; 0:07:06 >

• Tam 200 liralık bisiklet bütçe o kadarsa alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu bisiklete 200 lira verilmez. Nedenine gelirsek bisikleti hangi yollarda ne için kullanacağını bilmiyorum ama öncelikle bisiklet eski,amortisörler yıpranmış olabilir ayrıca mtb yani dağ bisikletleri haricinde çift amortisör kullanılan bisiklet yok.Amortisör demek gereksiz yük demek ve sizin pedala uygulamış oldugunuz gücü emer ve sizi gereksiz olarak yorar.Ayrıca gördüğüm kadarıyla lastiklerde aşınmış.Bütçeni arttırabiliyorsan arttır 0 veya daha güzel 2.el al arttıramam diyorsan 200 tlye 2.el daha güzel bisiklet eminim bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: İseneA

Bence bu bisiklete 200 lira verilmez. Nedenine gelirsek bisikleti hangi yollarda ne için kullanacağını bilmiyorum ama öncelikle bisiklet eski,amortisörler yıpranmış olabilir ayrıca mtb yani dağ bisikletleri haricinde çift amortisör kullanılan bisiklet yok.Amortisör demek gereksiz yük demek ve sizin pedala uygulamış oldugunuz gücü emer ve sizi gereksiz olarak yorar.Ayrıca gördüğüm kadarıyla lastiklerde aşınmış.Bütçeni arttırabiliyorsan arttır 0 veya daha güzel 2.el al arttıramam diyorsan 200 tlye 2.el daha güzel bisiklet eminim bulursun.

Butceyi 500 liraya cikardim. 1 ay sonra falan alicam. Sıfır bisiklet bulunur mu bu fiyata. Suspansiyon olsa yeter. Ortada amortisor olmasin. Var mi böyle bu fiyata

• HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    İkinci el Kron xc 150 al o paraya

• 500 liraya sıfır pek bulamazsın var ancak o bisikletten pek bişi beklenmez imkanın varsa 2.ele yönel.Güzel bi araştırma yap temiz ve uygun bisiklet bulursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.