Şimdi Ara

Oz (1997-2003) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.905
Cevap
26
Favori
79.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Kardesim sen spoiler yemissin okey gecmis olsunda amacin baskalarinadami yedirtmek? Su mesajini spoiler butonu icine al.

Bitmiş bir dizinin konusunun içine girip spoiler yememeyi beklemek mayınlı araziye girip ölmemeyi beklemekle aynı şey.

Yediğim spoilerın biri benim suçum değildi. Diğerini ise zaten bu konudan yemedim.

Üslubum üslubunla orantılı olur. Öyle cevaba böyle karşılık...

Sikayet ettim kaldirirlar zatende su spoiler butonunu ogrenin artik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu ozun namazı yanlış kılmasıyla kafayı bozdum. Bunlar bu namazı niye böyle kılıyorlar ? Namaz böyle mi kılınıyor ? Müslümanlar bağıra çağıra mı namaz kılıyor. Yoksa duayı içten edip sesli bölümü imamamı bırakıyorlar ? Ellerini dizlerine mi koyuyorlar yoksa dua eder biçimde açarak mı oturuyorlar ? Çok mu zordu şu namazı doğru düzgün kıldırmak ?

3x6 dayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 10 Temmuz 2015; 4:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haci sende olmasan su efsaneyi yasatacak yok

• Oz'daki müslümanlar nasıl müslüman? Adam namaz kılarken birisi gelip konuşunca, namazı boşverip adamla konuşmaya başlıyor. Aynı şekilde dualar da öyle
  • Arkadaslar diziye yeni baslayacaktim fakat bir arkadas ortaminda muhanbeti gecerken soyle bi spoiler aldim adama sormaya cekiniyorum acikcasi bir bakabikirmisiniz

dizide zencinin penisini kopartip agzina sokarak olduruyolarmis ama kime yapiyolar hangi bolumde oluyor onemli ve tahmin edilebilir bir spoilermi bilmiyorum bu yuzden spoiler vermeden biri bana bu spoilerin onemlimi onemsiz bir spoiler oldugunu soyleyebilirmi

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt

Hiç böyle bir olay hatırlamıyorum. Bilenizde dizinin gidişatını çok etkilemez. Çünkü dizide bir ton karakter var.
  • Beyler ikinci bölümde bırakmıştım cinsellik hep suruyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x3

Alvareze niye anlattı ve rebadowa niye haber vermedi anlamadım. Ayrıca rebadow en sevdiğim karakter ve yaşlı adamın böyle ezilmesi insanı üzüyor.

• çok güzel diziydi ben konuda harika olmuş yalnız.
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    fark etmez.
  • OZ bir diziden daha fazlasıydı gerçekten...
    İzledigim en sağlam yapıt diyebilirim...
    Ve hatta tekrar mı izlesem acaba diye kendime sormuyor de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vıraklamayan Kurbağa

fark etmez.

@AdiqeCaLe

Teşekkürler ikinizede o zaman ben spoiler yemeden uzaklaşayım buradan
  • 4x4

Tobias'a acıdım kızından dolayı. Ama hala niye gay olduğunu anlayabilmiş değilim. Sonradan gay olunuyor mu arkadaş ?

• şu konudan her bildirim geldiğinde içimde değişik bi his oluşuyor. 3 defa yetmez 4. kezde bitir diyor nasıl olsa başka bir efsane hapishane filmi yok.
  • 4x6

Rebadow manyadı.

• İlk sezonu tekrar izlemek istiyorum ya
  • 4x7

İslama günah çıkarma işlemini eklemedikleri kalmıştı onu da eklediler ve herşey tam oldu.

• 1x2

İyi gidiyor ama bir şeyler eksik gibi. Ne bilmiyorum. Devam edeceğim
  • İlk bölümlerini izleyerek karar vermeyin, bu dizi bir belgesel, bir yaşam eğitim semineri.

Günümüz çerezlik dizileri malesef daha ilk bölümde herşeyi olduya bittiye getirdiğinden, izlemesi daha kolay ama OZ öyle değil, oz farklı, oz'u sindire sindire izlemek gerekiyor.
    Belli bir zamandan sonra kendinizi hapishanenin içinde hissedeceksiniz.
  • İlk 2 bölümü izledikten sonra beğenmeyip bırakmıştım. Sonra yeniden başladım ve şu an Oz'un hayatımdaki yeri bambaşka. Mükemmel bir dizi gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.