Şimdi Ara

Oz (1997-2003) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.906
Cevap
26
Favori
79.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: n1ghtfall

@serseri, Hayırlı olsun ,seyrettiğim en iyi dizilerden biridir kendileri.Amerikadaki adalet anlayışını/düzenini en sert biçimde eleştiriyor.

Cine 5 zamanından biliyorum diziye pek izlemek nasip olmamıştı.şimdi sıfırdan başlayabilirim...
  • @serseri, Aynen bende hayal meyal hatırlıyordum diziyi sonra bir forumda linklerini buldum ve hepsini indirdim.Şu anda arşivimin bir köşesinde duruyor.Yanlız uyarayım öyle kolay kolay bırakamıyorsun diziyi,arka arkaya 2-3bölüm rahat gidiyor ama bitince kötü oluyor.Sanki biraz erken bitirmişler daha fazla çekilebilirdi bence.
  • Altyazıyı nereden bulacaksınız?
  • @n1ghtfall
    Vakit bol kısa zamanda bitiririm herhalde

@Woraz planette var...fps farklı olabilir ama onu da ayarlama programları var...
  • @WoraZ, Tüm bölümlerin altyazıları DP'de mevcut .

Edit : @serseri benden daha hızlı davranmış .Fps lerde bir sorun yoktu olursa bile düzeltmesi 20-30sn'lik iş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n1ghtfall -- 6 Mayıs 2008; 1:20:30 >
  • Bölümleri indirip satışa çıkaracak varsa alabilirim.
  • Bende yeni başladım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

Bölümleri indirip satışa çıkaracak varsa alabilirim.

İstersen irtibata geçebilirsin...
  • ikinci sezonun 2. bölümüne geldim harika bir dizi herkese tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

Bölümleri indirip satışa çıkaracak varsa alabilirim.

Satış değilde ücretsiz verebilirim.
  • beyler şu dızıyı bır sekılde ızlemek ıstıyorum ancak divxplanette yok
  • Şu sıralar Sopranos'u indiriyorum ondan sonra sırada OZ var.Cine5 'te bikaç bölümünü izlemiştim çok güzel bir dizi tavsiye ederim.
  • isteyene r apid linklerini verebilirim.
  • 6 sezon komple indirdim. bugün bitti.. bende başlıyorum.
  • bu aksam tum gucumle bulup ındırmeye baslıycam bulamazsan artık parayla alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur106

bu aksam tum gucumle bulup ındırmeye baslıycam bulamazsan artık parayla alıcam

bence 6 sezona vereceğin paraya 1 aylık rapid hesabı al. max 5 günde oz komple indirirsin. geriye kalan 25 günde arşiv yaparsın.
  • 3. sezon bitmek üzere 7. bölümü izlicem yarın

Çok güzel dizi be
  • Yine aklıma geldi,ne diziydi be
  • beyler dun aksam bır sıte buldum ordan ındırıyorum hemde emule ıle full lınkler var altyazı dahıl isteyen pm atsın
  • bır arkadasım çok ahım şahım bır dızı olmadıgını soyledı ama bence cok ıyı diye düşünüyorum, ınmeye basladı yavas yavas baslıycam ızlemeye ....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.