Şimdi Ara

1000 TL ALTİ YUKSEK SES VE BAS VEREN KULAKLİK ÖNERİSİ OLAN VAR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÜRÜN 2.EL DE OLABİLİR ARKADASLAR KAFAMDA SENNHEİSER MOMENTUM VAR AMA FREKANS ARALİGİ PEK İYİ DEGİL GİBİ GELDİ SONUCTA DENEMEDİM SUAN SONY MDR Z600 KULLANMAKTAYİM.
    BENİM İCİN FREKANS ARALİGİ İYİ OLSUN YUKSEK SESTE SESİ BOZMASİN BASİ İYİ VERSİN YETER

• Frekans aralığı hiçbirşey ifade etmiyor hocam oraya takılmanıza gerek yok. İnsan kulağı ortalama 20hz-20khz aralığında duyabiliyor zaten, o yüzden frekans aralığı isterse 1-100khz olsun size ve kulağınıza bir katkısı yok. Momentum bass miktarı olarak yeterli gelmez size en azından momentum mk1.

Hangi kaynak ile kullanacaksınız bilmiyorum ama sürülme açısından sorun yaratmayacak V-Moda M100 veya Denon AHD-D600 e bakabilirsiniz,iem olarak ta jvc fx-1100 e bakabilirsiniz

Tabiki kaliteli bir müzikçalar çok işinize yarar
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    dediginiz kulaklara baktimda kalitesinden suphe yok fakat biraz limitimi asiyor benim aslinda turkiye olan bir urun istiyorum yani garantisi olsun. cvp icin tesekur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6tuncay2

dediginiz kulaklara baktimda kalitesinden suphe yok fakat biraz limitimi asiyor benim aslinda turkiye olan bir urun istiyorum yani garantisi olsun. cvp icin tesekur ederim

Hepsi 1000 liranın altında kalıyor hocam. garanti olarak türkiyeden daha güvenilirlerdir emin olabilirsiniz. Türkiyedeki garanti prensibi herşeyi ''kullanıcı hatası'' üzerine çıkarmaya yönelik olduğu için
  • Bir kulaklık 1 Hz'e kadar inebiliyorsa, muhtemelen 20 Hz'i diğer kulaklıklardan daha iyi duyuruyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArmWrestler kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok :)

Kaldı ki hiçbir üretici o değere ulaşmaya yatırım yapmaz "madem duyulmuyor" diyerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Öyle birşey yok :)

Kaldı ki hiçbir üretici o değere ulaşmaya yatırım yapmaz "madem duyulmuyor" diyerek.

1 Hz'e inen kulaklığı ben de görmedim ama 5 Hz'e kadar inen tonla kulaklık gördüm. Dediğim şeyden de eminim. 5 Hz'e kadar inebilen bir kulaklık, 20 Hz'e kadar inebilen bir kulaklığa göre, "genel anlamda" insanın duyabileceği alt frekansları daha iyi yansıtacaktır. Her iki kulaklığın frekans karakteristiği dediğimi doğrular nitelikte olacaktır. 20 Hz'den başlayan bir kulaklık 20 Hz'i 1 kHz dB değerine göre daha alt ses seviyelerinde duyuracaktır.

Ha belki kalite olarak fark olmayabilir ve hatta 20 Hz'lik daha iyi bile olabilir ama ben dediğimin arkasında olacağım. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArmWrestler kullanıcısına yanıt
    Peki, nasıl mutlu olacaksanız öyle yapın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.